13
Video Stream Rip
  • J i GS a W
    #13
    sziasztok én innen szeretném ezeket a videókat letölteni de eddig semmivel sem sikerült segítsetek pls! http://www.mtv.co.hu/shows/jersey-shore-2-evad/episodes/jersey-shore-205/video/jersey-shore-205-sg1-579294/
  • Exian
    #12
    Köszi, épp nagyban kerestem és telepítettem is kismillió videó ripper progit, de egyik sem boldogult az mtv.hu -s streamokkal... ez a progi viszont vígan és gyorsan letöltötte! Köszönet!
  • blackgamer
    #11
    Hidownload progi szépen leszedte nálam
    amúgy a címet Ethereal progival találtam meg
  • blackgamer
    #10
    elméletileg ez a közvetlen cím:
    mms://wms1.hungary.com/dunatv/200704/20070414/spot_26567.asf
    keress progit ami leszedi az mms-t
  • norbisz
    #9
    Sziasztok!

    Nem ide tartozik a kérdésem, de lehet, tud itt segíteni valaki.

    Tudja valaki, hogy hogyan lehetne lejátszani egy műsort (Élő népzene), amit a DunaTV oldaláról le lehet játszani? Az a gond, hogy letölteni nem hagyja, de TEMP-be megvan, viszont onnan azért nem tudom lejátszani, mert DAT formátumban van... Próbáltam már, de nem VideoCD formátum.

    A link, amiről a műsor kellene: http://www.dunatv.hu/popup/popup.html?musor_id=27327&csat_id=dunatv

    Előre is köszi a segítséget mindenkinek...
  • blackgamer
    #8
    fix.tv áttért Winamp stream videóra
    valaki vett fel így adást?
  • blackgamer
    #7
    Sok oldalon vannak fent klipek .rm (Real Media) formátumban, de nem lehet winyóra letölteni (ezt direkt így csinálják)
    szóval stream-et próbálok gépre menteni, de egyik progival sem sikerül
    leginkább Streambox-al próbálkoztam, de nem vitt eredményre
    Ki milyen trükköket ismer? Hogyan szoktatok stream videót letölteni?

    ui. WMV formátumot sikerült menteni
  • ibrik
    #6
    Ne legyél már ilyen tutyi-mutyi...
    Válogass: Honosító Műhely - TV-/Rádióvétel részleg
  • CSOCSO
    #5
    valaki segitene?
  • CSOCSO
    #4
    pl ez se jo ..
  • CSOCSO
    #3
    valaki tudna mondani egy ertelmes video stream recordert??

    a party tv rol szeretnek felvenni.. probaltam mar egy ket progit de egyikse volt jo
  • Leybold
    #2
    Streambox VCR
  • Creatch-KO
    #1
    Hi! Kéne segítség abban hogy egy video stream et lementsek. Rengeteg rippert találtam de azok mind audio streamhez voltak, és mp3 ba mentettek. Nekem egy ugyanilyen kéne, de én videot szeretnék lementeni. Plz segítsetek. THX. Bye