45
Mi a velemenyetek rola,és kinél hogy müxik
  • computerguru
    #45
    Nézd meg először,nincs e rosszúl beállitva a gép órája,idő-dátum.
    Vagy ha véletlenűl Norton Internet Security-d van,az bekavarhat.
    Vagy az IE telepitsd fel újra!

    Egyenlőre ezek jutottak eszembe.
  • monyas
    #44
    Üdv! Szeretném a segítségeteket kérni .
    Egyáltalán nem érem el a https kezdetű oldalakat, az msn-t se, továbbá ilyeneket ír ki: "az ön átjárója nem működik" "a webhely nem rendelkezik megfelelő minősítéssel" . Ha valaki tudna segíteni megköszönném de kérlek úgy tegyétek, hogy én amatőr vagyok és ezért szóltam olyannak aki ért hozzá, de többet nem teszem mert nem tudom normálisan használni a gépet. Windows xp- m van egyébként. Segítségetek előre is nagyon köszönöm!
  • Apocalipto
    #43
    Nics mit
  • piccolo555
    #42
    kössz szépen!
  • Apocalipto
    #41
    Start > Futtatás > beírod hogy msconfig > Automatikus indítás fül
  • piccolo555
    #40
    hali! lenne egy kérdésem:
    régebben volt egy "menü" a vezérlőpultban a gépemen; Startup
    itt be tudtam állítani azt, hogy a windows indulásakor milyen programok és egyebek induljanak automatikusan el. Ez nagyszerű volt, azonban az xp újratelepítése után ez a menüpont eltűnt. Ez viszont nagyon rossz nekem, mivel mindig amikor elindítom a gépet és bejelentkezem, akkor ezer más programot is elindít, amik 4-5-6 mb-ot is lefoglalnak a memóriából, és ezzel nagyon lassú lesz a bejelentkezés. Na, az a lényeg; nem tudjátok hol tudom elérni ezt a beállítási lehetőséget? (STARTUP)
    Ha válszol valaki(mert a topic elég kihaltnak tűnik :S ) azt nagyon megköszönném ^^
  • Basketbéla
    #39
    megoldodott a problema,ha valakinek jelezne ilyet a gepe es van free download manager je,akkor torolje ki a programot,az okozza a problemat
  • Basketbéla
    #38
    hello mindenki nekem olyan problemam lenne hogy mikor megnyitok valamilyen mappat,sajatgepben akkor kijon egy ablak,melynek cime:
    Microsoft Visual C++ Runtime Library
    Runtime error
    C:\Windows\explorer.exe
    abnormal program termination

    mielott ezt csinalta tesom adobe readert instalalt,ha valaki tud segitseget hozzafuzni legyszi,nagyon fontos
    vagy esetleg ha valaki akkor [email protected] a msn cimem,tudom h nem chat,de gyorsabban megvan a megoldas,elore is koszonom
  • Nuxa
    #37
    Azóta már gondolom, hogy megoldottad XD
  • avcom
    #36
    szevasztok

    én nem tudom letölteni, mert mindíg azt mondja, hogy sérült

    nincs valami tipp? mivel töltsem, FTP-ről, vagy HTTP-ről?
  • Magon
    #31
    Lehet, hogy nem hibás a file, de az origoról leszedett sp1 egyből jó volt, minden gond nélkül :I No, mind1.
    Xp-vel nekem sincs semmi bajom, eltekintve attól, hogy wireless pci-cardom meg az sblive-om annyira rühellik egymást...:((( (Bár valószínűleg erről nem az Xp tehet...)
  • cypher
    #30
    Én is szeretem a Winfos-om,sztem XP egész faszán müxik,SP1-el,és OK. volt előtte is nálam.
    Szal sztem fasza,na.
  • Hunnenkoenig
    #29
    Ha nem eredeti a windowsod, akkor nem az SP1-ben van a hiba! Nekem onnan jött le es müködött rendesen a megfelelö buheralas utan :-)

    En utalom a Bill Gateset meg a Microsoftot ugy altalaban, de azt allitom, hogy a WinXP a legjobb OP rendszerük es igenis csinalom neki a reklamot!

