11
Szal...
  • Orionk
    #11
    Hello!

    Van egy eladó:

    Asterix-Az arany kacor AZ/2 képregényem.

    Érdeklődni itt lehet: orionrendszer[KUKAC]freemail.hu

    üdv.,
  • hen-tes
    #10

    nsztek képregény :P
  • frodó néni
    #9
    :)
  • galocza
    #8
    nekem a fórumkeresőben még soha az életben nem sikerült megtalálnom amit kerestem.

    ...

    na kipróbáltam. a falloutra (ahol ha más nem, vikinggel vagy 200 hozzászólást írtunk be), talált 9-et, deegyik se volt a "nagy" fallout1 vagy fallout2 topic.
  • Sephi
    #7
    gondolhatod hogy mielott ide irtam aze kicsit atneztem a netet de vego elkeseredesemben irok ide nah.
  • Efreet
    #6
    Sephi: nem fogod elhinni... VAN fórumkereső! hihetetlen mi? sőt, a topic itt van nem túl messze...

    klickelni meg ha nem akarsz, akkor irány a google, és keress magad...
  • Sephi
    #5
    Az teny hogy van de nekem valahogy nincs kedvem utananezni ha amar a elso 150 topicba nics benne:)

    Masfelol Efreet olyan cimet adtal meg ami ugyanoda visz ahol csak az archivumot lehet megnezni :( Nekem kene olyan hogy sokat tudgyak olvasni egymas utan ne keljen kilckelni:(
  • galocza
    #4
    comix.uw.hu
  • Gery1980
    #3
    Jó kis oldal:)
  • Efreet
    #2
    elsőre nézd meg a www.garfield.com -ot.. onnan meg van lint a myucomics.comra, ahol kb 50féle képregény van

    mellesleg VAN már képregényes topic...
  • Sephi
    #1
    Van esetleg valaki aki tudja hol talhatok a neten Snoopy vagy Garfield vagy ehez hasaonlo kepregenyeket?

    Szal en kerestem de csak olyan kis reszleteket talatam es nekem a full kepregenyek kellenenek nem hogy naponta elovasok csak egyet.

    Ha esetleg valaki tud ilyet irja mar meg pls!