8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • Beast Machine
    #1232
    Istenem.....
  • doncarlos
    #1231
    én láttam.. igen?
  • Paulie
    #1230
    ki látta a "A year and a half in life of Metallica" -t ?
  • Paulie
    #1229
    Boldog Züllinapot James bácsi!!
  • Paulie
    #1228
    dehát amennyi dok film van róluk...
  • Paulie
    #1227
    nemhallottam még erről
  • doncarlos
    #1226
    Itt meg a hátoldala... de Biografia az ok, meg itt le van írva pár dolog... de hallott erről már vki?

  • doncarlos
    #1225
    Hehh.. itt meg ugyanez kapható, csak más borítóval :
    http://www.musicland.hu/?p=lemez&l=&b=DVD&id=196530

  • doncarlos
    #1224
    Hali. Van egy DVD amit mindenhol árulnak, de nemtom mi lehet rajta. Sehol sincs bővebb info. Szerintetek?

  • Paulie
    #1223
    azaz :D
  • hfeeri
    #1222
    metallicábol nemlehet top3at csinálni, top 15 öt is nehezen :D
  • zvaragabor
    #1221
    ez a baj, hogy a 2. és a 3. helyezésben én sem vagyok biztos, mert van vagy 10 szám, ami közül nem tudok választani.
  • Paulie
    #1220
    hm, én nemmondok semmit mert több kedvenc szám van -.-
  • zvaragabor
    #1219
    1. Creeping Death
    2. Master Of Puppets
    3. Sanitarium
  • AC2
    #1218
    Ez a master of puppets sztem is jó, de nekem naon szar minőségbe van meg :P

    Amúgy az a szám ami legkevésbé tetszik nekem az a Nothing Else Matter, naon nyálas :) .
  • Dougie
    #1217
    legidegesítőbb számuk Where the Wild Things Are
    iszonyat szar, lassú, hosszú, elnyújtott, nyávogós, egyszerűen béna szám
  • Dougie
    #1216
    1. Master of Puppets
    2. One
    az első kettő egyértelmű, a harmadik helyre nagyon sokat be lehetne írni
    (egyébként a három legjobb számuk nem egyezik meg pontosan a három kedvenc számmal, ha jól értem) (amiket egyébként már leírtunk többször is, legutóbb kb. 80 hozzászólással ezelőtt)
    3. talán a Sad but True (a szünetei miatt)
  • zvaragabor
    #1215
    Gondban vagyok, mert megvan az egy abszolút győztes, de a másik kettőt nem tudom megállapítani, több is van. :) Holnapra kitalálom.
  • zvaragabor
    #1214
    a nemtúlzottan erős alatt nem túlzottan kemény/zúzós számra gondolsz, vagy nem felkapott, gyengébb számra?
  • AC2
    #1213
    Rock válogatást csinálok, az lenne a kérdésem, hogy szerintetek melyik a legjobb három számuk? (mindenkinek külön-külön :))
  • Paulie
    #1212
    szavazzzzunk :D (nemszép szavazás dehát ilyennek is kell lennie)
    egy nemtúlzottan erős MetallicA szám szerintetek?
    megis kell indokolni
    sztem a The House Jack built a közepén lévő idegesítő effekt miatt :D
  • zvaragabor
    #1211
    Gondoltam hogy unofficial lehet, csak nem tudtam róla sokat. :)
    Kösz a linket!
  • Dougie
    #1210
    itt írnak róla
    http://www.sputnikmusic.com/band/Metallica
    egyébként ez egy nem hivatalos válogatás album lehet
  • zvaragabor
    #1209
    Már mint ez mennyire ismerős? Erről beszéltem nem tom mikor, de még régebben, erről az albumról. Haveromnak még volt is pólója ezzel a képpel.
  • zvaragabor
    #1208
  • Paulie
    #1207
  • zvaragabor
    #1206
    Óóó te kis...
  • Paulie
    #1205
    neeeem, én büntényt követtem el és torrentoldalról töltöttem
  • zvaragabor
    #1204
    megvetted??
  • Paulie
    #1203
    már rég megvan de még nemjutottam el oda, mostmég csak Stockholm-nál tartok 2007 07 12-án :D
  • zvaragabor
    #1202
    Jólvan nem fogsz halláskárosodást szenvedni, de ha ingyen lekaphatod, akkor miért ne? :P
  • Paulie
    #1201
    nemmerem
  • zvaragabor
    #1200
    Jah, én is ezt mondom, hogy a turné alatt strapálódik a troka. :)

    Bécsi koncertet nem hallottam, de mondtátok ti is, meg mások is hogy jó hangja volt.

    Én a Lisboni koncertet hallgattam végig youtube-on, azon is nagyon jó volt a hangja. De a dániai koncerten voltak hibák. Hallgasd meg.
  • Paulie
    #1199
    hm, najó van azért kivétel is mint például fade to black
  • Paulie
    #1198
    hát gondolom azis benne van a dologban hogy eléggé fájt a torka a turné alatt, de mondjuk az első 4 stúdióalbumon csak ordibált :D ellentétben a Black ,Load, Reload albumokon ahol megmutatta hogy van neki hangja pl: Mama said, unforgiven I,II, nothing else matters. éshát azóta eltelt 20-25 év tehát az ő torka se bírja a folytonos kiabálást, amúgymeg a bécsi koncerten igenis jó hangja volt és ahogy olvasgattam máshol is írták hogy nagyon jó volt a hangja a többi koncerten is
  • zvaragabor
    #1197
    "...csak énekeljen, és legyen album, és hallhassak új gyönyörű Metallica számokat, függetlenül attól, hogy milyen lesz. ..."
  • zvaragabor
    #1196
    Livemetallica.com-ról letölthető a 2007-es dániai koncert hanganyaga. Azért ingyenes, mert a számítógépek bemondták a csődöt a műsor felénél, így csak a műsor felét vették. Ezen a koncerten szerintem James jósokszor megcsúszott a hangjával, illetve ott-ott hamis hangok hagyták el a torkát egy-egy pillanatra. Jó, persze ez csak koncert, James is kifáradhatott, hanga is strapálva lett a koncertsorozat alatt, nem fiatal már, és a stúdióban is addig vehetik újra az éneket, ameddig jó nem lesz, de én úgy vagyok vele, hogy részemről James nyugodtan énekeljen úgy, ahogy neki könnyebb, ahogy ő tud, csak énekeljen, és legyen album. :) Persze az lenne a lagjobb, ha nosztalgiáznánk, és az első 4 stúdioalbumhoz hasonló énekhanggal énekelne, de hát ez lehetetlen. Megteszi a tőle telhetőt, de a koncertek az élő tanubizonyság arra, hogy neki könnyebben megy az, amit nem az első négy studioalbumon hallunk.
  • Paulie
    #1195
    előbb inkább ezaz új album legyen nagyonnagyonjó de tényleg legyen jó, halljátok fiúk? KIRK aztán gyors szólók legyenek benne! -.-
  • Paulie
    #1194
    nemnagyon találtam hozzá,inkább megnéztem felirat nélkül
  • doncarlos
    #1193
    Sziasztok! '88 óta vagyok METALLICA fan, és csak most leltem erre a fórumra. Most is csak véletelen tévedtem ide. Kéne valami:
    Metallica - 2001 - Classic Albums Metallica The Black Album.avi-hoz kellene magyar felírat. Előre is köszi.