45
WindowsCommander
  • KISTUJA
    #45
    hello

    lenne egy kérsésem. én is letöltöttem egy progig egyesítettem a darabolt részeket és egy out file lett belőle. Az előző F3-as megoldás nem jött be. Szerintem cd kép de sem az Alcohol sem a deamon tools nem fogadja el. Mit csináljak vele:)?
  • blackgamer
    #44
    az nem megy, talán valami új rar.exe fájlt kell neki megadni?
  • akyyy
    #43
    fájl menü kicsomagolás???
  • blackgamer
    #42
    mit kell tenni hogy rar fájlokat is kicsomagoljon? csak belenézni enged
  • Harder
    #41
    Ez is szép meg jó, thx :)
  • [Jakuza]
    #40
    Szep meg jo ez a Plugin oldal, de azert en inkabb ezt ajanlanam : http://clubtotal.free.fr/
  • Harder
    #38
    Több plugin is készült wincmd-hez, amivel lehet ilyet csinálni (diskdir, catalog stb.)
    innen le lehet őket tölteni:
    http://www.ghisler.com/plugins.htm

    vagy (ha egy teljesen egyszerű megoldás is elég)

    Beállítások / Általános beállítások / VEGYES fül / Gyorsbillentyűk beállítása

    itt bizonyos billentyűkombinációkhoz más és más dolgokat rendelhetsz, nézd meg, elég terjedelmes a lista :)

    pl. SHIFT + F4 = cm_CopyNamesToClip

    Ezt állítsd be, és kész is vagy. Innentől kezdve ha bármit kijelölsz (fájlok, könyvtárak - akár vegyesen is), és nyomsz egy SHIFT + F4-t, kiteszi a nevüket vágólapra, bárhova beillesztheted.


    ----------------------------------------
    Harder | www.gyik.com | először keress (hogyan?) ... http://www.gyik.com/smilies/vegyes1/dance1.gif
  • Evil
    #37
    totalcmd vel le lehet menteni egy adott konyvtar tartalmat egy szoveges file ba?
  • Harder
    #36
    Nyomj az out fájlra egy F3-t, általában az első pár sorban vhol benne van, hogy mi a fájl típusa. Ha megvan, egyszerűen csak nevezd át a fájlt.

    ----------------------------------------
    Harder | www.gyik.com
  • shabba
    #34
    Ctrl+F-el előhozott FTP listnél, ha lekéred szerkesztésre az FTP adatait akkor ott van a passzív módra vonatkozó checkbox is.
  • Ams
    #33
    hol állítom be a passzív módot wincommanderbe?
  • onkelz
    #32
    Az 5.5 es az 5.50 ugyanaz.Nem sok valtozas van,ini file szerkesztes meg egy ket baromsag,amit tuti nem fogsz hasznalni.De azert jo:-)
  • Randal
    #31
    Most kiadták a Total Commander 5.5-öst és az 5.50-et. szentem mindkettő ugyanaz. vagy nem??
    Mivel tudnak többet mint az 5.11-es?
  • rEddEsErt
    #30
    Windows Commander-ből - a trade mark és copyright jogok miatt - Total Commander lett.

    (egy újszülöttnek minden új..)
  • Borg
    #28
    mér, melyik nem tudta?
  • shabba
    #26
    #13-ba beírták hol keress, annyira nem lehet nehéz beírni hogy windows commander 5.11. De a kedvedért http://astalavista.box.sk/cgi-bin/robot?srch=windows+commander+5.11

    Amióta benne van az FTP a WC-ben - talán 4.0 óta - azóta benne van az FTP resume is. Folytatni egyébként csak ott tudsz ahol ezt a szerver engedi, szóval a cliensnek ehhez nem sok köze van.
  • Pheel
    #24
    Nem én kezdtem :-P
  • Mike
    #22
    köszi
    a hasonló okosságokat lehet mellőzni
  • direwolf
    #19
    ehh, ez megint hitvita lesz...
  • Pheel
    #18
    Láttál már te Windows Commandert? Szerintem nem sűrűn... :)
  • G. Joe
    #17
    Eddig nem mondtál olyat amit ne tuna a wincomander, bár nem tul részletesen irtad le :)
  • Mike
    #16
    nézzétek meg a 1704-est pl. aztán mindjárt láátjátok

    egy-két pl.
    -pluginok
    -megjegyzések
    -szinek
    beépített editor, viewr, megjegyzi hol tartottam a fileban

    na meg majd még gondolkodm
  • direwolf
    #14
    miért? mit tud a far?
  • bRaZiL
    #13
    cracks.am
    astalavista.box.sk
    Itt keress rá, tuti hogy találni fogsz!
  • Mike
    #12
    a wc fejlesztői egyszer megnézhetnék mit tud a far manager, és azt mind be is építhetnék. én lennék a legboldogabb
  • TomBond
    #11
    Mi a külömbség az 5.10 és az 5.11 között?
    Tudja valaki?
  • [Walaki]D`Lair
    #10
    Nekem eredeti a WC-m. De azt a kis filet (wincmd.key) Bármelyikhez használhatjátok. Én már a 3.52-es óta használom így.
  • Rigley
    #8
    dánkesőn
  • Rigley
    #6
    5.11 crack erdekelne...
  • TomBond
    #5
    Köszi megvan csak béna voltam!
    :-D
  • TomBond
    #4
    Azt hol kell nem találom sehol?
  • Pheel
    #3
    Kapcsold be a passzív módot az ftp connection properties-ben!
  • TomBond
    #2
    Olyan gondom van a WinCmd-vel hogy amikor az FTP-re szeretnék belépni kiírja hogy LIST és onnan nem hajlandó mozdulni.
    Kérem segítségeteket!
  • TomBond
    #1
    Hi!
    Ide lehet írni minden ezzel a programmal kapcsolatos kérdést!
    Csak rajta!