20
Az Msn messenger rakoncátlakodik...
  • pistikem1
    #20
    sziasztok akinek van yahooja itt elérhetik
    [email protected]

    messengerem
    [email protected]
  • pistikem1
    #19
    sziasztok hol tudom letölteni msn ikonokra több figurákat elöre is kösszi
  • Borg
    #17
    Jó akkor segitek.
    XP alatt nekem minden megy. Szóval akkor elve értelmét vesztette, hogy win2000nek jobb lenne a támogatottsága, mert a 100%nál nem lehet jobb.

    Másrészt pl win2000 alatt van compatibilitás segitség a programokhoz? nincs
    Mennek épp ezért a régi dosos progik rendesen? nem
    Konkrétan pl a transport tycoon baszik menni rendesen 2000 alatt, csak ablakban, grafikai bugos, stb, XP alatt meg csont nélkül tökéletesen, teljes képernyőn is..

    Másik példa.
    Norton Antivirus 2003.
    XP alá felment rendesen, és tökéletesen működik.
    2000 alatt egész egyszerűen install után kritikus hiba miatt nem indul el, telepitsem ujra. A 12. ujratelepités után SEM megy. Persze, lehet nav hibája is, de az kit érdekel? tény hogy XP alatt megy, 2000 alatt meg nem.
  • Pheel
    #16
    Te most azt várod, hogy bárki is meggyőzzön arról, ami számodra elképzelhetetlen? Szerinted ki ér rá ennyire? Én nem :-P
  • Pheel
    #12
    Nem ritkán adnak ki olyan javításokat, amik nem mennek fel a magyar verzióra, csak az angolra. Ezért van az, hogy az angolt többen szeretik, mert kevesebb vele a szívás. Szerintem ezért.
  • lck
    #11
    Gyakran írjátok hogy az angol XP jobb mint a magyar, én eddig még semmi különbséget nem vettem észre. Ezt mire alapozzátok?
  • Hunnenkoenig
    #8
    Töltsd le az XPAntiSpy nevü programot. Az letiltja, söt letörli az MSN-t kivansagra!

    Egyebkent a legtöbb cucc nem törölhetö, mert 5 masodperc mulva ujra megjelenik. Az SP1-el lehet deaktivalni a dolgokat, de nem deinstallalni.
  • Borg
    #6
    jól levontad a következtetést 1 topicból, 1 problámából, hogy szar az XP:)
    Mert speciel más gondom nincs vele..
  • llacee
    #4
    A múltkor úgy csináltam,hogy mielőtt feltettem volna az sp1-et letöröltem az Msn-t.
    Sp1 fel és letöltöttem felinstalltam az msn-t .Akkor pár napig jó volt,de azt a gépet elvitték igy nemtudom előjön -e ....
  • MuERTe
    #3
    Nekem nem csinál ilyeneket.
    Igaz nekem már sp1-elés előtt is tiltva volt.
  • Borg
    #2
    nos igen. 2 hete raktam fel kb az sp1-es xpt, és azóta szenvedek a kiirtásával.
    Hiába uninstall, hiába akármi, akkor is ottmarad.
    Most már azon tanakodok egyszerűen letörlöm az exe-jét, azt meglátom mi lesz..
  • llacee
    #1
    Üdv!

    Win Xp Pro Angol változatot használok és chatelésre a haverokkal Msn messenger-t.
    Miután feltettem azt a hiper-szuper Sp1-et azóta autómatice indul az Msn úgy,hogy csak a folyamatok közül manuálisan tudom kiszedni.
    Miután kiszedtem és felmegyek a netre megint elindul,de csak a háttérben lent ikon nincs csak arra vagyok figyelmes,hogy rámköszönnek a task-ból.Nagyon idegesít,hogy nem akkor indul amikor Én akarom.Megkerestem az indítómenüben nincs benne és miután elindult nem lehet lelőni,mert azt mondja,hogy egy ráépülö alkalmazás még fut pl explorer,msn expl.,outlook...ezekből csak az IE-t használom,de azt becsukva sem lehet kilőni....

    Más is szenved ezzel ? van-e esetleg megoldás ?