28
Fight gémek pc-re
  • Szabi DEMON
    #28
    a linket eltöntöttam még 1x: link
  • Szabi DEMON
    #27
    "Végre emberek! Ezt is megéltük! Hosszú évek keserves várakozása után végre újra bunyós játék készül PC-re! Az Underground Fighting a nevéből adódóan az alvilági verekedésekbe enged majd betekintést, ahol nekünk is helyt kell majd állnunk. 12 karakter, 6 helyszín, fegyverek és kombók biztosítják majd a fanatikusok szórakozását. Sajnos a képek alapján nem lesz nagy szám a grafika, de ha élvezetes bunyókban vehetünk részt, akkor ez szerintem senkit sem zavar majd. Az első képeket a honlapon nézhetitek meg, november közepén pedig egy demó változatot is beszerezhetünk majd belőle." forrás: playware.hu
    a játék oldala: http://www.play-publishing.com/?id=120
    Számomra első ránézésre elég szarnak néz ki, de remélem pozitívan csalódok. Tényleg gyík a grafika és valami elképesztően hülyén állnak benne az emberek. Mit szóltok?
  • kohaku
    #26
    a Last Bronx-szal lenne nekem egy gondom:
    nem tud hozzá vki egy cracket?
    letöltötem egyet a www.freeinfosociety.com-ról de nem tom azt hogyan kell használni
    vki tud segíteni?
  • Davidus
    #25
    lol
  • fm
    #24
    fight box-ot ismeri vki??
  • Hitm@n
    #23
    Azé' remélem ettől már csak jobb fight gémeket adnak ki ezután...
    Van Pc-n a Mortalon meg a Street Fighteren kívül is 1-2 igényes verekedős:

    -2d-s: Theater of Pain; Pray for Death
    -3d-s: Virtual Fighter 1-2; Last Bronx vagy a legjobb a Fighting Force,bár itt mászkálni is kell,nem kimondottan oldalnézetes verekedős,de szvsz az egyik legjobb bunyós játék pc-n.
  • Hitm@n
    #22
    Tessék:Karate Babes


    Ritka undorító egy játéknak tűnik.Nekem is volt valami hasonló borzalmányom kb.5 éve,amiben szintén nőkkel kellett gyakni egymást és szintén ilyen szarul nézett ki.
    2002-ben egy ilyen programmal kijönni...nagy merészségre vall a programozók részéről!
  • Sephi
    #21
    Orok rulez akkor is a SF lesz :)
  • magus
    #20
    nemtom sztem tipikus "hete megjelent 4 d, bedigitalizalt mortal kombat csak bikinis csajokkal" játék
  • Carlos
    #19
    Lesz valami Karate Babes.
    No, az milyen platformra jelenik meg???
    Szerintem tuti nem PC-re, mert ahhoz nemtom...Olyan fura az egész videója...
    Tipikus nem PC-s, bár ki tuggya!!!
    Nos???
  • cenobite
    #18
    Én n64 emu+wrestling játékokkal játszom mostanában. Klasszikus verekedős cuccok közül pedig Tekken2+3 (psx-emu). Nagyon jó!
  • toMpEr
    #17
    www.emuchina.com pl
  • batman
    #16
    Jó reggelt!
    És ezek az emulátorok hol érhetőek el, illetve az említett progik?
  • toMpEr
    #15
    aham, csak hogy lehet oket elohozni?
  • Hitm@n
    #14
    "ki az a lama aki csak pc-s jatekokkal jatszik pc-n:)" - ez tetszik...:))

    Ebben igaza van magusnak,emulátoron iszonyat jó verekedős gammák vannak:King of Fighters sorozat,Art of Fighting sorozat,a Street Fighterek stb.,szal van választék(csak szeretni kell a 2D-t,ennyi:)).
    Amivel mostanában is nyomulok,az is N64-es game,csak éppen a pankrációs fajtából.Nagyon király!
    Pc-n szvsz nagyon kevés az ilyen progi (nem tom miért),de hát ugye ezért vannak az emulátorok! :)
  • toMpEr
    #12
    www.littlefighter.com :)
  • Rincewind
    #11
    Jaja! Emulátor oszt kész...
  • magus
    #10
    pc-re?hat nem sok. de ugye ki az a lama aki csak pc-s jatekokkal jatszik pc-n:)egy 500as gepen mar siman emulalhato a regi osszes street fighter, a regi osszes cps2, neogeo, raine, egyszoval minden

    na ott vannak IGAZI verekedos gammak
  • hen-tes
    #9
    és mijen ? jó ?
  • batman
    #8
    pankráció.
  • hen-tes
    #7
    WWF ?? azmeg mijazisten ??
  • curse
    #6
    Az mk sorozat után nálam a WWF-ek a királyok :)
    Eszméletlenül élvezetes gamák!!
  • hen-tes
    #5
    pacifütyi tuggya !! :D
  • batman
    #4
    Virua fighter legutolsó változata honnan szedhető le rip formában? Segíts légyszi!!
    köszi előre is
  • hen-tes
    #3
    virtua fighter se rossz
  • Blasta
    #2
    Asszem most jelent meg a Bikini Karate Babes....
    Persze nem egy Mortal kategória......
  • batman
    #1
    Milyen ilyen típusú progik vannak a MK sorozaton kívül, ami jó? Ha C64-re voltak jófélék, akkor pc-re miért nincsenek? Vagy csak én nem tudok róla?
    Bármilyen info jól jönne!!