14
Márkás ATX tápegységek
  • Örült kutya
    #14
    Értem.Köszi.
  • duracellmumus
    #13
    üdv!
    ha hangosat szeretnél akkor érdemes 3 ventiset venni!

    nem rossz, kedves ismerősömnek van is egy ilyen a tulajdonába, de lecserélte egy corsair vx450-re miután ráköltött 180-at egy új gépre...
    ő nem kockáztatott te se tedd...
  • Örült kutya
    #12
    Sziasztok. Tudja valaki hogy a Q-Tec tápok milyen minőségűek?
    Ami nekem van az 3 venitlátoros és arany színű ha ez számít valamit, 650 Watt.
  • [Walaki]D`Lair
    #11
    Elég jó. De csak tápnak.... :DDD Majdnem annyiba került mint az egész Codegen ház anno Novemberben.
  • Laalee
    #10
    de most ha a codegen szar akkor mi a velemenyed az acorp rol? :D
  • [Walaki]D`Lair
    #9
    Guru táborban nekem is beszart a tápom. Szar Codegen volt. Most Acorp. 300W-os.
  • Laalee
    #8
    szerencsere meg nemjartam ugy, hogy egy 25 forintos tapra azt mondjam megerte :D
  • Borg
    #7
    Na megvan az új táp.

    Enermax 303W dual ventis, 16+áfa volt.

    Doboz, könyv, rakás kábel (6 tápcsati, 2 floppy, +P4 dugók, ATX, és a poti a szabályozáshoz +1 fordszámszabályozós ventillátor csatlakozó átalakitó rendes tápcsatira), 1 év garancia.

    Metálkék boritás, hátsó venti hőszabályozott, fordulatszámmérős, alsó meg potival állitható 3fokozatban, mindkettő jó nagy lapátos minőségi venti.

    A hátsó venti 1900at pörög igy alapból, az alsót pedig leghalkabbra állitottam, igy is marha jól átfújnak, és abszolút HANGMENTES az egész.

    +komfort is ezerrel:) aranyszinű rácsok a ventiken (bár hogy minek azt nem tudom:)) és érintésvédelemként gumihártya a hátsó kapcsolón.. ja és sec perc alatt beszerelhető, passzolnak a csavarhelyek, csavart is adtak hozzá.

    Feszültségekről sokat nemtok mondani, pcprobe szerint stabil, bár annak úgysem hiszek már, viszont a gépem stabilabban megy mint valaha. Az utóbbi hetekben a 230W táppal bizony előfordult hogy újraindult, vagy széjjelhalt az egész egyszer csak..)

    Szóval úgy érzem megérte az árát:) (bár 20+áfáért adják amúgy:)
  • Borg
    #6
    megy, és a cim is a régi.. cwx.ini.hu na de ez nem ide tartozik
  • [Walaki]D`Lair
    #5
    Nem változott meg a címe?
  • [Walaki]D`Lair
    #4
    be sem jön....
  • Borg
    #3
    Hát én nem hagytam ott:) nézd meg..
  • [Walaki]D`Lair
    #2
    Chieftek :DDD Chronowerxel mi van?
  • Borg
    #1
    Na megvan a gond, miért szarakodik velem a gépem mostanság:(

    Ugyebár, 1 seagate 80gig winyó halott, 1 maxtor 80gig winyó badozik már, és rendszeres fagyások, errorok.

    Mai nap megmértem a tépot haveormmal, egy szabad tápcsatira ráraktuk a multimétert és láss csodát.

    Nem ám 11.745, meg 4.875V mint amit az ASUS Probe ir!

    ALAPBÓL 12.15V, és 5.04V-ot ad le, tehát erősen túlterhelt. Ennek fejébe még beindiottam a BrdigeCOmmandert, ami ugye procit vidkártát hdd-t cdromot mindent megdolgoztat, erre 13.03V/5.65V!!!!

    Btw, egy 4 éves 230Wattos DTK tápról van szó, ami az újdonságok fényében hamar cserélve lesz.

    Kérdés még, hogy melyiket éri meg jobban, chieftec 300-350W, vagy enermax 300-350W, mindkettőből a szabályzott 2ventis verzió.
    ?