26
Telepítési problémák!
  • Lyindi
    #26
    Sziasztok!
    A következő problémával fordulok hozzátok:
    Felraktam a gépemre egy Suse 9.1-es linux verziót.Ez eddig szép és jó, de miután feláll a rendszer egyet sípol és leáll. Én nem vagyon járatos a Linux lelki világában és sokat segítene, ha tudnátok valami ötlettel szolgálni,hogy merre keresem a hiba okát.
    Előre is köszi mindenkinek!!!!!!!!!!
  • avcom
    #23
    blackware.uw.hu
  • Rigley
    #17
    8.1 -el mi a helyzet ? azt le lehet tolteni a netrol patch-ként ?
  • raven10011
    #16
    Fenn van az osszes CD mostmar az ftp-n, epp elcsipted azt a pillanatot, amikor töltöttem fel rá :)
    A server-t sajna csak "nap közben" lehet elérni olyan 9 és 24 ora kozott, de továbbra is keresem azt a helyet, amiről kettövel ezelőtt írtam.
  • Rigley
    #15
    koszi a linket, én nem tudok megfelelo ftp-t sajnos. Amit irtal ftp-n az elso 2 CD van fenn az elég, ha nem akarok mindenféle biszbaszt feltenni mellé ?
  • raven10011
    #14
    Van egy kis probléma. A serveren, amire feltenném az ISO fájlokat 4Gbyte-os korlát van, ami azt jelenti, hogy egy nap 4Gbyte-nál nem lehet többet letölteni. Ha valakinek van olyan servere, aminek nem okoz ilyen sok adat problémát és fel tudná pakolni oda, hogy MINDENKI le tudja tölteni az legyen szíves dobjon egy emilt nekem a [email protected] -ra és megbeszéljük a fájlok feltöltéséthozzá.

    Addig is lekorlátozott sebességgel el tudjátok érni az alábbi cimen:
    IP: 152.66.237.2
    Felhasznév: suseftp
    Jelszo: download
  • Rigley
    #12
    Hol vannak ISO-k egyáltalán , én nem találok sehol, de nekem csak az ISO-s megoldás lenne a jo... suse.hu ftp.-rol nem lehet ISO-ba tolteni
  • Rigley
    #11
    fel tudnát tenni az ISO-kat egy ftp-re ?
  • Rigley
    #8
    szépenkérlek :)
  • raven10011
    #7
    Nekem megvan a Suse 8.0-ás 7CDs verzió, ha szépen megkértek feltehetem egy ftp serverre :)
  • dikki*yysw
    #3
    Szvsz bootloj cd-ről. Floppy már nem használatos, 2002-ben élünk.
  • dikki*yysw
    #2
    Ööö
    hát nekem 3 cd-s van, cd-ről bootolok, tudtam telepíteni.
    Egy cd-st nem ismerem, de ez csak amolyan tesztverzió nem?
    Kell egyáltalán telepíteni? Ez nem a cd.ről futtatható image?
    A 8.0ás suse amúgy nem ingyenes... és most nem is tudok helyet, ahonnét le lehetne tölteni.
  • acid1345
    #1
    Sziasztok!
    olyan problémám lenne hogy az ftp.suselinux ról letöltöttem a 8.0 live -eval 1 cd -s ISO file-t (kírtam cd-re) ,megcsináltam a boot lemezt és a 3 modul floppy-t is majd bootolás után az installt elindítva kért hogy rakjam be a CD1 es lemezt,bearakom és nem telepít mert nem találja pedig a cd-rom ot látja!
    ERRE KÉRNÉK SEGÍTSÉGET HA TUDTOK ADNI,VAGY EGY ÉRTELMES HELYET AHONNAN A SUSE 8.0 -T LETÖLTHETNÉM!
    A segytségeket előre is köszi!