143
Shane 54
  • Armagedown
    #143
    Ez a djskedés csak egy menekülőút volt Előd számára, mert már nem akarta senki sem a színpadon láttni itthon.
  • VinylToy #142
    Hazajöttem, nem vártam meg, de tök közvetlen egy embernek tűnt. Talán az első zenét hallottam tőle, de nem ismertem, úgy hogy arra gondolok inkább a trance-s vonalon mozgott.
  • OPM
    #141
    no milyen volt, miket játszott?
  • Garfield
    #140
    "ekszkluziv": b*zdmeg...
  • OPM
    #139
    igényes flyerek rulz
  • OPM
    #138
    tiptop dj
  • VinylToy #137
    Jaja lépcsőhouse buli lesz :D A városba ahol lakom, odajön. :D

  • RaveAir
    #136
    A házatokba, vagy hová hozzátok?
  • VinylToy #135
    Hétvégén jön hozzánk, ha kicsit nyomulósabb, nyalizósabb lennék én zenélhettem volna előtte, így most egyik haver fog, bár nem tudom hogy mennyit.
  • reanimator
    #134
    tárgytalan megvan
  • reanimator
    #133
    hellótok

    melyik az a dal amiben Előd a refrénben valami ilyesmit énekel,hogy :szép új világ ? meg ilyesmi vakker is van benne ,hogy: ki nem mondott szó, így múlik el
    nem tudom mikori dal lehet régi is ergo akár FLM vagy szóló.

    Thanx in advance
  • SlayR
    #132
    Én eleget csinálom csak nem Ibizán ezért szeretem látni az Ibizai felvételeket a háttérmunka is érdekes de maga a személy is érdekes sokszor.
  • JAST
    #131
    engem érdekel ki milyen programokat és vasat használ, mivel sok dj nem tünteti fel a weboldalán, a djzést meg élőben kell csinálni úgy a feelinges.
  • SlayR
    #130
    Egyébként meg bárcsak mindig olyan unalmas lenne hogy Ibizát mutogatnák :))
  • SlayR
    #129
    Pete Tong szerintem nem egyszerűsen csak egy Dj attól meg hogy bemennek egy stúdióba aztán elkezd magyarázni sokra nem mész vele egyébként meg House, Electro 4ever :)
  • RaveAir
    #128
    Az is érdekes lehet, hogy miképpen hoz össze egy szettet...

    Bár jó látni ebben a műsorban, hogy a dj is ember, és ők is újítanak fel házat/lakást, akárcsak én. :)

    OPM: Nem mondod, hogy te még nem nézted, hogy mit művel egy dj mixelés közben...
  • JAST
    #127
    az is több mint 1 éves album nem? Equinox 4 meg úgy saját hogy egyszer már feldolgozta ugye és most újra...
  • OPM
    #126
    equinoxe saját? :) ott a szerzői albuma amúgy
  • JAST
    #125
    cseppet fáradt vagyok 2 perc kellett mire leesett mit is értesz ezzel a kérdéssel, de sikerült. igen, megcsináltam! :) Egyébként meg az első abletontalálkozón állítólag mutogatott shane 1-2 dolgot bár inkább a mashuppolás mint a zeneszerkesztés terén. Van egyáltalán új saját száma Shane-nek? Az elmúlt 1 évben kb csak az Equinoxe 4 jött ki a Newl-al közös újrakevert gagyiságban...
  • OPM
    #124
    láttál már embert emaileket olvasgatni? :D
  • RaveAir
    #123
    Én azt is megnézném, hogy Előd hogyan csinál meg egy saját számot, vagy akár egy remixet (amit majd később egy küldföldi "nagy" is lead valamelyik heti rádióműsorában).
  • JAST
    #122
    kinek mi jön be, engem jobban leköt 1 studiió meeting az én "kedvenceimmel" mint azt nézzem ahogy houset tologat a tong és magyaráz h ibizán zenél minden éven és hú de jó :P
  • SlayR
    #121
    a következő lesz jóPete Tong nagyon jó Dj :)
  • JAST
    #120
    jó volt ez az andy mooros above&beyondos adás. Sunny Lax is megemlítődött...
  • OPM
    #119
    úgyemlékszem van saját podcast-je! (bővebb info az oldalán: laptopdj.net)
  • Sippie
    #118
    Hali! Tudtok olyan oldalt mondani ahol shane54 teljes mixeket le lehet tölteni? DC++-on volt néhány azokat már leszedtem, de valami torrentes, vagy simán letölthető oldal nincsen?
  • RaveAir
    #117
    És a teljes valahol megtekinthető?
  • OPM
    #116
    csak egy kis technikai malőr volt a kúl részéről, az ismétlésben már lement a teljes :)
  • JAST
    #115
    a műsor hossza már csökkent ...
  • ugot2know
    #114
    nem tudom meddig mehet,mert ha minden műsorban az lesz,hogy álmos vagyok és nagy a zaj (füldugót nekem!)...de eddig még átlagon felüli :)
  • JAST
    #113
    GTR papa :)
  • PíszLávJuniti
    #112
    ilyen sokra vitte előd?
  • OPM
    #111
    második
  • JAST
    #110
    vagy a 3.ban...
  • JAST
    #109
    2.ban benne leszünk ha minden igaz, majd link jöhet arról is :)
  • VinylToy #108
    Laptop DJ első adás a Coolon!
  • forzajuve
    #107
    autóvezetési leckéket ad. kihangsúlyozza, h csakis józanon üljünk a volán mögé. hát nem édes? egyem a pici szivét
  • OPM
    #106
    dc pluszplusz-t tudom ajánlani! az elkövetkezendő 2 hétben tuti nem találkozom azzal a dvd-vel amin rajt'vannak
  • Redvin
    #105
    Nekem is kene
  • desigo
    #104
    Miről szól a könyve?