14
det40.71 vs. det28.90
  • BlaBlus
    #14
    Hmmm fel raktam a 41.09 driver -t es azota csak a primary display -re rakja ki a filmek frame -jeit (Twin View -ban klonozok TV -re es ha nem a TV a primary akkor csak a moncsi ha forditva akkor meg csak a TV -n latszik a film, az elozo driver kikuldte mind ket helyre...), ez egy uj bug es vajon javitani fogjak, vagy "feature" es mar igy marad, esetleg beallitas amelyet En lama nem talaltam... Kulonben ez azert baromi kellemetlen mert ha RV a primary akkor az egesz rendszer 60Hz -et kuld mindenfele! Aztan ugy elegge villog :((
  • Sephi
    #13
    De aze a SP1 is dob a vegeredmenyen.
  • Gerry
    #12
    És mivel (milyen progival, vagy módszerrel) hózod a kártyát?
  • G. Joe
    #11
    ÉRdekes a dolog, mert nekem alapban kb 10400 pont volt.
    Egy kis verseny kedvéért felfuztam a kártyámat , lássuk mit bir cimszóval. és 11127 pont lett a vége.
    Ja igen, 40.72 detonatorral.
    Részletes eredmény ha érdekel valakit
  • Gerry
    #10
    Egyébként pont idevágó problémákkal foglalkozó téma van a 'Hardware fórum'-ban 'Detonator Driver Probléma' címen...
  • Gerry
    #9
    Bocsi elgépeltem 475/500=275/500...
    (az a 475 kicsit sok(k)...)
  • Gerry
    #8
    A 40.71-es detonator tudtommal egyenlőre nem támogatja a kártyahúzást, nekem hasonló konfigom van, a különbség annyi, hogy nekem 1800+os Athlonom van és Ti4200-as GF4, és a 40.72-es detonator 9548 pontot ad, ha a kártya nincs húzva, ha viszont felhúzom, 475/500-ra, akkor visszaesik a teljesítmény, kb. 8800-ra... Vicces dolog, de így van... (Ja, és nem te vagy az első ember, akinél ez a gond, meg nem is én, mert már páran mondták nekem a haverok közül, hogyha felhúzzák a kártyát, akkor furcsa módon csökken a teljesítmény...)
  • hen-tes
    #7
    :DDDDDDDD
    örüjj hogy a 10k-d nak :)
    nekem csak 2000 van :)
    erröl ennyit !
  • kokas
    #6
    OK, nincs gond!

    Szevasz
  • magus
    #5
    tod mennyire fel tud baszni ha vki azzal ervel hogy neki mar csak 10000pontja van? jo de ha nem ugy ertetted akkor sorry
  • kokas
    #4
    Kedves MAGUS!

    Nem tudom miért vagy ilyen ingerült velem szemben.Én csak leirtam hogy mi lehet a peobléma most teljesen mindegy hogy menyiről esett vissza mennyire a lényeg, hogy rosszabul teljesit és nem csak a 3dmarkban(lásd codecreatures).Egyébként nem sirtam, csak kérdeztem.
    Látod most én is irhatnám, hogy rohadj meg de nem teszem, inkább minden jót kivánok neked komolyan, mert "Ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel".
  • magus
    #3
    rohadj meg

    te sirsz hogy visszaesett a pontod és már csak 10000?lol
  • kokas
    #2
    Sziasztok!

    sokat olvastam már arról, hogy milyen jók a 40.71 driverek.Nos kipróbáltam én is és a 3Dmark pontom kb.800 ponttal visszaesett, de ez lehet hogy csak azért volt mert nem a build 330 hanem a sima 300 3DMarkom van még csak fent. Biztonság kedvéért kipróbáltam a codecreatures-sel is és ott is 29-ről 23-ra esett vissza. Ráaadásul a 3dmarkban mind a single mind a multitexturing mindössze 590 M pxel/sec. Ellentétben a 28.90-sel 990M és 2250M/sec.Na ez hogy van???

    Szerintem érdemes kipróbálni a régebbi drivereket is mert nem mindig az újabb a jobb.
    A gépem Athlon xp1900+, 512 Mb 333Mhz ram, Geforce4 Ti4400 picit huzva(290,580), windows xp no sp1. Ja a pontom pedig: 10025
  • hen-tes
    #1
    ????