31
AMD XP2000+ unlock help!!!
  • olaj
    #31
    Hát igen!....jogos lenne:)Egyébként kössz!
  • TheZsenyka
    #30
    http://www.tomshardware.hu/howto/01q4/011112/
  • olaj
    #29
    Zsenyka!Nem tudsz v.mi magyar oldalt amin képekkel illusztálva,megvan a művelet?
    Örülne az arcom!Belevágnék szívesen!
  • TheZsenyka
    #26
    Nem lehet rajta emelni. Ez a max. Viszont érdemes csökkenteni a szorzót és növelni az FSB-t. Konkrétan 166-ra. Amúgy írtam levelet az arcodnak...
  • Laalee
    #23
    conradban olcsobb asszem 1800 ert vettem de lehet 2800 volt, de megerte mert megcsinaltam vele a videokartyamat :D
  • TheZsenyka
    #22
    Az áramkörjavító paszta 4 ropi volt (arghhh...) a ragacs 300 Ft.
  • TheZsenyka
    #21
    Az L1 híd elvileg 5 érintkezőpárból áll. A játék lényege, hogy ezeket össze kell kötni (vízszintes párokat alkotva, mintha jumperelnéd, szóval rövidre kell zárni). A dolgot megnehezíti hogy a párok között apró mélyedések vannak amiket fel kell tölteni valamilyen semlegesítő anyaggal (ők ragasztót ajánlanak, azzal is lehet) különben bekötsz egy bypass ellenállást az áramkörbe és sütheted a tuningot. Arghhh... A cumókat én ezüstpasztával kötöttem össze (vékony ecsettel) és álványos nagyítóval. Nem ragaszottam le, de Te jobb ha leragasztod (mégiscsak elektroműszerész vagyok vagy mi). Nagyjából ennyi.
  • Laalee
    #20
    thg n van kepekkel is illusztralt valtozat, eleg jo, csak azthittem a ragasztos baromsagot ki lehet mar hagyni.
  • TheZsenyka
    #18
    Természetesen egy pici ragasztót kellett tenni a kötési pontok közé.
  • Laalee
    #17
    me vezetö ezustom van, a csavarhuzoval lecsapott nyaku geforce-om javitasa miatt kellett :D
  • Laalee
    #16
    na kerdes regen az jart a kozben, hogy xp nel elobb fel kell tolteni a hezagot, egynemvezeto anyaggal. ezekszerint ezt nyugodtan ki lehet hagyni?
  • Sir Quno Jedi
    #15
    Szentem meg inkább beteg ! :-)))
  • TheZsenyka
    #14
    Na, egész ügyes vagyok - nem gondoltam volna - simán, minden celluxozás nélkül kézzel behúztam a vezetőréteget egy ecsettel. Király vagyok. :)
  • TheZsenyka
    #13
    Oksza! Bár remélem addig meglessz...
  • vrob98
    #12
    Jovo hetre be tudom vallalni, ha addig nem csinalja meg vki. Otthon van minden cuccom hozza es csak hetvegen megyek haza.
  • TheZsenyka
    #11
    Naaaaaaa....
  • TheZsenyka
    #10
    Ha kell sírva könyörgöm, de valaki hekkelje már meg az AMD procimat... Arghhh... hüpp... meg ilyenek...
  • TheZsenyka
    #9
    Ez nem szép tőletek...
  • dikki*yysw
    #8
    Tehát nem a hogyan a kérdés, hanem hogy csinálják meg.

    Ha elrontják, viszont természetben kell rendezniük, nem? :D
  • TheZsenyka
    #7
    nem, mert félek, hogy preventálom a további tuning lehetőségét ha valami elkutyulok
  • Evil
    #6
    meg se probalod?
  • TheZsenyka
    #5
    Hmmm.. látom senki nem meri elávllalni... na jó... szóval amikor azt mondtam hogy nem lennék hálátlan, pár darab ezresre gondoltam... arghh... no?
  • Laalee
    #4
    ha kizart akkor nem... :D
  • TheZsenyka
    #3
    Arghhh :) csinálja már meg valakee...
  • Evil
    #2
    nezz el a hwsw forumaba.Ott eleg rendesen kiveseztuk ezt es talan megtudod egyedul is csinalni.Hidd el nem nagy szam.
  • TheZsenyka
    #1
    Várom olyan arc jelentkezését aki unlock-olná a címben említett proccomat. Nem lennék hálátlan... (természetbeni rendezés kizárt:)