490
Help
  • reszeg111
    #490
    Sziasztok! Kérnék egy kis segítséget. Nemrég vettem egy samsung monte-t és kipróbáltam egy haverom pannonos kártyájával a netet . működött fasza volt videók minden. Aztán vettem egy wifi s routert is .Rácsatlakozok és kb 5-6 weblap után kiírja hogy a memória megtelt és hiába törlöm az előzményeket coockie kat csak az segít ha kilépek meg vissza.JAh és a videóknál kiírja hogy pufferelés 0% .....és tölt tölt addig míg ki nem írja hogy megszakadt a kapcsolat a szerverrel.Szóval az lenne a kérdés hogy hogy leeht ezt megoldani mert még azzal sem vagyok tisztában hogy a ram memóriája fogyott e el vagy a telefon izikai memóriája?A segítséget előre is köszönöm!
  • daxan
    #489
    Köszi szépen! Akkor majd elugrok egy Samsung szervizbe.
  • R3TR0
    #488
    Sztem nyugodtan vidd T-pontba és ott mondd el mi volt ott majd ráküldi ka beállitást és akkor enjoy.

    Bár most hogy belegondolok először vidd vissza a samsung szervizbe és ott panaszold el a problémád. Ha nmtudjk mgoldani mert azt monják szolgáltató álitja be akkor mehetsz a T-Con szevizekbe
  • daxan
    #487
    Sziasztok! Van egy Samsung Z560-as mobilom. Még mielőtt szervízbe vittem volna tudtam rajta internetezni, és amióta elhoztam a szervízből (szoftverfrissítés volt) nem tudok netezni. Mindig valami kapcsolatot akar beállítani, de eddig sem volt beállítva semmilyen kapcsolat. Nem vagyok/voltam előfizetve mobilinternetre, csak úgy használtam. T-mobile-os vagyok. Mit lehetne csinálni neki?
  • zsoltgsm
    #486
    neked a dataexchange softwer kell , menj keresd megf a siemens gyári honlapján, ha jól tom a 2.7 es a legujabb
  • HcG K3NTO
    #485
    Hello
    Kéne nekem 1Program!!! Hogy az Siemens.SX1-re fel tudjak tölteni Képet,Videot,Mp3,Stb... a számitogépröl.
  • szoke
    #484
    Üdvözlök mindenkit! Azt szeretném megkérdezni a T: fórum olvasoktól, hogy nem e tudna valaki magyar szoftvert telepiteni egy BlackBerry 7290 mobiltelefonra,valamint azt elmondani,hogy valójában hogyan lehet vele a wireless hálózatra csatlakozni? Ha valaki érdemben tud valamit,kérem küldjön egy e mailt. köszönettel: Szőke
  • truck driver
    #483
    visszavonom, mert már megoldottam a bajomat :)
  • truck driver
    #482
    hy! meg tudná mondani valaki hogy a samsung sgh-e330 telcsimről az easy studio szoftver segítségével hogyan tudnám áttenni a gépre a telcsimről a képeket (mert a file manager-ben nem lehet semmit csinálni a telcsin lévő fájlokkal)?
  • Mike at home
    #481
    ha nem osszehajtgato, akkor SE K500, K700
    ezeket meguszod 50 alatt

    osszehajthato: szvsz LG
  • GregSB
    #480
    A panasonic tegnap bejelentette telefonokhoz fejlesztett 3megapixeles érzékelőjét.
  • RelakSfromhome
    #479
    egyenlőre kell a lé sajna, kb jövő tavasszal lesz érdekes a dolog, de addig is gondoltam, tájékozódom
  • PeeTeR
    #478
    de ha erdekel a Sharp, nekem van egy, hetfon lett veve, de nem igazan kell mert kaptam masikat szuleimtol. amugy boltba 70.000HUF en oda adom 65.000HUF -ert. (papirok meg minden meg van, software, doboz, garancia, blabla, ami kell) irj mail -t ha erdekel
  • PeeTeR
    #477
    Sharp GX30 (262000 kijelzo, Mp3 csengohang nincs de lejatszo van)
  • RelakS
    #476
    Tud valaki olyan mobiltípust, ami megfelel a következőknek?

