68
MONITOR!!
  • Ármány
    #68
    Sziasztok.
    Monitort akarok venni.... Mostanában látom Fujitsu- siemens 19" monitorokat akciósan 29-34 forint körül.
    ki szeretném kérni a véleményeteket... hogy megéri-e, milyen?
  • CaptSpock
    #67
    Halika van vkinek ötlete a 63-as hozzászólásomra?
  • space marine
    #66
    A nagyobb árúházakban / MM,fukarkodj,stb/ lehet kapni monitor tisztitó kendöt, habot.Haver is vett egy ilyen habot és csodálatos módon tökéletes lett.Köszönjük!!!
  • Punkerwork
    #65
    "Kedves Partnereink, vége, vége, vége!

    Vége a világító és sötét pixelek, valamint a teljes és subpixelek összehasonlítgatásának, a vitatkozásoknak: al- vagy teljes pixelről van szó……
    Február 11 péntektől az LG ISP divíziója, és szervíz osztálya deklarálja, hogy az LCD monitorok esetében az 1 szubpixel hibát is jóváírja partnerei számára.
    Reméljük, hogy ezen intézkedésünk is bizonyítja és demonstrálja számotokra, hogy mi itt az LG-nél mindent megteszünk annak érdekében, hogy Partnereink méginkább biztonságban érezzék magukat, és továbbra is teljes megelégedéssel vásárolják az LG monitorokat."

    na erre kiváncsi leszek
  • mgyz2000
    #64
    Sziasztok.
    Keresném a Prowiev oldalát.
  • CaptSpock
    #63
    Hali mindenkinek!

    Tud vki segíteni? Acer 1721hm TFT monitorom van, időnként ha telepítek ezt-azt, néhány játék képe vibrál egycenti vastagon végig a képernyőn. Nem a játékok hibája, néha elindulnak teljesen tiszta képpel.
    Codecpack(ace 6.0) uninstall, probléma megmaradt. Látott már vki ilyen jelenséget?

    Ha vki tud jó választ, kérem ne tartsa magában :)
  • Cifis
    #62
    Hali. Nekem van 1 LGF700B flatron monitorom...TUDJA VALAKI HOGY LEHET EZT NORMÁLISAN LETAKARÍTANI???Állandoan csíkos vagy "foltos" marad a kép...(már próbálta vizzel,ablaktisztítóval,még harisnyával is szárazra törölni...)
  • space marine
    #61
    Hali!
    Én egy LG 1730B TFT-vel nyomom.Az elmúlt 1/2 1 hónap alatt nem igazán halt meg, pedig szinte napi 12 órát megy.A képfrissitése pedig elég jó szerintem: 12ms Ha valaki játékra akar vásárolni szerintem ennél nagyobb ms értékkel ne nagyon válaszon. Tapasztalatból beszélek.Ilyeneket értékesitek.
  • barret
    #60
    Majd megszokod!
    Pár nap az egész:)
  • Roll
    #59
    Volt egy lg 700s-em, és garanciába kicserélték egy flatron-ra.
    Csak nekem van olyan érzésem mintha homorú(tányér alakú) lenne a kép,
    vagy ez flratronnál normális?
  • Chappy
    #58
    már másnap vettünk iiyama-t (Vision Master Prto 454, 19")

    63000FT volt használtan (ójan mek 110000 lett vona)

    FASZA!
  • Glpetyus
    #57
    LOÁL :DDD
  • AtomHeart
    #56
    Hálás köszönetem! Megoldódott a nagy problémán, ezek után Neked köszönhetően magam el fogom tudni dönteni, hogy a kiválasztott TFT moncsi megfelel-e elvrásaimnak.
    Köszi mégegyszer!
  • Tetsuo
    #55
    a típusából
  • AtomHeart
    #54
    Hali!

    A TFT moncsiknak melyik parametererol lehet megallapitani, hogy megfelel-e filmnezesre meg jatekra..?

    Koszi.
  • Seeker666
    #53
    Hi!

    TFT monitort szeretnék vásárolni, játékra és film nézésre is használnám. De milyet?
    Kinéztem egyet: Belinea 19" 10 19 20
    véleményeket várnék, van valakinek ez a tipusa mi a vélemény rólla?, esetleg más gyártó?
    előrre is köszi
  • Pheel
    #52
    19" Samsung 957P
    19" Samsung 957MB

    21" jó vicc ennyiért :)
  • Chappy
    #51
    Hi!

