8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • Met
    #4760
    Hát nem tudom.
    A barátnőd itt lesz 14 nap múlva is.
    Tudom furán hangzik, nekem is fontos a barátnőm de neki egyértelmű, hogy kimegyek a koncertre bármi legyen is (betegség, baleset persze kivéve) és támogat is ebben. Ő rosszabbul érezné magát ha miatta nem mennék ki mint én.
  • Ulvar
    #4759
    köszönöm igyekszem!
  • csokalaci
    #4758
  • Paulie
    #4757
    és persze soksikert;)
  • Paulie
    #4756
    váó
    gratulálok!:)
  • Ulvar
    #4755
    A főiskolát, a gazdaságot, az anyagi helyzetem...

    Hétfőtől péntekig terepgyakorlaton leszek kb 30-40ezret költök rá összesen. Utána héten 4 ZH, utána való hét hétfőjén Vizsgaidőszak és az első vizsgám, ráadásul a bnőm elméletileg ellátogat hozzám hosszabb ideig, majd a szóbelik végeztével 3 hónapig együtt leszünk. Az igazság az hogy nekem ő fontosabb (igen lehet mondani papucs vagyok :) ).

    Évek óta együtt vagyunk és egy nagy bejelentésre is készülök a nyáron. Úgy hogy ... a pénz az oka mindennek. De ez még nem biztos. Ez már csak anyámék jóindulatán függ hogy kisegítenek vagy sem jövő hét szerdán megtudom és annak a hétvégéjén bejelentem. Lehet keresni az embereket főleg Pestieket akiket érdekel még egy kiemelt állójegy 25ért (tudom zsidóság, de istenem 20 + 5 ezer Ft...ennyit tegyen valaki az eljegyzés előkészületéhez :) ).
  • Met
    #4754
    Mi a baj? Kit kell megverni?
  • Paulie
    #4753
    ejj :/
  • CUCLI
    #4752
    cinkes :/
  • Ulvar
    #4751
    Ajjajj van egy nagy baj :S.

    50-50%ra csökkent az esély hogy el tudok menni a koncertre. Szerintem egy hét múlva fogok többet tudni. Akit esetleg érdekel vagy ismerősei körében tud valakit aki 25.ér venne egy Front of Stage jegyet az szóljon, még nem biztos hogy eladom, ez attól függ hogy alakul jövőhéten a dolog...addig is reménykedek :S :(.
  • Met
    #4750
    A Kill Ride-os számoknak kifejezetten jót tett a "kor" sokkal durvábban játszák mint annó.
  • KranaZoli #4749
    Erről beszélek. Egyik kedvenc számom, imádom. Zúúúúúzóóóóós nagyon.

    Régi számokkal semmi probléma nem lesz. Sőt! Szerintem jobbak is élőben, mert igaz, hogy James hangja nem stúdió hang, de ne is legyen olyan mint pl. a Kill Em All albumon volt.

    A gitár és dob effektek pedig nagyságrendekkel keményebbek és durvábbak.

    Ebben azért odapakoltak rendesen. Hell Yeah!
  • Ulvar
    #4748
    FUCK YEAH! Nagyon hamu sült pogácsa vazze!
  • csokalaci
    #4747
    fákje
  • Paulie
    #4746
    fákje
  • Match
    #4745
    Na azért az elég rossz hozzáállás lenne hogy "na most dvd van, akkor faszán játszunk, különben meg szarunk rá".

    Persze biztos nem így van, és ahogy KranaZoli is írta, fasza lesz a koncert.
  • Ulvar
    #4744
    akkor 609 mittom én melyik az még pontosítanom kell :D.
  • monzta
    #4743
    kib*ott 2 hét ember. mekkora má'.
  • Metwork
    #4742
    nincs is 608-as éjszakai
  • Paulie
    #4741
    sztem a zegész Metallica mű
    őkcsak bábuk
  • KranaZoli #4740
    Szerintem az is átesett ráncfelvarráson. De szerintem kúrvára nem fog senkinek sem feltűnni, ha 2 óra után James hangja hamis lesz; elhangolódik egy gitár; picit kiesnek a ritmusból ésatöbbi...