    -Összehajtható (lapátkéz rulez)
    -65k-s fő kijelző
    -fotómasinéria beépítve
    -MMS
    -WAP (néha jól jön ^_^)

    -esetleg: mp3-mas csengőhang
  • Ryle
    #475
    én egy siemens sl55-öt akarok:)
  • datango
    #474
    mennyit ér egy alkatel 535? /realis ár pls!/
  • Vologdavr
    #473
    Üdvözlet

    Nem tudja valaki, hogy a Siemens cl50-es régebbi e az m35i-nél, v
    ujabb-e?

    Sürgős.
    Köszi.
  • Eltergo
    #472
    Ezt nekem is csinálta...nem ismeri fel a telefonszámot amiről wapolsz....hivd fel a 1270-es számot és a ügyfélszolgálaton kérj jelszót.
  • Robbb
    #471
    Tegnap vettem egy GX-15-öt, de lila gőzöm sincs hogy kéne a Live!-hoz csatlakozni. Azt írja üssem be a telszámomat, meg egy jelszót. Aki csinált már ilyet, lécci mondja meg hol találom meg a vodától kapott dokumentumban azt a tetves jelszót, amit kér? Már megrendeltem SMS-ben a WAP-ot és újra is indítottam a mobilt. Köszi
  • Pheel
    #469
    Ne legyél már ennyire vak! Frissítette a firmware-ét a telefonnak. Nem más telefont akart csinálni belőle! Szerinted egy márkaszervízben máshogyan frissítik?

    Balu: az a baj, hogy amit beleírtál valószínűleg nem tartalmazza a magyar nyelvet. Szerezz egy olyat, ami igen és írd felül vele! Esetleg, ha elmentetted a régit, azt is vissza lehet bele tölteni.
  • Taranov
    #468
    pech.
    Az a titka a dolognak, hogy nem kell buzizni a telefont, úgy tudsz vele telefonálni ahogy a boltban megvetted eredeti állapotában.
  • Astaroth
    #466
    hogy ne pittyegős legyen hanem az igazi:))
  • Taranov
    #465
    hogy érted, hogy eredetit?
  • Taranov
    #463
  • Pheel
    #461
    Gyártófüggő. Van ahol az aksiban, van ahol a telefonban. De mindegy, mert telefonnal töltöd az aksit :)
  • Taranov
    #460
    Az jó.
    Akkor nyugodtan rajta lehet hagyni.
  • harcu
    #459
    Véletlenül nem a telefonban van minden vezérlő elektronika? Legalábbis úgy tudom.
  • Astaroth
    #458
    na erre voltam kiváncsi kössz!
  • Pheel
    #457
    Nem lehet. Van benne egy elektronika, ami megállítja a töltést. Az, hogy a töltőn hagyod, nem jelenti, hogy töltődik is...
  • Taranov
    #456
    Hááát. Túl lehet, én mindig túltöltöm, és már 2 éve van, és működik :)
  • Astaroth
    #455
    A Lítium-ionos akkut túl lehet tölteni?
  • Taranov
    #454
    Mindig el volt halva :-)
  • Lantee
    #452
    NA...ha már a topic címe engedi, akkor itt is érdeklődnék!

    Jelenleg használt SAMSUNG SGH-A300-as telcsimet (dobozos, legális verzió, két aksival, head-settel), szeretném - ráfizetéssel - egy hasonlóan jól felszerelt SAMSUNG T-100-asra, esetleg újabb modellre cserélni.

    Aki érdekeltnek érzi magát a témában, ne habozzon, ÍRJON!!!

    Köszi!
  • Lteebee
    #451
    Használtbólúgyis felső kategóriásat veszel, ott meg a külső állapot árul el a legtöbbet.
  • Taranov
    #450
    Szerintem nem kell rájuk számítani, nem úgy van, mint egy autónál vagy egy háznál. Vannak hibák, de ezek ritkák, inkább az a rossz, ha sokszor ejtették le...stb.
  • Pheel
    #449
    Tipusfüggő
  • Astaroth
    #448
    És ha veszek egy használt telefont mit nézzek meg rajta?Vannak rejtett hibák?
  • Astaroth
    #447
    Kössz
  • Pheel
    #446
    "Garanciális és nem garanciális készülékek javítását is vállaljuk. Amennyiben készüléke garanciális , akkor kérjük hozza magával a garanciajegyét, külföldön vásárolt telefon esetében a saját névre szóló számlát , vagy garanciajegyét."