38
Need For Speed
  • fery02
    #38
    "Nem ment"
  • fery02
    #37
    Nemm net az tönkre, nekem is ezt írja ki Xp-n a telepítő. Utánanéztem, és közben kiderült, hogy XP-n nem is telepíthető a játék, de vannak megoldások rá, amik nálam nem váltak be. De volna egy másik megoldás is, de ahhoz egy NFS RIP kellene, amit nem találok seholsem. Csak fizetős oldalakat találok. Valaki nem ismer egy oldalt, ahonnan ingyen és könnyen le lehetne tölteni?
  • fery02
    #36
    Le kell törölni a játék könytárából a gimme.dll fájlt.
  • Gregorius
    #35
    Tud valaki egy helyet, ahonnan le lehetne tölteni a Need for Speed-et?
    Nekem valszeg tönkrement az eredeti CD-m. Egy read error-ral indul a telepítő. Egyáltalán feltelepíthető a játék XP-n?
  • Carlos
    #34
    formatcé
  • ppeti66
    #33
    Hali!

    Nem tudja vki hogy miért fagy ki mindig xp alatt a NFS:Porsche az indításnál??? (arra gondolok itt amikor egy Porsche van a képen, ki van írva h Porsche 2000 és elméletileg tölt, de 10 percen keresztül világít a piros led, de semmi (azért egy 64bites AMDn már illene betölteni 10 perc alatt nem?)
    TUD VKI VMIYEN MEGOLDÁST???!!!???!!!
  • bRaZiL
    #32
    Kösz szépen Cobra11, nagy fazon vagy! NFS 2 SE YEAAAAAAAAAAH! :-)))))
  • Cobra11
    #31
    Need For Speed 2 SE itt:
    http://zakstunts.cjb.net/
  • bRaZiL
    #30
    dehogyis! pl tennap szedtem le a gta1-et ami nem egy mai darab, mégis fennt volt! rakat old games oldal van, csak amiket én ismerek azokon nem találtam eddig nfs-t!
  • Ramore
    #29
    Ilyen régi játékok sehol nincsenek fent,csak privát ftp-n és ritkán.
  • bRaZiL
    #28
    senki sem tud címeket? pls vki dobjon már meg egy linkkel! előre is kösz!
  • Tyll
    #27
    Menj be egy üzletbe, ahol még talán kapni, és ott betöltöd a kosaradba, majd a pénztárnálletöltik a kártyádat. A NFS3 2-3 ezernél nem lehet már több...
  • bRaZiL
    #25
    senki? :(
  • hen-tes
    #24
    :DDD
    nekem teccet a 3 , sztem ez is jó lesz, csak nemtom miujjat tudnának még nyujtani.. :)
  • bRaZiL
    #23
    Sziasztok NFS Fanok!

    Lenne egy kérésem! Naggggyyyyon szeretnék egy olyan címet kapni tőletek, ahonnan le lehetne tölteni az NFS 2,3-t. Mindegy hogy SE v. akármi csak NFS legyen. A 4,5 megvan, már csak ezek hiányoznak a gyűjteményből. Jaj, az 1-et majdnem kihagytam, hát az is kő' a gyűjteménybe. Szal, linkeket várok. Előre is köszi mindenkinek.
    NFS forever!!!!!!!
  • Mas-Thief
    #22
    Hijja! Ha már van egy ilyen jó kis topic, akkor megkérdezném: hányan figyeltek fel az NFS zenéjére? Én pl. annyira imádom, hogy a 2-5. részig mindnek megvan Audioban a zenéje. Apropó. Kipróbáltátok már egy 7-800-as gépen az NFS2-t? Iszonyú gyors.
  • hen-tes
    #20
    3 mal meg az a gáz hogy nem támogatja az én gef4mxemet :((
  • hen-tes
    #19
    sima 2-t nem is láttam
  • hen-tes
    #18
    2 SE van meg :D
  • Ramore
    #16
    Porsche rulez!
  • Tyll
    #15
    A 2? Ufff... Játszottál Te azzal? Az SE még szo-szo, de a 2...
  • hen-tes
    #14
    nfs3 !! azajó , meg a 2 :DDD
  • Tyll
    #13
    Volt egy valamikor régen. Most nem ugrik be a címe, de ott tényleg mindent lehetett tunningolni.
    Jellemző eleme volt a két dobókocka a visszapillantón. Hot Road talán?
  • The Garrett
    #10
    remélem lesznek nagy autósüldözések ittis... emléxem régen net híján osztott képernyőn is órákat nyomtuk haverokkal a kergetőzést... szerintem ha a Feeling bennelesz a grafika másodlagos.
  • Tyll
    #9
    jaja.
    Én nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit is tudnak kihozni a mai technikából. Merthátugye a PU, vagy ahogy itthon ismerik P2K megjelenése óta sok víz folyt le a Dunán...
  • The Garrett
    #8
    Meglátjuk. Eddigi legjobb NFS szerintem a hot pursuit volt!
    A porsche unleased nekme nem jött be. Egy nagy hibája volt: ingyen lehetett kocsikat szerezni, mert vettél egy roncsot megjavítottad és drágábban eladtad. nagyon jó volt viszont benne az autók tuningolási szépítgetési lehetősége:

    Emléxem volt egy gyönyörű fekete Moby Dickem.. vörös ülésekkel, pirosfehérzöld csíkokkal.minden sportfelszereléssel.deszépisvolt :D.
  • Tyll
    #7
    Hát, azok a képek, amik fenn vannak a lapon, tényleg nem bizalomgerjesztőek...
  • Tyll
    #5
    Még el sem indult a topic, máris offolsz? :)
  • G. Joe
    #4
    Máskor tessék jobban igyekezni!
  • Tyll
    #3
    ááááááááááááhhhhhhhh
    ééééén akartam az első lenni!!!! :)
  • Tyll
    #2
    Remélem a NFS fanok között sokaknak ismerősen cseng a nevem. :)
    Ezt a topicot azért nyitottam, hogy összegyűjtsük a NFS-ről szerzett tudásunkat.
    Most például aktuális téma, hogy néhány napja bearanyozódott a NFS:HP2. Kinek mi a véleménye róla? Vagy már esetleg meg is van egy biztonsági példány?
  • G. Joe
    #1
    Szia Tyll!
    Igen van egy ilyen game!