27
Szal...
  • JonasSandor
    #27
    Aha, ez így felejtős. A 2 remake jöjjön.
  • Seth
    #26
    Nincs gépigény, ez streamen keresztül jön
  • JonasSandor
    #25
    Megjelent, éjjel 2-kor, de attól hogy netes cím lett ez az izé, gépigénye csak lennie kéne nem?
  • JonasSandor
    #24
    Jaja ez egy böngészős baromság. Cikkeznek már. Akkor a remake jövőre jön csak.
  • Anonymusxx
    #23
    Összekavarod, mert jön több Silent Hill is, nem tudom mennyi 3-4?
  • JonasSandor
    #22
    Eredetileg úgy volt hívatkozva rá.
  • Seth
    #21
    Ez nem a remake
  • JonasSandor
    #18
  • Seth
    #19
    Akkor az nagyon hibás :)
  • JonasSandor
    #18
    Van egy megjelenési lista és ott van már bedátumozva gépigény nélkűl.
  • Seth
    #17
    Kizárt!
    Ezt honnan vetted, mert sehol semmi hír nincs erről ?
  • JonasSandor
    #16
    Október 31-én jön a remake.
  • Jacky75
    #15
    Sziasztok!
    Most kaptam meg X-boxra magyarul a silent hill 2. részét(asszem).Itt kezdődik azzal,hogy a csaj hívja a srácot silent hillbe a kedvenc városukba....Az volna a kérésem,ha tudtok végigjátszást hozzá,hogy hol találok segítsetek,mert még így magyarul sem merek nekivágni ,mert tudom óriási erdőzés lesz belőle és ezt szívesen végignyomnám,de így nem nagy kedvvel fogok neki!
    Köszi a segítséget előre is!
  • Fido4life
    #14
    UP
  • doncarlos
    #13
    Honnan lehet letölteni a magyarítást a 2. részhez?Thanx!
  • Sadun Tryst
    #12
    nincs már véletlenül 1 ilyen topic?
  • Sadun Tryst
    #11
    pedig a gumiszobában a kód, és action gombot kell nyomni a falra, és akkor beadja közelibe a képet. itt nem fogja a gép kiírni alul a kódot, hanem manuálisan le kell olvasnod a falról!
  • Zzozzo
    #10
    VALAKI TUD SEGÍTENI A 2-BEN ELAKADTAM A KORHÁZBAN AMIKOR VAN EGY LÁDA AMIN VAN NÉGY ZÁR! KINYITOTTAM MIND1IKET KIVÉVE A TEKERŐS ZÁRAT NEM! TUDOM HOGY FEL VAN ÍRVA A GUMISZOBÁBA FALRA VÉRREL DE NEM TUDOM ELOLVASNI EASYN JÁTSZOM KÉRLEK SEGÍTSETEK PLS!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • Sephi
    #9
    De akkor is alig varjuk!

    Es sztem ha a AITD 4 es volt 3 cd akkor ez lehet nyugodtan 4 is.

    Es TneX aze se!
  • Sir Quno Jedi
    #8
    Most a dupla DVD-s PS2 kiadás után, kíváncsi leszek PC-n mit hoznak össze (6 CD :-))), tutkó jó szar lesz, mint minden PS2 átirat. Főleg ennyi idő után, mikor már a 3-mal fogunk nyomulni...
  • TneX
    #5
    Nem veszek
  • Deajka
    #3
    Ja.
  • TneX
    #2
    Na ettől féltem hogy te nyitod ezt a topicot:)))
    Miért nem lehet kitalálni valami kicsit fantáziadúsabb alcímet egy ilyen játéknak?:))))
  • Sephi
    #1
    hoppa!

    Nem tudom kinek ismeros ez a gama de en amikor megkaptam anno PSX-re emlekszem hogy egy pentek ejjel volt es kb reggel 6 ig nyomtam a gamat de majd beszartam.

    Szerintem sokkal felelmetesebb volt mint a RE vagy a AvP. Egyszeruen remisztetek meg azok a reszek amikor a sotetben kellet rohangalni hulye elemlampaval. Brr..

    Nos hogy ez ne legyel eleg amiutan vegig vittem 3 fele keppen most nezem hogy jon a 2 es PC-re!

    Es mar startbol igy kezdodik a mese hogy a tortenet szerint fohosunk James levelet kap felesegetol hogy talalkozzanak a mindekettejuk szamara fontos helyen Silent Hill-ben. Na most a romantikus levél egyetlen bokkenoje hogy James felesege harom eve elhunyt...

    Kerdem en... kit nem razzot ki a hideg vazz?