8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • Coine, The A&O
    #129
    11 szám lesz baby.

    http://www.metallica.com/index.asp?item=839

    ..."Metallica's new album, St. Anger, will include a free bonus DVD featuring the band playing all 11 songs (yes, 11 songs) from the album in a live setting."...

  • Coine, The A&O
    #130
    aha, MTV pletyka, fityisz

    továbbá azok csak working title-ok (hát ez értelmes lett, magynlish)
  • JHetfield
    #131
    magyartot meg gyakorolni kell:D
  • Coine, The A&O
    #132
    akkor per pillanat nem tudtam lefordítani a working title-t :) (gy.k. : nem végleges dalcím, az album kiadásáig még bőven változhat)
  • JHetfield
    #133
    ki az a gy.k.?:D
  • Beavi$
    #134
    gy.k.: a "gy.k." azt jelenti, hogy "gyengébbek kedvéért"
  • Coine, The A&O
    #135
    kösz.
  • JHetfield
    #136
    komoly?
  • JHetfield
    #137
    New York, NY, April 3, 2003 - MTV: Music Television today announced a stellar lineup of performers including Avril Lavigne, Korn, Limp Bizkit, and Sum 41, to honor Metallica

    lehet sirni:]
  • Coine, The A&O
    #138
    kinek mi
  • Don Vito
    #139
    Avril Lavigne??????? Hát ha elénekli a Mastert akkor lesz**om magam!
  • Don Vito
    #141
    Akaromakaromakaromakarom!!!!!!!! Jöjjön ki most azonnal az album!!!!!!!!!!
  • Shongi
    #143
    Kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nincs fent neten, mert boltba csak kb Júniusba jut a hivatalos oldal szerint!!!
  • Shongi
    #145
    Jójó az természetes, de amíg az kijön még több mind egy hónap és neten lehet hogy már fent van, szal amíg lesz eredeti addig mp3 is jó csak hallhassam végre!!!
  • Don Vito
    #146
    nem tudjátok mi van ezzel az mtvicon témával?
  • Coine, The A&O
    #147
    mtvIcon megvolt, nézd meg a metallica.com-ot
  • JHetfield
    #148
    szombat vasarnap csekkoljatok mtv ezerrel:)
  • JHetfield
    #149
    hmm kene mar nekem is logot frissiteni:) fel koll venni az uj album designe... ami kurvajo az a ladakon levo uj logok!:]
  • JHetfield
    #150
    durva hogy tobb mint 2 eves a logom:)
  • Don Vito
    #151
    emberek a mi MTV-nken szombaton délután 2-re írták a showt. értitek ezt? mér nem este lesz? nem tom hogy mikorra állítsam a videót mer nem leszek otthon!
  • Beavi$
    #152
    viván meg 'tallicA 7vége
  • Shongi
    #153
    Figy a Metallica oldalon azt írják már kedden megkezdődött az Icon 21 órától, de én sehol sem láttam ma is lenne elméletben 18 órától, vagy tényleg csak a szombat, vasárnapit közvetítik???
  • Coine, The A&O
    #155
    Azt már tudjuk, hogy mtvIcon szombat du. 2, de én nem találtam meg az mtv2.com-on a Headbangers Ball, elég kusza az egész.
  • Coine, The A&O
    #157
    azóta megtaláltam Encycmet.com-on.
    HEADBANGERS BALL
    Metallica will be hosting the debut of MTV2's new "Headbanger's Ball." The show will be taped at H.Q. this week and will air on Saturday, May 10 at 11:00 PM. Check your local TV listings.
  • Shongi
    #158
    Valaki segítsen, van UPC-m azon ugye mtveurope és mtv2(rock) is van, na most meiken tudom nézni az ICONs-t és mikor és meiken a Headbangers Ballt??????
  • JHetfield
    #159
    attol hogy upc -d van attol meg nincs mtv2 -d, de ha muholdas es nem kabeles akkor elofordulhat... de sokadszorra irom, hogy www.mtve.com es www.mtv2.com
  • JHetfield
    #160
    jah aki nem tudna annak mondom hogy a tvmusor angolul schedule... volt mar ra pelda hogy vki nem talalta a stuffot:)
  • Don Vito
    #162
    Hell Yeah!!! na láttátok az icont? Mit szóltok a Frantichez?
  • JHetfield
    #164
    Metallica - St. Anger http://deception101.free.fr/M-St._Anger-theBaron-APV.zip
  • Don Vito
    #165
    Srácok a HcGameren olvastam hogy állítólag MetallicA játék van készülőben, ami 2004/2005 környékén jelenik meg! :)
  • Don Vito
    #166
    Hetfield! Mi ez?
  • dashed_
    #167
    uj klipp
  • Don Vito
    #168
    Vasárnap 21 órakor Metallica Live az MTV Europe-on. Na hogy tetszett a ST Anger klippje meg a szám?
  • Coine, The A&O
    #169
    karcol nagyon

    csütörtökön megjelenik a Stanger !!!
  • Don Vito
    #170
    Csütörtökön??? Nem hétfőn??
  • Don Vito
    #171
    idézem: "A múltkor beszámoltam, hogy jön egy Metallica-s játék. A Yahoo értesülései szerint a kiadó nem más lesz, mint a Vivendi Universal, és már a játék tipusát is tudjuk: "combat action game" :) Szóval tényleg valami harcolós akciójáték lesz, és hogy a kinézet is a toppon legyen, ezért Jeff Darrow fog besegíteni a készítésnél. Ha nem ismernétek ezt a csókát, elárulom, ő a Mátrix trilógia egyik lelki agytrösztje. Na mindegy, reméljük nem rontják el nagyon, mert akkor nagyon szomorú lennék :( A megjelenés dátuma várhatóan 2005 eleje" A HC Gamer honlapjáról
  • Shongi
    #173
    jehhhh, látam az ST. Anger klippjéz rohadt jó szám.
  • Don Vito
    #174
    Hell Yeah! Mi tudtok arról hogy júni 5-re hozták előre a megjelenést? Én még nem találtam sehol!
  • The Garrett
    #178
    bazz én leszedtem egy albumot amin uj számok voltak, erre most kiderült hogy az nem a végleges változat. Pedig már ez is nagyon ütős.
    DE asszem megveszem jövőhéten az eredetit.

    + nemtudom tudtátok e hogy lesz METALLICA játék :)
    HaRDWIRED
  • Shongi
    #179
    Megvan, megvan, megvan megvettem és nagyon zúuós király!!!