17
Direct X 9 help
  • lck
    #17
    Lehet hogy akkor az vmi módosított DX9. Gondolom M$ a saját szoftvereit csak teszteli. Keress egy másikat ( más forrásból )
  • SZEG007
    #16
    Nem tudom telepiteni a DirectX9-et, mert winfos kivágja hogy nem ment át a windows logo tesztelésén, és nem enged tovább.Help
  • N.E.O.!!!
    #15
    THX, már jó, már csak annak a kib*szott far crynak kéne mennie...
  • PetruZ
    #14
    Az XP-ben alapból benne van a DX9.0a verzió. Korábbiakat emiatt nem is enged felrakni. A "mappájába" meg nem is kell raknia semmit, merthogy a system32-be pakolja a dll-eket (dxdiag-gal tudod ellenőrizni a fájlok meglétét).
  • N.E.O.!!!
    #13
    A dx 9-et nem engedi fel a gép telepíteni. xp van a kicsikén, de 1 másodperc alatt végez a telepítéssel, és a pofámbaröhög, hogy az fel van téve. Megnézem a mappáját: egy fájl se. Ötlet? (off:nemcsak a 9-et, de még a régebbieket sem engedi feltenni.
  • PetruZ
    #12
    XP alatt szvsz érdemes felrakni a DX9.0b-t (ami már nem béta), már csak a 822925-ös biztonsági lyuk miatt is... Nekem jóideje az van fent, eddig még semmivel sem problémázott.
  • Sephi
    #10
    Valami ilyesmit latok hogy DirectX 9.0a , nos upgredejem vagy maradjon a sima hmm?

    Javaslatok?
  • zero_cool51
    #8
    köszi. csak 1 kérdés. mi az ftp címe? még nem találtam meg.
  • Long_Gun
    #7
    Feltettem 1 directx uninstall progit ide az ftp-re.
    (/upload/directxunist/dxun.zip
  • zero_cool51
    #6
    és azt hol lehet?
  • Borg
    #5
    elvileg a registryben valahol át lehetett irni a DX verziószámát.
    na ha azt átirod, mondjuk 7-esre, akkor a 8ast rá tudod telepiteni. Nekem anno igy müködött, mikor még a dx8al volt ugyanez a móka..
  • zero_cool51
    #3
    megvolt. nem lehet. visszafelenem kompatibilis
  • danesz
    #2
    Próbáld meg szerintem felrakni a 8-ast...
  • zero_cool51
    #1
    lenne 1 kér(d)ésem
    fenn van a DX9, és nem tudom letörölni!!!!!! DX uninstall nem megy, és tele van a faxom azzal, hogy mindig át kell állitgatni a dátumot. nem tud valaki segiteni azzal, hogy lehet leszedni format nélkül?