    Már nem emléxem melyik DVD-n van olyan One szám, ahol a kibaszott hamisan játszanak, de ki nem szarja le?!?!

    Most már sok mindent ki tudnak küszöbölni koncert közben is a technikával, de sokat meg leszarnak, mert "megtehetik". :D

    A hangulat a lényeg, a feeling ésatöbbi. Ne is legyen mesterkélt szar a koncert. Én pl. nagyon szerettem a régi koncerteken, amikor hoppá zene közben elszakad egy húr és nincs másik gitár behangolva, amit hopp felemelnek és játszanak tovább. Régi magyar rock koncertek. :D

    Zene megáll, sorry, húrozni kell, hangolni kell, de ez van, ez a Live Show! ;)
  • bertino
    #4739
    vagy mindenhol ugyanugy tolják ,csak nekünk nem tűnik fel
  • bertino
    #4738
    valószínűleg a dvd-s kiadások miatt tolták erőteljesebben francia országban és mexikóban is.
  • Match
    #4737
    Nekem az a fura inkább hogy a Français Pour Une Nuit 2009-es albumon kurvajók voltak...de a 2010-es videókból javarészt ilyen vérszegény felvételeket hallok. Persze biztos kurva jó lesz a koncert, de ez egy kicsit elkeserítő/furcsa/aggasztó.
    Reméljük kellemes meglepetés lesz a helyszínen :)
  • Ulvar
    #4736
    Eddig úgy néz ki, mivel nyíregyi vagyok, hogy Pénteken megyek fel Pestre vonattal, haverral találkozok elkísér Puskáshoz, és ott leszek estig. Ott találkozhatnánk akkor páran, kéne a koncert után egy kis segítség :S.

    Asszem a 608as éjszakai buszra majd fel kell szállnom, ha valaki felpakolna rá azt megköszönném. Másnap reggel 7kor kelhetek szal jó lesz :D.
    Aki tudna majd segíteni annak megköszönöm majd utólag vagy ott :).
  • bertino
    #4735
    metál
  • Paulie
    #4734
    2hét....
  • csokalaci
    #4733
  • KranaZoli #4732
    Ja, mert ez nem fásy mulató. :D

    Ez az élő zene!!! Nem is annyira ezzel van a baj, hanem már régóta ennyit tesz(jelent) egy stúdió felvétel.

    Ma már technikával bárkiből csinálnak énekest is, utólag korrigálják az elcsúszott énekhangot, tempót, stb...

    Ill. Metallica hangzásvilága is nem keveset változott. Nem minden szám tud jó lenni élőben; koncerten. Egy régebbi, 1xerűbb nóta sokkal jobban és stúdió szerűbben szól, az akkori stúdió minőséghez viszonyítva mint egy új szám élőben...

  • Ulvar
    #4731
    Na előferdül :D.
  • JohnnyNapalm
    #4730
    végülis nem ezt játsszák már 25 éve :D
  • Paulie
    #4729
    :DDDDD kicsit elbaszták creeping-et:D
  • Paulie
    #4728
    de lehet a vulkán miatt is
    vagy Görögország csődhelyzete miatt? :/
    netom
  • bertino
    #4727
    plusz lehet azért, mert minden héten van kb. 3-4 fellépésük ? ki bírja ezt mindig hanggal ?
    senki :D
  • Paulie
    #4726
    és az mér szomorú:(
    amíg heavy számokat tudja énekelni nincsbaj:)
  • csokalaci
    #4725
    lehetséges :(
  • Paulie
    #4724
    lehet mert 47 éves mingyá és nembírja kiénekelni koncerten az ilyeneket? :/
  • csokalaci
    #4723
    jaja :)
    A hangja eléggé gyér valamiért :/
  • Match
    #4722
    Hát ez elég vérszegény lett.
    Azért jó hogy játszák, eljátszhatnák itt is, mondjuk egy kicsit több élettel.
  • csokalaci
    #4721