8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • Ulvar
    #6645
    xDDD hja
  • Paulie
    #6644
    ahhoz képest hogy fenn van már a neten 4-5 éve elég új hírként kezelik:D
  • artschi
    #6643
    ...And Justice For All demó!
  • CrimsonGoalie
    #6642
    Sziasztok!

    Eladó ez a METALLICA mez. L-es méret. 2000Ft Email: dinixxxKUKACgmailPONTcom


  • Messi940
    #6641
    Elbénáztam, itt a videó :

  • Messi940
    #6640
    http://www.youtube.com/watch?v=9lkiItUtUfQ

    Nem hibátlan, de sztem jó lett A vége az "wtf ? " xD
  • elitehun
    #6639
    Már majdnem megkérdeztem hogy fellép-e a metallica németországban de rájöttem hogy minek kérdezzem meg ha meg tudom nézni XD
  • Met
    #6638
    Most jutottam oda, hogy belenézzek.
    Nfo-ban 5.1-es hang van, a gyakorlatban 2.0. Másnál is?
  • csokalaci
    #6637
  • tryuri
    #6636
    Sziasztok!

    Az idei Rockmaraton fesztivál szervezői úgy döntöttek, hogy nincs szükség a MetallicA zenéjére, ugyanakkor egy halom tribute zenekar fellép.
    Próbáltunk tenni az ügy érdekében, és odáig jutottunk, hogy a Metallust MetallicA tribute zenekar beszavazható a programba.
    Legyetek olyan kedvesek és like-oljátok a http://www.facebook.com/rockmaraton oldalt, majd a banda beszavazásnál a Metallust zenekar képét is (narancssárga konténeres kép). Legyen a MetallicA is képviselve Magyarország legnagyobb rock fesztiválján!
    Metallust:




    Nagyon köszönjük a segítséget!
  • vmvr
    #6635
    bazeg, mindjárt beszarok. ez kurva jó. és micsoda nevek, fú
  • Ulvar
    #6634
    Sőt, szerintem kifejezetten kurva jó. Elnézve akik alkotják...
  • elitehun
    #6633
    Nem is rossz :D
  • Ulvar
    #6632
    Nem ezt mondtam, mindegy :).
  • Prince of Máté
    #6631
    Azt hogy érted hogy hiába nem pick player egyik sem?
    Az ujjal pengetéshez kevesebb tehetség kell?
  • Ulvar
    #6630
    Most a WhoCares-ben van.

  • Ulvar
    #6629
    Volt 2008ig.
  • elitehun
    #6628
    Húh, asszem valami voivod-ban
  • highlander15
    #6627
    Tényleg,Jason hol játszik most?
  • Ulvar
    #6626
    De azért érzed hogy a tempó az.....nem az igazi.

    Jasonnal kapcsolatban tény amit írsz. Jó helyen van most.
  • highlander15
    #6625
    Amúgy ha úgy nézzük akkor Jason nem volt azért olyan hű de extra nagy basszusgitáros,ami nagyon különleges és amit nagyon szerettek benne az a vadsága volt (amit a live shiten művel az állati),és ezt hiányolják elég sokan.Ennek ellenére a példaképeim Top 3-ába benne van,miatta vettem én is négyhúrost a kezembe.Robbal szerintem megfogták az isten lábát a fiúk, hatalmas nagy tehetségű basszer.
    Lars meg maholnap 50 éves.Azért én irigylem,mert tud dobolni,mint a felvétel is mutatja:
    Trapped Under Ice

    Én azért nem írnám le dobosként.Bár ami nagyon hiányzik, az a Tama Granstar II :-( Azt kellene használnia a Starclassic maple helyett.
  • Coolfire
    #6624
    Na ez az én személyes kedvencem,csak tegnap nem találtam.Itt még járt Lars lába.:))
  • Ulvar
    #6623
    Az igazából album verzió tempó...meg az a bónusz DVDre lett feltéve, ami járt a CDhez (már ha olyat vettél). Itt még szegény Robikának abszolút nem volt semmi hangja...

    Emlékszem, mindenki fikázta, hogy Jason után egy ilyen majmot behoznak a bandába...ma már istenként tisztelik és egy helyre teszik Cliffel. Legalább is a tudását, ami igaz, csak totál más stílusban tolja, hiába nem pick player egyik sem, akkor is más stílus.

    Én azt szeretném, ha következő album olyan lenne, amilyet ők tudnak még csinálni. Ami a kútfejükben van és maguk szülnek meg. Trujillonak igen sok jó ötlete volt korábban. Kibaszott nagy tehetség, ehhez Kirk és James igen jól tudnak csatlakozni, de Lars...Larst nem tudom...valami tréningre kéne mennie, hogy kibírjon egy koncertet is azzal hogy duplázik egy két számban.

