28
ménem frissül ??
  • Wolfsnack
    #28
    reklámtopik?
  • EmThor
    #27
    frissült, ill próbaoldalt gugli megtalálta

    katt

    próbafórum

    katt

    NEM MŰKÖDIK MÉG SEMMI
  • Szabi84
    #26
    Eddig is elég szar volt! Ráadásul 2 éve csinálják a letöltés menüpontot!
  • EmThor
    #25
    de most viccen kívül ez elég gáz, hogy nem megy :( nem is szóltak?!
  • EmIn3m02
    #24
    met
  • EmThor
    #23
    meghalt az oldal?! aug.ra új oldalt ígértek.. de most mé halt meg?
  • geri15
    #22
    ide ne púzzon ;-( főlek ne az orromalá :||w
  • báttyó02
    #21
    púah
  • geri15
    #20
    jáj :C
    kocak e vaty.
    pcguru roolz. volt. má nemaz ;-(
  • Xboxman
    #19
    Hardwired a BEST(az E3-as hírek mega brutálok voltak:)!
  • Birdy
    #18
    jah, nem rossz az a HW :)
  • Xboxman
    #17
    "luuuuuzer"
    Hmmmm,nálatok biztos így hívják a királyokat(há' vidéki nyelvjárás:)
  • The Garrett
    #16
    Szerintem meg hülyeség ujságot venni... Én csak akkor veszem ha utazok és valamit olvasni kell.
    Egyébként meg a demo-kat muvikat leszedem netről, a legfrissebb híreket meg Hardwiredről meg lehet tudni. Felesleges 1200 Ft ot kiadni ezért szvsz.
  • CHEAPBOY
    #15
    na luuuuuzer!!:))
    itt vagy?:DDD
  • Xboxman
    #14
    Én mostanában a Pc Gameset vszem nagyon szar lapnak indúlt ,de mostmár elég tűrhető és olcsó!Képesek voltak egy normális Star Wars:Galaxies előzetest is csinálni!Nem úgy mint a buzi Pc Guru aki az 1 évvel később megjelenő Eq2-ről csinált előzetest,de az ajtón kopogtató SW:G-ről meg basztak(ennyit a pártatlanságról)Szal LY-n kívűl bekaphatja az egász old guru team(élükön Mocsyval)
  • Desmond T.
    #13
    Hopp! Most hallottam, hogy a Guru nevet elhagyják az újságból, vagyis egyszerűen csak GAMER lesz a neve. Alighanem a per miatt van, mert tudtommal a Vogel-Burda a "guru" szót megtámadta. Remélem azért más változás már nem lesz...
  • skorpio7
    #12
    Úgy van , ahogy írod .Sajna aki GAMER-t akar , bizony elő kell fizetnie rá !
    Annyit tehetsz talán , hogy a VOGEL-től megérdeklődöd ( de mintha írták volna a gamer fórumában ) , hogy visszafizetik az előfizetésed egy bizonyos részét , ha lemondod .Hogy ez mennyi lehet , ne kérdezd .Gondolom 10 % bünti a lemondás , de ez még mindíg jobb , mint 1 éven át kapni egy hamis PC-GURU-t , mert az igazi a GURU GAMER .
  • Rincewind
    #11
    Én csak azt nem értem, hogy most mi van az előfzetéssel???
    A GuruGamert megkaptam, de elvileg az nem előfizetés, hanem valam ngyen szám. Akkor én novembertöl kapom majd az Új Guru-t, a Gamerre meg elő kell fizetnem vagy, hogy van ez?
  • magus
    #10
    kivancsi vagyok az uj pcgurura
  • Rincewind
    #9
    Egész pofás az új gurugamer oldal.
  • skorpio7
    #8
    Hát bazz , te aztán jól el vagy maradva .Pedig amint látom , van interneted .
    Van GURU GAMER és lesz PC-GURU is .
    A GURU GAMER a valódi PC-GURU , azaz a GAMER-t a régi szerkesztők csinálják új kiadónál és név alatt .A következő PC-GURU csak októberben jelenik meg és még csak most gyűjt vmi szedett vetett csapatot a VOGEL a régi kiadó hozzá .
    De tudod mit , nézd meg az alábbi oldalt és a kapcsolódó linkeket is .

    http://www.prim.hu/online/cikk.prm?id=31127
  • hen-tes
    #7
    ja bocs :D
  • hen-tes
    #6
    is van urlje ??
  • Dynamic
    #5
    Átalakult és GuruGamer néven fut, tehát elvileg ugyanaz.Nem tudom mert én már egy ideje nem vettem a PCGurut sem.
  • hen-tes
    #4
    ?
    akkor az ujság sincs már ??
  • Dynamic
    #3
    www.gurugamer.hu

    De amúgy meg tényleg a a HW a nyerő:)))
  • Rincewind
    #2
    Mikor még frssült akkor se volt valami nagy szám szvsz. Ha a játékvlág aktuális hírei érdekelnek járj inkább a Hardwired-re vagy a HCgamerre... :/

    Amúgy valszeg azért nem frissül, mert a PcGuru, mnt név ugye megszűnt.
  • hen-tes
    #1
    nem frissül bazz !!!
    csak nekem vagy senkinek ?