171
Az érdekelne, hogy ki milyen lapot&procit&vga-t venne, ha most ápgrédelné a vasat!
  • Laalee
    #39
    nameg nvidia... es leadtek... :D
  • Sir Quno Jedi
    #38
    Egy hétig jó is lesz, aztán kuka, mer elavult... :-(((
  • Sir Quno Jedi
    #36
    Á az egy kókler, nekem Nemcsók báttyó is megfelelne, mert akkora egóval már kisbolygókat is be lehet fogni !!! :-)))
  • [Walaki]D`Lair
    #35
    Szerintem Uri Geller olcsón elvállalná :DDDDDD
  • Sir Quno Jedi
    #34
    Kell egypár parafenomén, akik befogdossák a gömbvillámokat, aztán haller, nameg egy jó szupravezetőtorony :-)))
  • llacee
    #33
    Én egy 486Dx-et vennék 80Mhz-est (talán 100-ast???)egy ET6000-es kártyával + egy Voodoo 1-el(hátha kell) 2db 540-es SCSI vinyóval 16MB EDO-val :) Ja és 5.25-ös floppy arhiválni!
  • [Walaki]D`Lair
    #32
    Fú az nekem is nagyon tecc. Kár hogy nincsen ilyen P4-ben.+ RAMBUS. Akkor tuti vennék.
  • TheZsenyka
    #31
    Abit AT7-MAX2 hamarosan befigyel, illetve kettő darab 256MB MICRON RAM (remélem lesz)installálódik a cuccosba.
  • [Walaki]D`Lair
    #30
    Ja. Meg télen megspórolod a Fűtés költségeket. Egyszerűen egy csövön bevezeted a lakásba a gép hőjét és kész. De ugyanígy lehet melegvizet csinálni a fürdéshez :DDDDD Tehát akár ki is vezettetheted a gáz ozzhonról. (Akár a környékről is.:DD) Arra készülj fel hogy megvédd magad a dühöngő áramszünetektől felhergelt tömegtől, amit a 'kis' "ipari konzolod" okoz, mert a paksi atomerőmű 3-as és 4-es blokkjának teljes teljesítménykapacitása nem elég hozzá.


  • Sir Quno Jedi
    #29
    Attól függ mire kell ! Vakítani ultrakirály egy szekrény méretű ipari konzol, nekem elhiheted ! :-)))
  • Borg
    #28
    azt hittem manapság már inkább azzal dicsekednek, ha valami minél kisebb a számitástechnikában:) de sonyék nemigen fejlődnek ezekszerint (is) :)
  • Sir Quno Jedi
    #27
    Nekem amúgy már holnap postázzák, egy Boeing 747-es hozza, mert csak ara fért fel ! :-)))
  • Sir Quno Jedi
    #26
    :-))) hát elég harmatos az a 3GB RAM ma már :-(((
  • kisviku
    #25
    Nem tudom mit vennék most.
    Már mindenem megvan.Igen őrült hardverbuzi vagyok és minden szarral tele van a gépem.Persze csak minőségi cuccok.
    Most pl digitalizálok videókat és kellene egy upgrade p4-re.Most csak egy P3-am van 1 Ghz-en 512 ram,gef3 és két 80 gigás vinyó.
    Azt tudom,hogy új ram,új proci,új alaplap,új ház stb kell.De most nem akarok több százezret elk*ni,mert ha vennék valamit,az a legjobb lenne.
    De azért majd írok még ha segítségre van szükségem.
  • Sir Quno Jedi
    #23
    amúgy PS3-mat vennék, ha volna :-)))
  • Sir Quno Jedi
    #22
    Inno3D Tornado GeForce 3 Ti 200 64 MB / TV OUT = 23eFt

    Abit Siluro GF4 Ti4200 /64 MB / TV OUT = 32eFt

    ezek szinte a legolcsóbbak, ami még megfelel nekem :-)))
  • [Walaki]D`Lair
    #21
    vagy a poroci helyett vegyél egy procit :DDD
  • [Walaki]D`Lair
    #19
    Tem meg nem vagy elfogult Ati-s.....
  • [Walaki]D`Lair
    #18
    Nekem 8 hogy miben játszok majd vele. Lényeg hogy elfusson. Amúgy nem neeem vagyok DOOM III mániás ááááá.
  • Borg
    #17
    carmack megmondta, hogy a doom3 még 8500on is jobban fog menni mint ti4600on, annyira pixel meg vertexshaderes..
    szal a ti200at elfelejtheted karácsony környékén:) persze ha csak nem 640x480ban akarsz játszani.
  • DuriBumi
    #16
    Szeretném lecserélni Gef2 mx400 64mb - os kártyámat...mit ajánlanátok kb 50-60e. Ft-ig ?
    Cel T1200-es poroci
  • [Walaki]D`Lair
    #15
    OFF
    A DoomIII elmegy majd a Ti200-on is simán. (Remélem)
  • Lazarus
    #13
    egy villát... meg egy kanalat
  • Lammer
    #12
    DVD írót qrva óccsón!!!
  • Zozo76
    #10
    Ebben a "szamitogepbuliban" az nyer aki nem vesz SEMMIT!!! :)
  • Anee
    #9
    fill-rate tesztben lehet...
    persze nekem is vivo-s kellene...
  • Atus01
    #8
    Radeon 9700PRO-ból már P4 2.4-gyel is kijön a max.
  • [Walaki]D`Lair
    #7
    Abit TH7-II RAID v. MSI-ből ugyanilyen
    Intel P4 2.4
    256 RAMBUS
    MSI Starforce 4 Ti4200 ViVo
    Samsung SyncMaster 171S TFT.
  • galocza
    #5
    hihi én örülök, ha az öcsém occsón eladja a gf3át...
  • MuERTe
    #4
    Egy dual amd gépet egy radeon 9700 pro-val.
  • Borg
    #2
    ASUS P4T533
    P4 2.8Ghz BOX
    512MB RIM4200 PC1066 RAMBUS
    BBA Radeon9700PRO