8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • csokalaci
    #7408
  • Ulvar
    #7407
    A bass téma az elején a feelingjét úgy megadja... :DD.
  • csokalaci
    #7406

    Bírom azt a klippet. Kesztyűben elég érdekes gitározni :D
  • Ulvar
    #7405
    JAaaaa amúgy tényleg télen szoktam inkább hallgatni én is :D. King Nothing klipp illik is ... meg is nézem :D.
  • csokalaci
    #7404
    Én az összes albumot minden számmal ugyan úgy szeretem. Load-ot és Reload-ot télen szoktam hallgatni, hóesésben a lassúsága miatt, és ez pont illik az időhöz. Death Magnetic nekem nagyon bejön akármikor + a Beyond Magnetic is nagyon jó, most az elmúlt pár napban csak azt halggattam.
  • Ulvar
    #7403
    Pedig szidtam őket...de ... nem tudom azt mondani hogy szar... a Death Magnetic kevésbé jön be mint ez a kis lassúság és sokszoros nyáladzás

    Pl ez is hihetetlen jó .

  • csokalaci
    #7402
    Jajaja nagyon jók azok is.
  • Ulvar
    #7401
    Új számok ide oda, a Load Reload album live felvételei is kurvára bejönnek...

  • csokalaci
    #7400
    Még mindig vannak ki nem adott dalok
  • forza milan
    #7399
    Kellemes a fülnek a Lulu után ez a 4 track, nekem tetszik, bár itt is megvan a vontatottság. Lars kicsit összekapkodhatná magát és nemlenne semmi gond.
  • csokalaci
    #7398
    Nekem Brian May üzenete tetszett a legjobban :) Remélem ő is ott lesz a 40 éves évfordulón :)
  • Coolfire
    #7397
    A legjobb Rodrigoéktól a Battery.:))
  • csokalaci
    #7396
  • Ulvar
    #7395
    Néhány ember akik köszöntötték videó üzenetben a Metallicát. Ezek szerepeltek a koncerteken is.
  • Ulvar
    #7394
    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


    Persze "Hey man, come on give me a hug". Gondolataiban meg "A jó büdös tetves k...a ...ádnak ordítasz bele abba a ki....ott mikrofonba :DDDD
  • csokalaci
    #7393
    0:08 :DDDDDDDD
  • csokalaci
    #7392
    Nagyon jól nyomja a közönség is :D
  • Ulvar
    #7391
    Ez annyira kurva jó xDDDDDDD

    Annyira epic!!!

  • elitehun
    #7390
    Nyugi, voltak kamerások. Pl a seek and destroy vége felé lehet látni ahogy elölről felnyúl és filmezi a tömeget
  • Prince of Máté
    #7389
    Epik kép




    Egyébként eléggé nevetséges lenne, ha pont erről nem csinálnának valami normális felvételt, mikor minden szarról hugyról kiadnak dvd-t...
    Egy 30. Anniversary Blu Ray-t simán megérne szerintem!
  • csokalaci
    #7388
    Ez a Hate Train kurva jó cucc. Meg is tanultam gitározni hallásból, annyiszor hallottam már :D
  • elitehun
    #7387
    Majd valaki irjon egy hsz-t légyszi ha felkerült a hivatalos cucc
  • Coolfire
    #7386
    Ja igen.Van is a Demonoidon egy user,aki ezeket pakolja fel.Akkor várok türelemmel.:)
  • Coolfire
    #7385
    Úgy legyen!Már nagyon várom.:)
  • csokalaci
    #7384
    Lesz hivatalos videóanyag. Látni videókon a kamerákat(pl a seek and destroyos videóban 6 perctől).
    + #7339
  • Ulvar
    #7383
    Itt meg is találhatod majd, amint felteszik. Fizetni is lehet érte, de ha türelmes vagy pár órán belül torrentekre is felkerül valakik által! :).
  • Ulvar
    #7382
    Minden koncertről van audio anyag. A Budapestiről is volt letölthető anyag. És nem hinném hogy pont erről ne lenne majd DVD anyag :).
  • Coolfire
    #7381
    Hát úgy néz ki,hogy ebből nem lesz hivatalos videóanyag,mert "igazi" operatőrt nem látni.:(
    Viszont tele van puskamikrofonnal minden,ergo lehet hogy valami jóféle audio viszont lesz.Kurvára remélem.:))
    Mekkora királyság lett volna addig a pár napig San Franciscoban lenni.:)
  • Ulvar
    #7380
    Metal Militia alatt a régi hangját próbálta picit visszahozni James, kurva kemény :DDDD.
  • Ulvar
    #7379
    Hehe, sose tudtam hogy Grant fekete. Jó tudni :D.

  • csokalaci
    #7378
    Oké mégsem, csak kurvára úgy nézett ki :|
  • csokalaci
    #7377
    5:32-tól valahogy Jason került a dobokhoz :D
  • csokalaci
    #7376


  • csokalaci
    #7375
  • Ulvar
    #7374
    Csak hogy én mást nézek, aki folyamatosan teszi ki a vidiket :).
  • spiczi91
    #7373
    #7360
  • Ulvar
    #7372
    Nadon süti minőség. Még ropogós.

  • Ulvar
    #7371
    Ennyi, csak könyörögnöm kellett :D.

    Nem kicsit kurva fasza!!!
  • csokalaci
    #7370
    :)
  • csokalaci
    #7369
    Bridge School-os dal :)