    Mi 19 vagy 21 colos monitort szeretnénk venni, valami ismert márkát (Fujutsu Siemens, philips, lg). FLAT LEGYEN 60000ft-n belül és új! esetleg debreceni boltban megtalálható!
  • Lacc
    #50
    Nem tudtok egy helyet ahol lehet venni régebbi, használt, de azért még működő monitorokat? Mindegy milyen méretben, de azért svga legyen meg ilyenek :) Mert kéne nekem még vagy 2, de nem fulladok meg a pénzben itt ugye...
  • AMD rula
    #48
    Mert van hozzá progi, hogy nem kell a gombokat nyomni a moncsin, hanem windows alol is beállíthacc mindent...
    Nekem is van a 957p-n de nem használom, mert felesleges :D
  • DiVE
    #47
    én a Belinea 10 60 75 típusú monitort nyugodt szívvel tudom ajánlani mindenkinek. Körülbelül 5 hónapja használom, és semmi problémám nem volt eddig vele, sőt rendkívül meg vagyok vele elégedve, mert a régi moncsim előtt kifolyt a szemem, ezt a monitoromat meg kb 10cm!! távolságokbol is "kényelmesen" szoktam bambulni, mert annyira nem zavarja a szemem. (1280x1024ben wan 85Hz-en) nah itt van egy link csodáljátok meg, és tényleg szerintem nagyon megérte az árát. (mondjuk én fél éve vettem 50k ért de az igaz hogy kéz alatt volt, de ez a moncsi nekem mostmár 60at is megérne) itt a link
  • Sir Quno Jedi
    #45
    Én mostanság a Philips 18P2B, vagy 18B2S TFT-ket ajánlanám, főleg, hogy mindenhol akciós (olyan 160egynéhányezer+ÁFA-ért a tiétek lehet)... Nekem mindkettő bejött !
  • Sir Quno Jedi
    #44
    Bruttó, vagy nettó ???
  • Borg
    #43
    Ld. SG karácsonyi cikk, a főoldalon.
    Nagyon baba az CTX cucc.
  • CybearBoy
    #42
    Szerintetek milyen 17"-es TFT monitort érdemes venni kb 150E Ft-ig?
  • antijedi
    #41
    lg egyátalán nem olcsobb anyival mint amenyivel szarabb szvsz, lg áráért már bőven lehet kapni a lentebb emliteteket is és az toronymagasan verik szvsz, az én moncsim pl olcsobb is volt mint az ugyanilyen kategoriás nem flatron lg....
  • SecMan
    #40
    Itt vannak a tulajdonságaik:
    LG EZ T710B
    LG F700B

    Mondjuk a helyedben én sem LG-t választanék.
  • antijedi
    #39
    szvsz az a jobb amelyik nem LG... :P
  • IMEVIL
    #38
    Sziasztok. Szerintetek melyik a jobb:
    LG FLATRON F700B vagy LG FLATRON EZ T710B?
    Az első drágább, de jobb is?
  • SecMan
    #35
    Ja, én Dell-t vettem. :)
  • antijedi
    #34
    énis msot vettem épp iylet és csak 55 brutto volt :)
  • antijedi
    #33
    smasung sulinetben 19-es 62ört látam aszem
  • SecMan
    #32
    Dell M992 és Belinea-ból is van egy.
  • Borg
    #31
    Fektetét nemtok, de sulinetben az FSC C996f Scaleo 19" éri meg a legjobban, 59.9 brutto.
  • icecave
    #30
    Nem tom, nekem samsung van, 17"os, 765MB, 100HZ 1024ben, irtó jó, vegyél samsungot.
    De ez csak az én véleményem.
    Ja, vehettem volna 19est, de inkább jó 17es, mint szrabb 19es. Psze attól függ, mennyit költenél rá...
  • Pontius #27

  • icecave
    #26
    Megjött a moncsi, király!!!
    Kb. ugyanúgy néz ki, mint a többi SAMSUNG, de tud!!
  • antijedi
    #25
    köszi a helpet :)
  • icecave
    #24
    Az ECS (EliteGroup) is gyárt moncsit? Nem is tudtam, bár lehet, nem 1re gondolunk.
    Én pénteken veszek 1 SAMSUNG 765MBt, 17", és 105 HZ 1024*768ban...
    Na, az tuti moncsi, végre lesz egy jó nekem is.
  • antijedi
    #23
    nem , bocsi csak monitort akarok veni és még nem igazán igazodok ki a márkák között :)