39
DIVX filmek alatt nincs hang?
  • ffxi
    #39
    Master és Gain? Mert az már maxon van!

  • Roll
    #38
    Hali!

    Ac3 filterben tudod ezt állítgatni.
  • ffxi
    #37
    HELP! Van olyan filmem, amelyik nagyon halk a beszéd, viszont az egyéb hangok jól hallhatóak. Szal, ha felerősítem

    a volume-t, akkor sem hallom a beszédet, mert az egyéb hangok is egyidőben felrősödik. Van ez így akár szinkronos

    vagy eredetihang filmmel. Mit lehet tenni? Köszi!

  • zakika
    #36
    leht hogy nem pont ez a legmegfelelob topic, de ezt olvasgattam, es eszembe jutott, hogy nekem van egyy filmem mpeg2 amit nem akar lejaccani a mediaplayer. tudtok valami kodeket hozza ami nem ker regisztraciot. a power dvd le tudja jaccani, de akkor nincs alatta felirat
  • Djtiesto16
    #35
    hali!

    tudna nekem vki Nandub 1.0 RC 2. -hoz leírást vagy magyarosítást szerezni? Megköszönném!
  • marsu
    #34
    Konvertáltam, de kaptam egy csomó
    tfm nevű fájlt ezzekel mit kezdjek??
  • marsu
    #33
    Ok rajta vagyok a szeren. kösszz
  • Torry
    #32
    AC3 Filter kell neki és menni fog!
  • tsyl
    #31
    Marsu: véletlenül léptem be ide, de azt hiszem minden kérdésedre kielégítő választ kaphatsz a következő linken:

    amit tudni akarsz

    remélem segítettem:)
  • marsu
    #30
    ok ezek megvannak, mpeg2 kodek + nandub
    hogyan tovább magyarnyelvű leirás kéne.
  • Slash
    #29
    Egyszerű. Kell egy bármilyen mpeg2 kodek + nandub vagy vdub, vagy valami, ami tudja használni is. De lehet, hogy létezik olyan progi, ami erre pont jó is, bár én ilyet nem ismerek. Ha viszont feliratot is akarsz hozzá pakolni, akkor abban már nem tudok segíteni, azt még nem próbáltam, ehhez tuti, hogy egy spéci szoftra lesz szükség.
  • marsu
    #28
    Divx-ből hogyan lehet Mpeg2-őt készíteni???
  • Serpa
    #27
    megoldodott.
  • Serpa
    #26
    ?

  • Serpa
    #25
    van egy film (nincs hang), amihez a gspot ezt az audio codecet írja ki --> divx (same as wma) (0x0161) DivX Networks

    honnan szerezhetem meg ?

  • daniferi
    #24
    Igazad van, jobb lehet az eredeti, az ac3 témához meg annyit, hogy nekem jól szólt, mást nem próbáltam, így lehet, sok dologról lemaradtam eddig :) Igaz, nekem nem audigy van, hanem csak egy sima 5.1 verzió, bár azt sem tudom, hogy gamer, mp3 vagy milyen fajta.
  • daniferi
    #22
    Nem tudom, nem használom a divx playert, inkább bsplayerrel nézek filmeket. Próbáld ki, nem vesztesz vele semmi
    jóétvágyat :)
  • daniferi
    #20
    A codecpackokat én is gyűlölöm, de az ffdshow + ac3filter nekem tökéletesen bevált, nem tudom, mi a bajod velük :)
  • galocza
    #15
    külön kodek mind2, külön dekóder kell mind2 lejátszásához. ha xvidet le tudsz játszani, akkor van fent egy xvid kodeked, vagy egy kodekpakk ami tartalmazza azt.
    folynak a viták, melyik a jobb, ha érdekel van teszt a doom9.org címen, perpill talán a divx5.12 jobb, de xvidben vannak még tartalékok.
  • Smaug
    #14
    elég gyengus: 400 celeron. ffdshow-t letöltöttem, kipróbálom. de nem értem ezt: "megeszik div3-5, xvid megaminemjuteszembe" miben különbözik a xvid a divx-től? kösz a tippet!
  • galocza
    #13
    nekem ugyan nem fagy. én amúgy mindenkit óvok a kodekpakkoktól, szívtam már eleget velük. azt tedd fel, ami kell és kész...
    amúgy milyen procid van? az én régi duron 600am nagyobb felbontású (700+) ac3 filmeknél csinálta ezt. 700 celeronnál hasonlóan. lehet hogy gyengus kicsit (divx5 elég sok prociidőt tud zabálni). próbáld ki az ffdshow filtert, annak kisebb proci elég, és megeszik divx3-5, xvid megaminemjuteszembe.
    dvd.box.sk főoldalán láttam pár napja a legfrissebbet.
  • Smaug
    #12
    feltettem a nimo codec packot, de némelyik filmnél a hang "siet". kb 2 másodperccel a kép és a felirat előtt van. nem tudjátok, mi lehet a gond? probáltam több lejátszóval (mediaplayer, bsplayer, v player). apropo: ha bsplayerrel néztek egy filmet, és belepörgettek 4-5-ször, nektek is lefagy?.
  • rEddEsErt
    #10
    [www.fpscentral.hu] - Nos azt hiszem, itt megvannak a szükséges kellékek nagyjai. Örülök, hogy segíthettem :).
  • cypher
    #9
    Apollowarez-en próbálkozz.
  • Madmaxx
    #6
    Nimo Codec Pack 5.0
  • The Garrett
    #4
    thx most nekem is ez a bajom! :)
  • Panzermeyer
    #3
    jó az 1.7es codec pack is
  • szasza_1
    #2
    nimo codec pack
  • V6
    #1
    DIVX filmek közül van olyan amelyik megsem szólalnak lehet, hogy valamilyen AC3 codec kell?
    Ki tud jó AC3 codecet?