    Nagyon stabilan fut nalam mar honapok ota, minden müködik rendesen es egyaltalan semmi bajom vele.

    AMD 1,4 Ghz, 256 MB DDR-RAM, GeForce2 GTS, Epox 8KHA+ alaplap, WinXP Pro SP1 stb.

    Több RAMmal meg jobb videokartyaval maga lenne a földre szallt gyorsasagi-stabilitas megtestesülese :-))
  • Magon
    #28
    Huhh, gyerekek nem tud valaki win xp sp1 letöltő helyet? A microsofttól nekem egy hibás file jön le (Pedig letöltöttem vagy 3x...:( ).
  • Mira
    #27
    Megcsináltam a hétvégén a magyar Windows XP Professional-t SP1-el megspékelve, de nem a tört verzió, hanem teljes és nem tudom elfogad-e más serial-t. Gyk.-> Nem telepítettem még.
    Ha valakit érdekel és van FTP helye, írjon ide.
  • Randal
    #26
    tHX!
    már csak azért is, mert eddig anyáztam az Xp-t pedig ki se próbáltam. Aztán rá-rá kérdezgettem olyanoktól akik értenek is hozzá, vele dolgoznak, játszanak meg minden, ők mondták, hogy jó oprendszer csak be kell állítani.
    Ezért vagyok úgy vele, hogy kipróbálom. Igaz szertem is állítgatni a Windowst rendesen:)))
  • Morpheus
    #25
    Szia!

    Én anno egy 1Gh-es sima celeronon próbáltam SP1 nélkül. A konfig hasonló volt. A rendszer stabil volt, gondjaim játékokkal nem voltak, de azért a mostani 1,6-os procival azért egy picit gyorsabbnak tűnik (szintén Celeron, de Tualatin magos). Én a stabilítása miatt csak ajánlani tudom. Itt már olvastam olyat is, hogy az SP1 akár 30%-al is gyorsabbá teszi. Nemtom, mert én nem tapasztaltam ilyet, de hátha...:o)))
  • Randal
    #23
    Hali!
    nekem csak az lenne a kérésem, hogy mondjatok már tapasztalatokat az Xp-ről. Anyázásokat, ilyesmiket mellőzni, csak olyan szóljon aki próbálta is.
    ja, itt a konfig. mi az esélye?:
    Asus Tusl2-c alaplap. 384MB SDRAM, ASUS v7100Pro mx400 64mb-os vidkártya. cel800proci 1000-en.
  • Breki33
    #22
    HG6HP-JH234-6W2GR-CMB64-438DQ
  • Breki33
    #21
    nem tudom ilyen hülyeséget még nem csináltam
    minek leszedni? :-)
  • Dodi
    #19
    Ha uninstallálom az SP1-et, akkor mennyire omlik össze a rendszer?
  • Hunnenkoenig
    #18
    Menjetek a WinXP topicba, ott le van irva, hogy kell felinstallalni az SP1-et masolt windowsra.
  • szasza_1
    #15
    Ez a cerials.net müködik!! Ott van jobb oldalt a top crack-ban. Tegnap fel is raktam az SP1-et.
  • MuERTe
    #13
    nem
  • bpbt
    #12
    Egy gyors kérdés, a gépemen a magyar XP van fent. Ezt lehet az angol XP SP1-el frissíteni?
  • szasza_1
    #7
    Meg nekem is mondjatok egyet.:)
  • CybearBoy
    #3
    Innen
  • ricky
    #2
    Honnan lehet leszedni????????????
  • izb
    #1
    Szeretnem tudni,hogy erdemes e felrakni,es ha tort Xp van,akkor miket mivel a program??