29
  • Pheel
    #29
    Jó, bár én nem téged tárgyallak ki, csak egyszerűen megjegyeztem, hogy hiába ágálsz, hasztalan :)
  • Pheel
    #26
    Csak tudod az, hogy te felhúzod a mellényt, az még kivitelezhető, de hogy mindenkitől bevond a fegyvert az nem. Na ezért naívság ilyeneket mondani.
  • Pheel
    #25
    Csak tudod az, hogy te felhúzod a mellényt, az még kivitelezhető, de hogy mindenkitől bevond a fegyvert az nem. Na ezért naívság ilyeneket mondani.
  • Pheel
    #23
    Belőled már úgysem lesz hacker. Tudod azok, akik igazán értenek ehhez, azok nem itt fórumoznak :)
  • Pheel
    #21
    Ezen az alapon minek gyártsunk golyóálló mellényt? Inkább csak mondjuk meg mindenkinek, hogy ne használjon pisztolyt. Kicsit naív vagy :)
  • Pheel
    #17
    Az Apache kategóriájának legjobb programja. Ez tény. Én is csípom. Ja és ha lehet kerülöm az IIS-t :))))
  • zer0
    #9
    Ezen folosleges vitazni.... Van ugy, hogy egy Unix/Linux alkalmazas SZAR!

    Bizonyara napok alatt kijavitjak....


  • Pheel
    #4
    Azért azt el kell ismerni, hogy a Linux elérte azt a kritikus tömeget, hogy már érdemes legyen rá vírust írni. :)
  • Al
    #1
    :)))))

    És minden bizonnyal windows-os szerverek túlterhelésére fogják használni, hogy bebizonyítsák, mennyire nem biztonságos windows szervereket használni... :))))))