32
Nascar Thunder 2003-EA Sports
  • armageddon666
    #32
    azt akartam de ahhoz lusta vagyok és csak EA Sportos topicokba irtam...
  • Sheltem
    #31
    Írd be még vagy 350 topicba légyszi!
  • armageddon666
    #30
    hi all! kéne 1 kis help NFL 2005höz! (2006al uez van...) Na szóval: CD berak (vagy Mount image) utána megjelenik egy képernyő, ott installation és install. egyszer-kétszer bevillan kurzor mellet a homokóra majd intha töltene a gép, ám utána semmi... Ctrl+Alt+Delete-nél Folyamatok fülnél ott van hogy Madden05.exe (gondolom 2006nál ott lenne Madden06.exe de az már le van törölve és akkor még nem néztem itt meg) de 0%os proci használat és kb.5MB memóriát foglal. ha többször próbálom installt akkor többször lesz ott a Madden05.exe... EA Sportos játékból F1 2002 van még meg ami viszont megy. Madden NFLekkel van gond :(. NFL 2005-ös topic kihalt, 2006oson meg nem válaszolnak azért itt kérdeztem. PLS ötleteket PÜben de ha oda mégsem akkor ide irjatok. 1 EAs játék van fenn a gépen: NFSMW
  • FREAK
    #29
    nem túl magas, szépen fut
  • Ams
    #28
    SORRY, 1 kérdés,
    a NASCAR Thunder 2003 megy egérrel?
  • aiguo
    #26
    PLAY-THEG-AME!-*DT3
    ITSI-NTHE-GAME-*AJ9
    DRIV-EINC-IRCL-E84X
    FLTF-LTFL-TFLT-*RK5
  • avcom
    #24
    Arra már van címem. Több hozzászólást olvastam már, ami nem éppen a legmeggyőzőbb hangon szóltak a dologról. Na mindegy, ha letörlik, így jártam, ha nem, akkor azért megnézem.
  • CodeRed
    #23
    Hi all! avcom ne szedd le nem éri meg...még mindíg a nascar2002 a király a papyrustól.A Thunder egy arcade de még annak is szar.Még draft sincs benne!!!!!!!!!!!!!!!!Ráadásul a pályák sokkal kissebbek szerintem és a sebesség is lassú.Nem fogja visszaadni a nascar hangulatát nem úgy mint a NR2002 ha jó gameval akarsz játszani akkor inkább azt töltsd le!!!!!!
  • avcom
    #22
    Ja: djcom NE TÖRÖLD!!!
  • avcom
    #21
    Hello! A www.extra.hu/djcom oldalról 10.22-én letörlik. Nekem a Héten jön meg az ADSL tehát, nem fogom tudni letölteni. HA VALAKI TUD MÁSIK CÍMET SZÓLJON!!!!! Köszi
  • ubi
    #19
    milyen dolog? az iso? amugy kacsababaval nem tudom mi a fasz van, 3 hete semmi valasz a tarhellyel kapcsolatban!!!!
  • djcom
    #16
    "NT2003"
  • djcom
    #15
    Még nem lehet...!!!De nem ér meg 1 ISO-t...
  • Carlos
    #12
    Jó srác!!!
    Szerintem a NASCAR az egyik legjobb, ha nem a legjobb autóverseny szimulátor. 2002 persze!!!
    Honnan lehet letölteni???
  • ubi
    #11
    modjatok cimet please!
  • toMpEr
    #8
    Hat en ezt tobbre becsulom, mint az nfs6-ot...
  • djcom
    #7
    hát...nem az én stílusom:((
    Nem tetszik....nembaj...mindlárt itt az új NFS
  • llacee
    #6
    02'-es elég jó volt
  • Nark
    #5
    A tavaji az elég türhető volt.
  • dashed_
    #4
    na hat kb eddig volt a gepemen ez a progi...
  • hali
    #3
    hát, az eddigi nascar részek sztem elég gagyik, és unalmasak voltak!
  • dashed_
    #2
    ennyire nem erdekel senkit????

    En most telepitem kivancsi vagyok nagyon .
  • djcom
    #1
    ÚÄÄÄÄ In Their 15th Year Of Glory, FairLight Released ÄÄÄÄ¿
    ÚÚÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ¿
    ÚÙ Nascar Thunder 2003 (C) Electronic Arts ÚÙ
    ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙÙ
    : Supplied by: FAIRLIGHT : : Release Date: 10/16/2002 :
    ³ Cracked by: FAIRLIGHT ³ ³ Game Type: Sport ³
    ³ Packaged by: FAIRLIGHT ³ ³ Image Format: BIN/CUE ³
    ÃÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ-----ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ´ ÃÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ´
    ³ CDS: 1 ³ ³ Protection: C-Dilla 2.x ³
    ³ CD1 archives: 40 x 15 MB ³ ³ CD1: flt-nas3.rar -> .038 ³
    ³ ³ ³ ³
    ³ ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙ ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ ³
    ³ System Requirements: puter and love of speed! ³