    Na mindegy megint sokat pofázok...
  • highlander15
    #6622
    Jobban szólnak élőben a St.Anger dalai, a Live in Studio-t hallottátok már?
  • Ulvar
    #6621
    De ez még odabaszósabb!!! CSAK HDben nézzétek!! :DDD

    Kibaszott nagy tempót diktálni és kurva jól pörög ááá!!

  • Ulvar
    #6620
    Lehet az album verzió szar, na de ez....még Lars dobolásával, hát még egy fiatalabb és pörgősebb dobossal....

  • highlander15
    #6619
    Srácok,semmi baj nincs a St.Anger hangzásával!Ahhoz a hangulatvilághoz tökéletesen passzol!
  • Met
    #6618
    Nem csak, minden albumról van szám ami nem annyira jön be.
    De az a lemez... végig hallgattam és mintha az egész egy szám lenne fel se tűnt, hogy váltott a track number 1-ről 2-re.
    Meg sincs az a lemez és az ismerőseim nagy része nagyonnagyon csodálozott, hogy ez így van.
  • Coolfire
    #6617
    A hangzás?Mert Bob R(C)ock basszusozott rajta,és konga volt a dob...
    Mondjuk a szent éngörhöz és a frantikhoz passzol..:))))
  • highlander15
    #6616
    Ami a legkevésbé tetszett album az a Reload!De arról is van kedvenc számom!Mondjuk én úgy vagyok az albumokkal,hogy mikor milyen kedvem van...Ha szétbasz az ideg akkor Kill,Ride,Master,Justice,St.Anger,ha jó kedvem van Garage inc,Black,DM,ha melankolikus vagyok akkor meg Load és Reload.Mostanában csak a St.Anger szól:-)
  • Met
    #6615
    az oké, hogy mi után készült de miért ilyen szar ?:)
  • csokalaci
    #6614
    Some Kind Of Monster és St. Anger :P
  • Coolfire
    #6613
    FRANTIC!!!!:))
  • elitehun
    #6612
    Számomra minden Metallica albumon a legrosszabb esetben is van vagy 2-3 olyan szám ami tetszik
    Highlander15: Nekem is az egyik kedvencem az Unnamed Feeling erről az albumról. A másik meg az All Within My Hands :)
  • highlander15
    #6611
    A DM sem lett rossz album, a Justice és a fekete közötti átmenet hangzásban szvsz.Olyan, amit szokni kell,már két éve kint van de még mindig szokom:-)Az viszont érződik rajta, hogy nagyon meg akartak felelni a rajongóknak,és nem annyira a saját elképzeléseiket követték.Bár visszatértek a megszokott formához(van lassúbb, merengősebb szám kettő is, egy instrumentális és egy piszok vad,gyors nóta),és ez jó dolog,de semmiképpen sem haladás.
    A St.Angerre visszatérve,kár hogy a Temptation című számot nem tették fel a lemezre,egyik legjobb tétel lenne rajta!Személyes kedvencem az albumról a The Unnamed feeling.
  • Ulvar
    #6610


    így van



    Az album maga James alkohol problémáinak kezelése után készült, és iszonyatos DÜH van benne, és imádom az ilyen albumokat amikben kibaszott nagy düh és harag van. Ezért nem is jön be annyira a Death Magnetic...(14 éves koromban vettem először Metallica albumot, és a St.Anger volt az első.) Akkor ballagtam általánosból és 2 éven keresztül folyamatosan hallgattam. Kibaszottul imádom, én se értettem a korábbiakhoz képest, lassabb kevés szóló nem értettem (akkor még kevés Metallica számot ismertem), de tetszett, valahogy az én akkori korszakomra hasonlított. Imádom mai napig...És miután megértettem az albumot, akkor mondtam, hogy aki ezt leszólja, az nem Metallica fan, nem értheti meg (főleg egy Load, Reload után).
  • vmvr
    #6609
    igazad van
  • highlander15
    #6608
    Aki azt mondja rá hogy rossz album,az nem értette meg...Nekem is kellett 3-4 év mire megértettem,és azóta szinte állandóan ezt az albumot hallgatom,megértettem teljes mértékben azt amit a fiúk mondani akartak ezzel az albummal.A gitárszólók hiánya és a hangzás "ilyensége" a számok tartalma,célja miatt van.Nyers,brutális,kifejezi a banda akkori lelkiállapotát.
  • Coolfire
    #6607
    Tele van a demonoid is Metallicával,menjenek regizni,aki még nem tette meg.Most nyitva van.:))
    www.demonoid.me
  • csokalaci
    #6606
    Szerintem remek album.