93
Quake 3 arena / Urban Terror /
  • Frenky
    #93
    Hi! Most néztem az oldalt: UrbanTerror és látom, hogy kiadtak egy nagy frissítést. Most szedem, remélem jó lett. Valaki gammázik még ezzel a játékkal?
    Üdv.UrbanTerror.HU
  • valakivagyok7
    #92
    Látom elég rég volt itt hozzászólás, de azért leírnám, hogy ez szerintem egy klasz játék.És hogy szoktak magyarok játszani vele. Vannak magyar szerverek is. Meg sok szép, jó pálya:)
  • McKenzies
    #91
    Szevasztok!

    Kihalt ez a forum... vannak meg magyarok akik jatszanak?
  • Frenky
    #90
    Hi! Senki nem gammázik az UrT.-al? hmmm
  • Frenky
    #89
    Hello! Hááát itt régen volt komment
    Feltettem én is újra a játékot és találtam korrekt szervereket is,
    ahol csapatjáték van! Az egyik jó pálya, de_dust2
    Magyar "PLÉJEREK" játszanak ezzel a gammával? Írjátok meg....
  • Hegi90
    #88
    Ellenem még nem használtak csalást, a wallhack-nél (amivel átlátsz a falon), jobb a füles sztem. :P
    Egybkt mivel quake motoron fut, lehet hogy át tudom tenni rá a quakes cheatjeimet... bár nemhinném :D
  • DavJan
    #87
    Helló mindenkinek,nemrég elkezdtem játszni az Urban Terror-t,jó kis játék,nekem jobban bejön mint a Counter Strike.Arra lennék kiváncsi,hogy ebben a játékban is vannak csalások?Mert nem jön hogy elhigyem azt,hogy sokszor egy fél tárat ki kell lőjek ahoz,hogy az ellenfél padlót fogjon(az IMI Negev-el)Azt láttam a youtube-on,hogy van olyan csalás hogy átlátsz a falon,meg irányitott célzás...Ne értsetek félre becsület szóra hogy soha nem fogom használni ezeket,én a többi játékhoz sem használtam és nem is fogok csalást...csak nagyon idegesitő.Lehet ellene valamit tenni?
  • Hegi90
    #86
    Hello!
    Szokott még ide lenézni valaki?
    Mert lenne egy kis problémám a játékkal, remélem tud vki segíteni :S
  • G. Joe
    #85
    szimpatikus, ha tudsz rola vmit majd szolj.
  • G. Joe
    #84
    +kukkantom.
  • G. Joe
    #82
    lássuk is.
  • [negativ] Cirek
    #81
    oks, akkor majd betolom :)))
  • G. Joe
    #80
    Még mindig nagyon jo ez a játék,....simán alázza a mostanában megjelent katonai fps-eket sok mindenben...(grafikátol eltekintve).
  • G. Joe
    #79
    up
  • G. Joe
    #78
    dehogynem, ha velünk akarsz játszani akkor told be az arcod a deathfellows csatira, akkor esetleg megtudod hogy merre bénázunk.
  • [negativ] Cirek
    #77
    na mikor gém? :)

    ma se volt semmi...
  • G. Joe
    #76
    lesz neted? :P
  • [negativ] Cirek
    #74
    upp!
  • G. Joe
    #72
    somagok: küldött = 39, fogadott = 20, elveszett = 19 (48% veszteség)
    Ez nem egy külföldi szerver. Ez a DNS-em. Erröl ennyit.
  • G. Joe
    #70
    Ne érezd magad egyedül, egész hétvégén 7k-val szivok. Ut2k3 kilöve.. Marad az UrT.
    MEg a Connection Interrupt, Made by HDSNET.
  • [DF]ricsik
    #69
    lol, kissé feszül vagyok mostanában amiért 5 k a netem, de azis connecton interruptedes 30 secenként és még a számat is elkenik rendesen ebbe a gaméba...

    (ezért lehet hogy minden mondatomban ott egy buzi, vagy bazmeg)
  • G. Joe
    #68
    vagy akkora van , mint neked...:)))

  • [DF]ricsik
    #67
    játékban is lassabbak az új driverek, de nincs alternativa (új játékokkal hibáznak a régi driverek), mert szar játszani texturehibás játékokkal, mikor pl a katonának nincs arca
  • [negativ] Cirek
    #65
    ja hát igen.... nekem eddig 3dmarksban, a 40.72-es volt a legnyerőbb, mondjuk nekem nem igazán voltak grafhibás élményeim... eddig :)
    de most már fenn van az új driver :)
  • yellowcab
    #64
    Bocs,nem ebbe a topicba szántam



    HI-HI
  • yellowcab
    #63
    Sziasztok.Honnnan kaphatnám le a gamát?Nagyon érdekelne.
    Szívesen sms-nék,de nem igazán vágom hol...
    Köszi
  • [DF]ricsik
    #62
    igyvan, új drájvereket kell használni, még ha lassabbak is, mint a régebbiek, de legalább nem lesznek grafikabeli hibák (texture, stb...).
    Pl gef4200 nél a 40.72 sokkal gyorsabb nekem, mint az újabbak, de sok game hibázik vele, úgyhogy el kell dönteni, hogy gyors legyen, vagy grafhibás
  • [DF]ricsik
    #61
    Kár vitázni, mert én vagyok ebbe a játékban a leglámább, pláne mikor fél percenként connection interrupted-em van
  • [negativ] Cirek
    #60
    kész vagyok! :) :) :) :)
    mehetek meghalni! :)
  • G. Joe
    #58
    Igyekezz, hogy estére már lelöhesselek :P
  • [negativ] Cirek
    #57
    thx!
    próbálkozom. (bár a driver eddig jó volt mindenhez, és ez sem egy nagyon új játék, de egy próbát megér! :) )
  • [negativ] Cirek
    #55
    egyébként mindden játékban nálam jönnek elő ezek a bugok...

    Splinter Cell-el sem tudok játszani a bug miatt.... patch sem segít...
  • [negativ] Cirek
    #54
    Igenis főnök!

    :D
  • G. Joe
    #53
    na gatyát felkötni, q3 cd-t megkeresni, mindent ujra felinstallálni...grrrrrrrrr.....nem huzni az idöt :P
  • [negativ] Cirek
    #52
    örömmel jelentem hogy már a q3 menüjét sem látom...

    és persze reinstallálnám, de a cd-m meg nincs meg :(

    szal úgy néz ki, én ezzel nem fogok játszani... :(
  • [negativ] Cirek
    #51
    elvileg nem.

  • G. Joe
    #50
    ugye a q3-ad nem rippelt?
  • [negativ] Cirek
    #49
    próbáltam linkkel is meg a q3-ból is de mintha ütközne a textura vmivel...

    találtam vmi troubleshooting-ot ott azt írták ez lehet a gondd, (hogy ütközik) és az a teendő hogy a nem point release-es pak-okat ki kell szedni, ezt is megpróbáltam de nem nagyon változott semmi. (ha a pak0-t szedem ki akkor el se indul :) )

    mik a point release pak-ok? (csak hogy jókat szedtem-e ki)
    +vagy szedjem le a telepítő exe-t és ne másolgassak?
  • G. Joe
    #48
    wtf?
    hogy inditod?
    Probáld ugy ,hogy inditod a q3-at majd abban a mod menüben ott van az urban terror, és azt load!
  • G. Joe
    #47
    löttük, a df név rémlik ugye? :P