10
Hogyan is lehet ezt művelni?
  • shevy
    #10
    hali, nekem is asus van ugyanilyen kamerával, és működik tökéletesen, nem állítgattam semmit
  • tdezso
    #9
    Sziasztok!
    ASUS nootebookba beépített USB 2.0.1.3 Webcam található, ami szépen működik saját programjával, de az MSN-ben nem.
    Mi a teendő? Milyen beállítás hiányzik?
  • Lazarus
    #8
    Kösz a segítséget
  • Dzsini
    #7
    nekem xp alatt megy. semmi gond vele.
  • raven10011
    #6
    En két éve használom a Yahoo! Messenger-t kamerával és hangal együtt és még soha nem volt problémám vele, stabil, folyamatos, még Win2000 alatt is tökéletesen működött, XP alatt még nem próbáltam, lehet hogy vannak gondjai, bár ezt csak az tudja, megmondani, aki azalatt használja.
  • Dzsini
    #5
    msn kb 2x annyi sávot használ mint a yahoo (tűzfallal nézegettem), és nekünk külföldre-belföldre, modemes(!), dsl-es és kábeles-lanos irányba is lényegesen folyamatosabb volt... elég sokat van nyúzva, és hosszútávú tapasztalat ez lett :) pedig próbáltuk nagyjából mindet.. és egyértelműen a legjobb tapasztalat a yahooval volt - van. próbálgatni kell, de én a y!-ra voksolok :)
  • Borg
    #4
    Érdekes, nekem netmeeting tökéletesen ment...

    De valóban, van egy másik built-in megoldás is, az msn messenger. Abban is lehet.
  • Dzsini
    #3
    netmeeting nagyon rossz minőség... szakad, ugrál... próbáltuk ezt is, meg rengeteget..

    ajánlani tudom yahoo!-éknak a Yahoo Messenger-ét
    messenger.yahoo.com
    nekik tűnt minden próbálgatás után a legstabilabbnak és legjobban használhatónak a kamerás és akár a hangos átvitele... soksikert hozzá, nekünk nagyon bejött.
  • Borg
    #2
    windózban van a netmeeting nevű proggi, erre találták ki. video+voice&chat
  • Lazarus
    #1
    Üdv!

    Olyat akarok csinálni hogy a világ hálón keresztül tudjuk egymás képét bámulni és csodálatos hangját hallani. Milyen programmal tudom elérni?

    Előre is köszke
    Jimbo