75
Modemeseknek Leáldozott!!!!
  • Evil
    #35
    hat tenyleg sajnalom a modemeseket, nekem volt 4 eves 56k s korszakom, nalunk raadasul nem is volt 150ft os kedvezmeny, mert htcc s terulet, itt bizony kemenyen kellett percenkent csengetni,utann 3 evig meg hitegetett a suxi hogy jon a kabel net, hat lett is csak ugy 4 honapja.
  • BaLeeX
    #34
    Mennyien kiegyeznének ezzel...
    Márminthogy korlátlan ISDN. Engem rohadtul nem izgatna, hogy csak 7 vagy 14kbyte/sec a sebesség de ne kelljen már azt figyelgetni, hogy már megint hogy telik az a kibaszott 40 óra.
  • Pyx #33
    rohatt szpemmer, én is igy kezdtem :)
  • Gerzson
    #32
    szerintem az nem volt fer, hogy amikor a matávnak kellett a pénz évekkel ezelőtt akkor sokakat beugrasztott ISDN-re,
    aztán amikor megszünt a 150-ig számlálás, és bejött az ADSL, cserbenhagyta az ISDN-eseket
    szo ezt még mindig nem értem, mér nincs ISDN-re korlátlan díjcsomag???
    nekem az éjjel nappali elérhetőség a fontos nem a sávszélesség
  • PResident Evil
    #31
    még mindig modemet nyúzok és van 12k commentem... mi lesz itt adsl-lel ? reszkess zaki :DDD
  • Astaroth
    #30
    1 évig szartak a topicra:DDD
  • Guest
    #29
    Hmmm, tényleg, akkor ADSL-nél ez mégis így van... :)

    De akkor is ott az ADSL profi, ami alig több (legalábbis most így, akcióban, a "normál" díjszabást nem tudom), mint az Otthon/Hobbi és arra már több gépet is ráköthetsz. :)
  • 2XP
    #28
    http://axelero.hu/internetezni_jo/adsl_hobbi.shtml

    ADSL Otthon és Hobbi csomag csak olyan távbeszélő vonalra rendelhető meg, melynél a közcélú távbeszélő szolgáltatás előfizetője egyéni előfizető


    A BDSL pedig mindjárt 27e+fa, bár azt hiszem ez egy nagyobb (nem 1-2 személyes) cég esetén tényleg elhanyagolható költség...
  • Blasta
    #27
    TUDOM TUDOM VAZZE, MÁJUS 1-től. :-DDD
  • [HUN]PAStheLoD
    #26
    magyar cégek amelyek szolgáltatást kínálnak amit ill. valamely részéért emberek felelősek (postától kezdve az okmányirodán keresztül a ZAKSZELERÓIG) mind szar és lassú és logikátlan és nagy és szar (ja hogy már volt?? igen de nagyon szar)

    és a kedvencem ki is maradt invitel azaz Vnet... ha érdekel hogy mekkora szar és erős mazoista hajlamaid vannak akkor leírhatom... de minek? már 100 000x leírtam az ÜF-jüknek persze 1re se jött válasz
  • ollie
    #25
    csak gondolod, érdeklődd meg és mindjárt világosság gyúl...
  • Guest
    #24
    Imho a különféle díjcsomagok csak nevükben "otthon" "hobbi" "profi" csomagok... Egy cég is megrendelheti bármelyiket ugyanannyiért, mint egy magnászemély.
  • ollie
    #23
    1. egyetértek
    2. nem tudom
    3. az ADSL sokkal több céges ügyfeleknek, mint magánszemélyeknek
    4. még nem csak május 1-től
  • Galy
    #22
    még nem vagyunk...:D
  • Blasta
    #21
    Persze.
    Olyan okos vagy....
  • Blasta
    #20
    Vazze.
    Egy cégről beszélünk.
    Ott voltunk, amikor tárgyalásuk volt.
    Le akartak tölteni egy levelet, amiben infók voltak.
    Nem ment. Miért? Mert a volnal épp foglalt volt.
    Külföldi ügyfelek meg csak vártak és néztek maguk elé.

    Megjegyzem:

    1. annál a cégnél nem is warezol senki, ahol a rendszergazdák értik a dolgukat
    2. szerintetek ennek a cégnek mennyi lehet a telefonszámlája, amin a céges levelezést végzik? Naponta 8-10-szer mennek fel MINIMUM és elég komoly mélforgalmat bonyolitanak...
    3. Egy cég SIMÁN megengedhet magának havi bruttó 13 rugót egy ADSL-ért, de akár 20-at is.
    4. 2003-ban a vállalatok NEM MÁR MODEMRŐL NETEZZENEK BAZZE. Az EU-ban vagyunk, vagy mi....
  • 2XP
    #19
    Lehet azért, h a dolgozók ne warezoljanak ;)
  • CSOCSO
    #18
    és ahhoz minek 13 ezer/month ért cable???
  • FtranX
    #17
    Ajjaj, a régi szép modemes idők.... :)
    Majdnem meg is haltam miatta, amikor eccer 64 ezres telefonszámlát csináltam.
  • [DFL]vajdi
    #16
    nekik csak arra kell a net... arra meg 1K is megteszi :D
  • [DFL]vajdi
    #15
    semmi gond az 56K val...
  • Blasta
    #14
    Az a vicc, hogy nekünk van egy partner cégünk, (háttérinfo: magánrepülőgépekkel és szállításokkal foglalkoznak Ferihegyen) akik a mai napig MODEMMEL végzik a céges levelezést.

    Szánalmas, mi megy még mo-on...
  • [DFL]vajdi
    #13
    énis 56K -s vagyok, és az is leszek még egy ideig... amig föl nem gyujtom a vivendi (invitel) épüéletét aztán börtönbe csuknak...
  • Lynx_TWL
    #12
    :DDDDDDDDDDDD
  • CSOCSO
    #11

    :))
  • Aramir
    #10
    Höj! A kábelnetnél meg az adsl-nél is van modem
  • zaki
    #9
    vazze, nem is figyeltem
  • CSOCSO
    #8
    te segg.. ez egy éves topik:))))))))))
  • Adi
    #7
    Te nem vagy modemes!!:)
  • Adi
    #6
    ???? hol érdekkel téged a modem?
  • A nick nevem
    #5
    Modemről is lehet(ne) értelmes topicot nyitni, csak lassabban... ;)
  • Punker
    #4
    én se tudtam szavazni
  • zaki
    #3
    nem látod, hogy még csak alig páran szavaztak? 1ébként, hogy lehet szavazni?
  • blackgamer
    #2
    ezt nem értem
    44,4 % még mindig modemes
    mér áldozott volna le a modemeseknek?
  • CSOCSO
    #1
    Gyertek ide szavazni
    http://pohly.adatpark.hu/cgi-bin/forum/viewthread.php?tid=200