7
Szal...
  • pofy
    #7
    ha SVCD-t nyitsz meg media playerrel, az sajnos megpróbálja az egész filmet benyomni memóba :) SVCD-hez használj PowerDVD-t !
  • Sephi
    #6
    256 DDram van nekem
  • Dzsini
    #5
    hát, egy Photoshop mondjuk vagy egy nagyobb Bryce téma simán szétszalad a 1.5G területen ami bootkor rendelkezésre áll..
    nálam bejött :) (ja, 3-4hetente rebootolok egyet, akkor is valami szoftver miatt, és nem azért, mert betelt ez-az...)
  • raven10011
    #4
    Csak magaddal csesz-L ki, ha 1Gbytos swap-ot kezeltetsz vele, mert csak a helyet meg a géped teljesíytményét eszi meg. Eccere ugy se használ 1Gbyte MEM-et, amit meg nem használ ugyis odaadja az ujonnan induló MEM után nyivákoló programoknak. Inkább Borg-ra hallgass, mint Dzsini-re!
  • Dzsini
    #3
    nálam a 640mega ram mellé 1-2G közt van engedélyezve a swap, és az 1-et ritkán lépte túl... érdemes neki 1 nagyobb kupacot előre megadni, hadd rendezkedjen benne kedvére.
  • Borg
    #2
    attól függ mennyi ramod van, 512mb alatt általában a ram 2x-ét illik megadni fix swap területként. ami ebből kifogy az meg eleve gázos..
  • Sephi
    #1
    Nekem az a bajom hogy most neztem meg egy filmet XP allat es film megnezese utan beszolt az XP hogy Low a Virtual Memory. Ez meg hot poen mert en nem emlekszem hogy tettem volna ilyet.

    Megneztem az Advancednel a Systemnel es kiderult hogy 385 mega pagefile volt berakva a C: hardomra. Nah nekem 2 particios van a C: meg a F:. Kerdesem az hogy most akkor jo ha a C: asztat atraktam System Managed Size-ra es a F: az maradt No paging file?

    Vagy rakjam at mindektott valahogy?