11
PCPROBE hiba!!!
  • [Walaki]D`Lair
    #11
    És ez egy nagyon nagy baromság! Miért pörögjön 5000-el? egyrészt mert azért vetted hogy 5000-el pörögjön és ne égjen szét a gép, másrészt tökmindegy hogy 1600-at forog, ahhoz hogy üzemi hőmérsékleten tartsa ergo. ne melegedjen túl ahhoz úgyis 5000-el fog pörögni.

    Ezért nem veszek én soha semilyen ASUS cuccot.

    MSI 4EVA
    ASUS
  • PeTTi
    #10
    Legjobb tudomásom szerint az ujj ASUS alaplapok hardveresen szabályozzák a ventillátorok fordulatszámát .Ezért lehet 1600 alatti fordulatszám is ,mert ha nincs szükség akkor minek pörögjön 5000-rel.
  • [Walaki]D`Lair
    #9
    Legjobb: Via Hardware Monitor. Csak Via-s alaplapokon megy (ki hinné) De nagyon jó és pontos.
  • Borg
    #8
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1032367592
  • Borg
    #5
    Nekem TUSL2-C van, most vettem egy Enermax 300W tápot, amin az egyik venti a 2ből fordszám szabályozott, és alapból 1900-at pörög igy most... szal az asus probe még nem rinyál, de ha 1600 alá menne, nekem is ki kellene kapcsolni a figyelését..
  • o.san
    #4
    Köszi a gyors válaszokat!!!
    HEFE: a lényeg hogy minimum 1600, és induláskor olyan alacsony a hőmérséklete hogy csak ennyire kell pörögnie. Azért ír hibát, mert elvileg a minimum 1600 és úgy érzi hogy problémavan vele mert csak ennyire pörög!!! Köszi!!

    EVIL: Kipróbálom őket, köszi!!!
  • Evil
    #3
    a pc probe egy szar ezt mindenki tudja. Hasznalj motherbord monitort ,cpucool -t .
    www.hwhunpage.hu .itt talalsz mindkettot az aktualisbol.
  • o.san
    #1
    Szasz mindenki!!!
    Egy kis help kéne!!!!
    Van egy P4b533-as alaplapom, és a PC Probe nevű hőmérséklet és ventillátor figyelő progival van gondom.
    I. szin: A GOND
    ~ tehát az hogy a ventillátor sebessége(memórián) 1600RPM-től állítható, de nekem automatikusan induláskor lejjebb szabályozza, és igy mindig hibát jelez(fel ugrik a top-ra).
    Valaki mondja már el hogy ez hiba, vagy így van.(és szar az egész!)
    PLZ HELP mert megőrülök!!!