10
Prince Of Qin (C) Strategy First
  • Gladiator
    #10
    szerintem rohadt jó, most töltöttem le a demót, bár egy csomó mindenre még nem jöttem rá. az a baj, hogy minden fegver karakterfüggő, szal alig tudok vmit használni, és állandón kinyírnak. multiban milyen? olyan mint a dió, hogy a küldetéseket kell megcsinálni, vagy csak van egy pálya, és akkor ircsá?
  • M.A.D.
    #9
    azt már le sem merem írni, hogy a Morrowind-et tegnap töltöttem le nyolcadszor. Ja...és DC-t használok. Szóval az iso-kat nem netről szedem.

    peer to peer

    ééééted?
  • M.A.D.
    #8
    Kössz Tódor. :) Tudod a munkahelyemen rá vagyok kényszerülve a napi 9-10 órás letöltésekre. :)
    Ja, és néha éjszaka is megy a gép. Bocs.
  • TneX
    #7
    Jajj jóvanmár,buzigyerek,honnan tudod milyen netje van???Az Ilyeneket kéne bebaszni a sárgaházba jó mélyre és ki se engedni onnan,előtte gondolkozzálmár mielőtt pofázol,jóvan?Aumugyis ha irigykedsz akkor tartsad magadban,nem tehet róla hogy nem olyan lúzer mint te mondjuk
  • M.A.D.
    #5
    Húha...akkor én is törtlöm....amúgy sincs helyem.

  • TneX
    #3
    Szerintem 1 nagyon szar Diabloid.Sux grafika,játszottam vele 5 percet,a játékmenet mégszarabb.Tehát a véleményem:SZAR:)))
  • Morpheus
    #2
    Hát én nem szedtem le, mert semmi infót nem hallottam róla. Neked valami tapasztalat vele kapcsolatban?
  • M.A.D.
    #1
    Most csak nálam van reggel, vagy tényleg nincs ennek a gammának topicja?

    Már 1 hónapos...de most szántam rá magam,hogy letöltsem (3CD). RPG sratégia keverék. Valaki ismeri közelebbről?