8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • Paulie
    #6885
    kedvenc albumom a master:) mégis érdekel milyen lesz ez az album.
    sőőőt load album se volt rossz.
  • Ulvar
    #6884
    Balhés volt attól még geci jó gitáros, be kell vallani, akármi is volt korábban.
  • csokalaci
    #6883
    PANCAKES! Ezt eddig észre se vettem.
  • highlander15
    #6882
    Az a sok más szerintem azok akik a Black/Load/Reload/Garage-féle Metallicát szeretik.Annak ellenére,hogy minden albumuk bejött valamilyen szinten,nekem a Metallica az, ami 1981-89 között volt.Olyan vadságot még soha senkitől nem láttam a színpadon,mint amit a Metallica mutatott ebben az időszakban.Az én Metallicáról alkotott képembe nem fér bele ez a Lou Reed-el való bohóckodás.A DM-el úgy tűnt, az együttes visszatalál a régi útjára.Most mi van?Felrúgják ezt az egészet?Vagy mi?
  • highlander15
    #6881
    Most ezt komolyan mondod vagy hülyéskedsz?
  • elitehun
    #6880
    Nemőt dobták ki mert sokat ivott? Vagy volt vele vmi
  • Ulvar
    #6879
    Mit akarsz Mustainnel 2 albumot már összehozott a Metallica :))).
  • Paulie
    #6878
    mi a baj lou-val? az hogy neked nem teccik attól még lehet sok másnak teccik :)
  • highlander15
    #6877
    Meg Hetfield arra nemet mond,hogy Mustaine-el közös projektük legyen,de Lou Reed-nek kapásból ugrik.Mi a fasz van ezekkel az emberekkel?Egyszerűen nem értem...Suszter,maradj a kaptafánál!Vagy ne Metallica néven adj ki lemezt!
  • highlander15
    #6876
    Ha több Metallica lesz benne mint Lou Reed,akkor akár még jó album is lehet.Bevallom,mikor megláttam ezt az egészet,meghűlt bennem a vér. Belehallgattam pár Lou Reed számba,egyik sem az én világom.Semmi bajom az öreggel,de nekem nem jön be a zenéje.Őszintén megmondva,ahelyett,hogy ilyenekkel szórakoznak,mint ez az album,rakjanak össze egy tökös,kemény albumot,olyasmit,mint a Master,vagy akár a St.Anger.Szerintem nem lesz annyira jó, de ne legyen igazam!Egy régi szám kezdő sorai jutnak eszembe: "Hall of justice painted green,money talking..."
  • Paulie
    #6875
    kemény dark-os album cím :D
  • Ulvar
    #6874
    Címe....: LULU....fasza. xD
  • Paulie
    #6873
  • BEERisGOOD
    #6872
    http://www.loureedmetallica.com/

    Október 31-én már jön is a lemez Lou Reed-el
  • bukassz
    #6871
    Hello! Ez itt egy a néhány demóm közül. Szeretném ha értékelnétek. Remélem tetszeni fog nektek.:)



    METAL UP YOUR ASS!!!
  • sz4bolcs
    #6870
    missing one inside of me - can't stand this hell I feel - to the point of agony rész mennyire de botrányosan jól hangzik
  • csokalaci
    #6869
    Pontosan! Nem bírom megunni. Videó is van róla csak elcsúszik a hang de szerintem így is élvezhető.

    Most nézem mintha ez más verzió lenne talán ez is két napos volt ?.
    (Kirknek cuki a rucija )
  • sz4bolcs
    #6868
    ez a bridge schoolos akusztikus fade to black valami hihetetlen zseniális
  • csokalaci
    #6867
    Egyik DVD-n talán Mexico vagy Big 4 , James a próba teremben majdnem így énekli a fuelt :D

    Az első Bridge Schoolos fellépésből sajnos csak 2 szám került pubklikálásra.

  • elitehun
    #6866
    Sound Familiar?
  • spiczi91
    #6865
  • Paulie
    #6864
    rubin
  • csokalaci
    #6863
  • bcrics
    #6862
    Jó cikk nagyon,
    Most készülök ki a szigetre, de nagy kár hogy nem a Talicskára, tavaly nagyon állat volt a Pusiba.
    Most lesz egy laza Superbutt-Ektomorf Lendület.

    Ám kíváncsi vagyok vajon hány év/album van még a Talicskában, gondolom még 2-3 Album azért még várható tőlük, talán a következő majd 2012ben is napvilágot láthat.
    Nem maiak már a srácok, de az életmód amit élnek az azért garantálja hogy még 20 év múlva is a színpadon legyenek:))
    Mekkora lehet már így élni, csak a Koncertek, nem kell bemenned 3 műszakban melózni, stb.
    És a világ minden táján elismernek, Ovációban törnek ki az emberek ha meglátnak, Jó dolog lehet Rocksztárnak lenni.

    Azt lehet tudni hogy ki fog bábáskodni a következő lemez fölött.
    Rick rubin megint, vagy visszajön mr.Rock?
  • Prince of Máté
    #6861
    és egy jó tartalmas cikk róla!
  • Messi940
    #6860
    LOL
  • Messi940
    #6859
    Happy Birthday, Black Album !
  • elitehun
    #6858
  • csokalaci
    #6857
    Aki esetleg még nem látta volna:)
  • Prince of Máté
    #6856
    Csak 5 éves videó, de azért látni mennyivel fiatalabbak voltak akkor :)

  • spiczi91
    #6855
    Mindenki nyúl, a Sabbath már egyszer mindent megcsinált. :PP
  • sz4bolcs
    #6854
    Metrollica - For whom the bell trolls :D
  • highlander15
    #6853
    Első videó: 2:36-tól,másodiknál 1:36-tól.
  • highlander15
    #6852
    Ha hallottátok a Venomtól a Countess Bathory című számot akkor van egy rész benne, ami nagyon hasonlít a Seek And Destroy egyik részére.Innen hallgassátok:

    Itt a Venom-szám is:


    Lehet,hogy nyúlták ezt a riffet,ha jól tudom James Venom-rajongó volt.
  • Paulie
    #6851
    HBD James!
    milyen fiatal még
  • Beast Machine
    #6850
  • Ulvar
    #6849
  • Metwork
    #6848
    Hepi börzdéj
  • elitehun
    #6847
    ..........
    b+ XD
  • Ulvar
    #6846
    xDDDDD (Y) Így kell ezt csinálni! :D.