8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • Factor_007
    #43
    és muszály letöltenem valahonnan megigértem neki
  • JHetfield
    #44
    a lentebb emlitett cimrol meg mindig letoltheted...
  • JHetfield
    #45
    ha az nem jo akkor hasznalj winmx ... ha asse jo neked akkor marad a bolt ... europark mellett van a headbanger ... bar az most zart be feloraja szal marad europark vagy a tobbi bevasarlokozpont:]
  • Factor_007
    #46
    ne csináld ténleg kell a cim
  • her Valo
    #47
    mega sux vagy haver...
  • Don Vito
    #48
    ja haver megéri megvenni
  • Don Vito
    #49
    december 2-ám megjelenik a tribute album. Crematory, Apocaliptica, Dark Tranquility is játszik rajta
  • JHetfield
    #50
    tribute albumok nem nagyon tudnak felizgatni ... sajnos jobban nem tudjak feljatszani mint az eredetit... sott tapasztalat annal gazabb, foleg, hogy teleteszik szinti meg csiribiti dolgokkal... lasd DT lenyomta koncerten az egesz master albumot es lattam egy videot belole es igen... a szolo abban hibazott, hogy szinti volt es az enekes hangja sajnos baromira nem illett bele a zene kornyezetebe:]
  • Don Vito
    #51
    Ez valóban így van, de szerintem a tribute albumnak nem is az a lényege hogy jobban adjanak elő valamit, hanem hogy egy zenekar akkora ász, hogy albummal kell tisztelegni előttük!
  • JHetfield
    #52
    ez igaz... de ettol fuggetlenul nem hoznak lazba:]
  • Don Vito
    #53
    Megjelent a Live shit: pinge & purge DVD változata. Két kanadai konci+ három mexikói koncert felvétele +1 72 oldalas könyv.
  • JHetfield
    #54
    kulfodrol mar lehet rendelni csomi+szallitassal csupan 60dolcsi... bokkeno csak az, hogy csekket elore kell kuldeni:]
  • Coine, The A&O
    #55
    Hát igen...megvárom mennyi lesz Headbangeréknél.
  • Don Vito
    #56
    nem tudjátok honnan lehetne leszedni az I disappeart?
  • Coine, The A&O
    #57
    elkezdték keresni már hivatalosan az új basszert, továbbá már 7 szám kész az új albumról.
  • JHetfield
    #58
    taktaktak... coine ...mi a palya? Gabor mar egesz jol pufoli a dobokat:] keszulnek szamok:]
  • Coine, The A&O
    #59
    Sajna az a nagy helyzet, h. bannközelbe került a gitár.
    Egyszerűen nincs időm rá és ha van is el tudom magam foglalni mással.
    Szomorú, sebaj, hosszú még az élet ;)

    Amúgy megvan már neked a Live Shit DVD ?
  • JHetfield
    #60
    Meg:DDDD najo ez gyenge poen volt:]
    Ugye ezt a BAN dolgot nem gondoltad komolyan?
    Neszomoritsd a nepet:]
  • Coine, The A&O
    #61
    Gitározás topicban már válaszoltam, nem forever ban, hiszen van még pár évtizedem hátra ;)
  • Don Vito
    #62
    na mi van? nem történik semmi? mikor jön az új album nem tudjátok?
  • RadeoN
    #63
    Febr.-Márc között valamikor.
  • JHetfield
    #64
    Korai:] meg mindig pihennek:]
  • Don Vito
    #65
    na hát azt már csak kibírom valahogy. kíváncsi vagyok milyen lesz. load-reload beütésű vagy talán back to roots?
  • Coine, The A&O
    #66
    Egyik sem, új lesz.
    Metallica soha nem kopizta magát, ettől jók, mindgyik albumuk más.

    Amúgy megújult a Metallica.com és újra elkezdték frissíteni a Jump in the studio oldalt.
    Újra megy a szekér...
  • fucko
    #67
    Szevasztok!Nem tudjatok letezik video fajl a San diegoi koncertrol? Amelyikben a justice albumot muatattak be aszem es ugy kezdodott hogy a szam elejen leszakadt a szobor keze.Meg benne van lars fasza kis dob szoloja.En nem tudok rola hogy letezne ilyen de nagyon kene.Mivel vidkazettan mar nemtom megszerezni ezer gondoltam hatha ilyen formaban is letezik.Jah es a damage inc. rulz ;)
  • fucko
    #68
    De amugy barmelyik koncertfelvetel jo lenne,foleg meg az amiko az enter sandmant nyomjak es a hatterben kivetiton megy hozza homokemberes film vagy mi,bar lehet az is a san diegoi,fasz tudja mar vagy 6 eve hogy lattam azota csak hallgatom.
  • JHetfield
    #69
    Live Shit VHS/DVD :]
  • JHetfield
    #70
    az a seattle video elejen van:] az is a Live Shit VHS/DVD :D
  • fucko
    #71
    Jaja,a seattle-i koncert,mikor a no az elejen afelhuzza a polojat oszt kibuggyan a csöcsi:) (lehet az meg a diegoiban van:))Na akkor az kene nekem de nagyon.Esetleg letoltohelyet nem tucc hozza?Dvdben meg 1szeruen fantasztikus lenne mer en csak nagyon gagyi minosegben lattam anno.
  • Don Vito
    #72
    hát emberek, nagyon úgy néz ki, hogy csak nyáron lesz új album. egy nyári turné kapcsán olvastam a 'tallica.comon.
  • JHetfield
    #74
    fel lesz teve 1db klip:]
    Metallica - Last Caress / Live Shit \ SVCD Rip by JHetfield - 30mb
  • JHetfield
    #75
    itt a klipp -> http://free.x3.hu/coine/
  • JHetfield
    #76
    kerult fel meg 1db klipp...
  • JHetfield
    #77
    Tod az ilyen embereket alapbol fejbe kene loni...
  • Don Vito
    #79
    Emberek! Az Encycmet szerint június 10-én lesz új album, melynek címe valószínűleg St. Anger, de egy ilyen című szám biztos lesz rajta.
  • fucko
    #80
    Koszi Isten vagy:)
  • Gyiik
    #81
    pffffff...no comment, kultura szabalyok
  • Gyiik
    #83
    vonalzik!
  • JHetfield
    #84
    figyi... a betonfalba nem akarsz belekotni?
  • JHetfield
    #85
    kultura rendbe... szabalyok? ugyan:]