22
Zelenhgorm - The Great Ship (c) Moloto
  • scynetyc
    #22
    Hát mire visszaérek a vasmacsekkal , addigra ott vannak a kurva őrők. Ahol a láncot mondod,még asszem nem probáltam,de megnézem. Engem ott dobtak a tengerbe követ kötve a nyakamba, mert kinyirtam az egyik guardot. :o) Nem tudtam hogy ilyen sokáig csinálták.
  • M.A.D.
    #21
    Jaja. Nekem volt vasmacskám, de már ott álltak az őrök. Én asszittem, hogy fent a toronynál, ahol a lác van a tengernél kell használni.
    Episode 1. Ezt írja.
    Amúgy 2 és fél évig csinálták ezt a gammát. Tudtad?
    Lehet lehúzom DC-ről megint.
  • scynetyc
    #20
    huhh, uj fejlemény: ujrakezdtem,mert idegesitett ,hogy az a ficko akinek a kertjében a kék szilvát lehet szedni, az mindig ellenséges velem.Elözöleg a yes választ adtam neki és emiatt lett ellenséges. Most az ucso választ klikkeltem és egyből barátságos lett sőt tőle kaptam meg a létrát. Azonnal visszamentem a hajóhoz és még nem áll ott a 2 őr. Létrával feltudtam menni a hajófal feléig. Most tépek a oiacra venni vasmacsekot és kötelet hátha feltudok menni a hajóra. :o)))) vazzeg nagyon fel vagyok dobva.Azt tudod ugye hogy lehet összerakni a kötelet a vasmacskával.Kijelőlőd az egyiket és rádobod a másikat.
  • scynetyc
    #19
    Eztaz Episode 1 megjegyzésed nem értem, lécci fejtsd ki bővebben.
  • scynetyc
    #18
    sajnálom,hogy helyhiány miatt dobtad. A Post Mortemben nagyot csalodtam, rövid is és hülye vége van. Én azt likvidáltam ,még cd-re sem irtam. Ezt viszont már rég megirtam ,igy én szenvedek vele tovább...........
  • M.A.D.
    #17
    Jaj ne! :))) Én is eljutottam idáig, mint ahogy Te. De...de....tegnap uninstalláltam. Amúgy is azt írta, hogy Episode 1.
    Kellett a hely a Post Mortem-re.
    Pedig nem rossz gamma.
    Amúgy tényleg olyan, mintha filmet néznél!
    Ezért jött be nekem is,de senki nem játszott vele, így .....na....most
    nem is tudom.
  • scynetyc
    #16
    még van kérdésem ,de nem irom nehogy elriadjadok :o))
  • scynetyc
    #15
    Minek adott kártyát a szerencsjátékoscsávó?A kapálgató mami aki adott létrát meg lovét ,most mindig hazazavar a kertbe valamit megtalálni. De mit??? Hova jó a létra? Mi értelme van legyözni a guardot,ha utána kővel a nyakamba belőknek a vízbe? Megcsináltam a tálba a ragasztót ,be is kentem a vasdarabot vele, de azt hova kell ragasztani? Valahogy elkellene lopnom a gömböt az iszákos picsától.Jut eszembe,mellette meg van az a nagy kapu amihez nincs kulcsom, a fészerben is csak a kulcs helye van. ????
  • scynetyc
    #14
    én is elakadtam!Házad mögötti fürésztelepet sikerült már aktiválnod? Elméletileg mennie kell majd ,mert a könyvben benne van a rajza.A köcsög révész nem akar elvinni a csonakján.A ház alatti katakombában nem tudom a második csapoajtot kinyitni. Dobjuk már össze ki-mit tud. Nekem tetszik a játék ,mert szinte olyan mintha filmet néznék.
  • M.A.D.
    #13
    http://www.zelenhgorm.com/
    gondoltad volna? :) itt vannak linkek.
  • magus
    #12
    vmi screenshot?
  • M.A.D.
    #11
    mármint letöltés? Mert 3CD-s. Én DC-ről szedtem le, kábé 2 hónapja.
  • magus
    #10
    barmilyen
  • M.A.D.
    #9
    milyen link kell?
  • cypher
    #8
    link nélkül nehéz lesz utánanézni...
  • M.A.D.
    #7
    Nekem megvan otthon. Fel van installálva 1.56GB.
    De, elakadtam benne.
  • cypher
    #6
    Fejlesztői oldal??
  • Sephi
    #5
    Ez jo valamire ez a gama?
  • scynetyc
    #4
    nyomja vagy nyomta valaki ezt a gamát?
  • M.A.D.
    #3
    OK! Igaz. FTP-ről töltök legtöbbször, de most a Divine Divinity-t töltöm. :)
  • M.A.D.
    #1
    Sorry, de én még nem láttam ennek a game-nak a topicját. Jó kis adventure-nek néz ki. Most jött ki (2CD).