15
HOgy vagy mivel?
  • Narusco
    #15
    Üdv
    nem nagyon pörög a topik de talán majd felkerül és valaki tud segíteni...

    az lenne a kérdésem, hogy lehet e azt valahogy ellenőrizni, ha egy elküldött levelet továbbít a fogadó.
    például és kapok egy levelet, és automatán be van állítva az, hogy ettől a feladótól a levelet a gmail azonnal továbbítsa 5 másik címzettnek. aki eredetileg nekem küldte a levelet, az megtudhatja ha én továbbítottam a levelét automatikusan?
  • Mikilaci
    #14
    valaki ????
  • Mikilaci
    #13
    ez azt jelentené hogy pl. thunderbird-el csak 15 percenként nézhetem meg a leveleimet ?
  • Mikilaci
    #12
    valaki plzzzzz
  • Mikilaci
    #11
    Helló

    Ezt hogy értemlezzem? Hogy lehet átállítani azt az időt ?

    A levelezőklinsem ezt írja ki: ERR Cannot re-login so frequently,sorry :(
    A CitroMailen a POP3 kapcsolódások száma úgy van beállítva, hogy 15 perc alatt csak egyszer enged csatlakozni a szerverre, ezért ha ennél gyakrabbra lett állítva a csatlakozási intervallum, akkor ez az üzenet lesz látható.

    Laci
  • dashed_
    #10
    ??????
  • dashed_
    #8
    Ajjj koszi Borg, megvan :)
    egesz pontosan itt volt a kis sunyi..
    c:\Documents and Settings\dashed\Local Settings\Application Data\Identities\{A018849B-290B-4D5F-BCC0-3C1B0937965B}\Microsoft\Outlook Express
  • Borg
    #7
    *.dbx fileokra keress rá, és azokat mentsd el.
    Majd az új OE elsö inditása után importálj be bele mindent, vagy csak simán ird felül a dbx-eit.
  • Lantee
    #6
    JA!! Várj! Outlook Express-es cuccokat keresel! Azt én sem tudom....! :)
  • dashed_
    #5
    hat elosszor en is azt hittem hogy xp alatt a Documents and Settings alatt lesz de az osszes alatta levo konyvtarba [sajat usernevem , default user , all user Stbb ] vegigneztem de sehol nincs olyan hogy outlook vagy olyan konyvtar ami utalna ra..
    Egyeb otlet.. ??
  • Lantee
    #4
    Xp alatt ide mentődnek a levelek --> Documents and Settings --> "a user neved" --> Local Settings --> Application Data --> Microsoft --> Outlook

    Lantee
  • dashed_
    #3
    hat.. Xp -m van .. keresgettem hasonlo konyvtarat , eleresi utat hatha hasonlo xpnel is de nem.. :((
    egyeb otlet?? vagy tudja valaki xp alatt hova mentodnek a levelek?
  • dashed_
    #1
    hy.. Hogy lehet Outlook Express -bol [6os] az osszes emailt elmenteni???? pl win ujrainstallnal idegesito hogy elvesznek a regi mailjeim :((
    vagy ha tud valaki valami jobb levelezo progit amivel el lehet menteni az is erdekelne.. koszi