39
Nagy fehérség jön be nekem, másnak müxik.
  • skrimer
    #39
    ideiglenesen is jó:)
  • Dj Faustus #38
    "csak gonddoltam meg lehet valahogy kerülni ezt az egészet."
    Mivel a rendszergazda látni fogja a tűzfal naplóállományában hogy mit csinálsz, ezért nagyon megkerülni nem tudod (csak ideiglenesen). Ráadásul ha domainbe léptet be a gép, az Active Directory segítségével abszolút minimalizálható hogy mit csinálhatsz a gépen.

    De mint mondtam a hálózat és a gépek a cég tulajdona. Tehát a cégvezető, vagy a hálózatot üzemeltető személy hatáskör feloldani a korlátozást.
  • skrimer
    #37
    Igazából a erndszergazda felejtős ötle,meg a gépre telepítgetni is,nagyon le van butítva.csak gonddoltam meg lehet valahogy kerülni ezt az egészet.
    pl:én régebben wap emulátorral probálkoztam és avval beadott rendesen letiltott oldalt is.de azis le van tiltva,meg nemis volt olyan péci megoldás.valami Más 5let?
    Minden hozzászólást szivesen meghallgatok.
  • Dick Riddick
    #36
    Egy egyszerű és jól használható program a TCPOptimizer. Elindítás után beállítod a csúszkán a net-kapcsolatod sávszélességét, alatta rákattintasz az optimal settings gombra, és újraindítod a gépet (erre egyébként rá is kérdez). Haladóbbaknak egyéb funkciók is vannak. Nekem mindig segít ha sávszélesség problémáim vannak. Csak ajánlani tudom.
    Fontos részlet, hogy csak akkor veszed hasznát, ha a gond nálad van. Ha a szolgáltató a ludas, a programnak nem veszed hasznát.
  • Dj Faustus #35
    Ha a gép a cégé és egy munkahelyi hálózaton keresztül netezel, akkor beszéld eg a főnökkel, vagy a rendszergazdával, hogy oldassa/oldja fel a korlátozást. A gép és a hálózat a cég tulajdona, így neked kevés beleszólási lehetőséged van.
  • skrimer
    #34
    Sziasztok!
    Céges gépem és internetem van és némelyik weboldal le van tiltva.
    ezt irja ki:
    """"Zugriff verweigert / Access Denied (policy_denied)


    Die System Richtlinien lassen den Zugriff auf die Seite nicht zu.

    Die Seite fällt in die Kategorie: Email
    URL:"freemail.hu/"



    The system policy has denied access to the requested URL.

    The URL was categorized as: Email
    URL:"freemail.hu/"


    Für weitere Hilfe wenden Sie sich an ihre Reg. EDV / Filko.
    For assistance, contact your Reg. EDV / Filko.

    NetWatch / IT-Services
    """""
    Tudnátok segíteni, esetleg valami tippet adni,hogy hogyan tudnám kiküszöbölni a problémát,esetleg másik topicot ajánlani.
    A válaszokat elóre is köszönöm.
    -skr-
  • Spészgószt
    #33
    Valaki segíjen ! A Modem tökéletes (digi szerint) ping tökéletes, netezni tudok, de pl ha már nagyobb filet kell letölteni a letöltés megáll, sőt el se indul némelyik (ha csatlakozni kell ftphez...ilyesmi)...a steamhoz valo csatlakozás is kb 10 perc után sikerült neki, meg 15 db pár száz kb-os emil letöltése is haalmas szenvedés volt. A speedteszt elindul megy ahogy kell de pár másodperc után meghal és megáll az élet! mieeez víruskereső (nod) +adaware semmit nem talál :S
  • Nuki
    #32
    ugyanez van most nálam. vajon magától elmúlik?
  • kandzsal
    #31
    Hello valaki segítsen már mert T-onliném van és edig sosem voltsemmi baja és mosttanában hol elmegy a net hol megjön mi lehet a baj?
  • Dreet
    #30
    hupp a kollegam regisztracioja volt benn
    szo o nem en vagyok
    Echelon :)
  • Dreet
    #29
    koszonom az infot!

    Kozben kiderult hogy valamit matav cseszett el ( de hogy ez kideruljon 3 orat kellett telefonalgatnom ) igy mostmar 50/14 nalam is.
    Kicsit panikoltam pedig a 30 is jobb mint anno a dial-up volt...
  • I.C.ram
    #28
    Nekem 50kb/s a letöltés és 14kb/s a feltöltés átlagosan.
  • I.C.ram
    #25
    Na sikerült megoldani a problémát. Internet Explorer-t újraraktam.
  • Xboxman
    #24
    Ugyanezt csináltad a DR.TCP progival
  • I.C.ram
    #23
    De XP-m van :(
  • Xboxman
    #22
    Az Axelro-nál teljesen felesleges 1452-re levenni(ez az IW-nél hatásos)
  • Xboxman
    #21
    Ezt már mondtam neki,de nem használt:(
  • KRi2
    #20
    ha adsl-ed van proba:
    "Ha Windows 95-98-ME-t használ, akkor a Vezérlõpult/Hálózatok alatt kell
    megkeresni a PPPoE protokollt -> Hálókártya neve. Erre 2-t kattintva feljön 1 GENERAL
    ablak. Ennek a közepén van 1 pipázandó hely, ezt be kell pipálni /Override Maximum
    Transfer Unit/ és a megjelenõ 1492-t 1452-re kell atirni."
  • I.C.ram
    #19
    Ja leesett. Megkérdem ott is.
  • I.C.ram
    #18
    Hogy, hol?
  • Dzsini
    #17
    próbátad a felhasználóiban kérdezni?
  • I.C.ram
    #16
    JAJJJ.
  • I.C.ram
    #15
    Valaki segítsen!!! Tököm tele van már :((
  • I.C.ram
    #14
    NEM
  • CSOCSO
    #13
    nem az van néked?
  • CSOCSO
    #12
    nah?
  • I.C.ram
    #11
    Checken vagy KP-ban adod a pénzt? :)
  • I.C.ram
    #10
    Nincs outlookom :((( Amúgy is valahogy írnom is kell levelet. :(
  • CSOCSO
    #9
    1 milliárdba hogy norton personal firewallod van:)))))))))
  • I.C.ram
    #7
    ja és win xp-m van
  • I.C.ram
    #6
    tűzfalam nincs, proxyn meg semmit nem állítottam, és ezzel régen meng. Töröltem a cookie-kat is, meg amit lehet az internet optionsben törölni.
  • Dzsini
    #5
    nem tudtam elég gyorsan stop-ot nyomni :)
  • Dzsini
    #4
    valami tűzfal vagy proxybeállítás? cache-pucolás, ilyesmi megvolt? vírusirtó, stb...
  • Dzsini
    #3
    valami tűzfal vagy proxybeállítás? cache-pucolás, ilyesmi megvolt?
  • I.C.ram
    #2
    Sőt most már az operát is, de az is szar. :((( Segítsetek!!
  • I.C.ram
    #1
    Tehát következő a problémám : eddig simán bejött az oldal, (prímposta) de most valamiért nem hoz be mást csak egy fehér képernyőt. Beakarnék lépni, és megnézni az emailjeimet, ami fontos lenne, de képtelen vagyok emiatt a probléma miatt. Beírom a passt/nevet, megnyomom a belépést, de csak ez a fos fehér oldal jön be. Próbáltam már netscapet is, de ugyanez a hiba volt ott is. Már szétdurran az agyam az idegtől.