29
Szal...
  • Sephi
    #1
    Nezetek man meg hogy milyen jatekk jelennek meg manapsag! Mik ezek a manga stilusuak? Valami perverz? Hogy lehet ilyet kiadni es ki veszi meg az ilyet? Aki tud roluk irjon ma:)
  • Morpheus
    #2
    Mire?:o)))

    Azért nem éppen csak ilyenek jelennek meg, sőt!

    -BF
    -UT 2003
    -Emperor...
    -Medevial...
    -Mafia
  • Sephi
    #3
    Jovan ma!

    Mafiat vegig vittem egy het allat , Medivalt nem jacotam csak 3 napot nem teccet , emperor tul nehez volt mar , UT2003 az most is megy nalam rendesen es persze a BF ami full multizas es single minden este mert rulez.

    De eddig mitha nem lett volna ilyen stilusu jatek mint ezek a mangak. Aze kerdem mert nem tudom aki toltott le ilyet irja man le milyen kivancsi vagyok:)
  • Morpheus
    #4
    Én a Zanzarah nevű játékkal játszottam, aminek van egy kis manga beütése, és nem volt rossz.
  • TOMMEe
    #5
    Na nekem ez a jatek kene, nem tod honnan lehet huzni???
  • CSOCSO
    #7
    milyen manga styl ról beszélsz?
  • Rincewind
    #8
    Nem vágom mi értelme ennek a topicnak...
  • Jabba
    #9
    Me too
  • Morpheus
    #10
    Helo Tomee!

    Mivel ez nem új megjelenés, így nem tudom sajnos. Én non public helyről szedtem, de anno biztos kinn volt egy-két oldalon. Körbe kéne nézni hátha...

    Morpheus
  • CSOCSO
    #11
    mondj nekem 3 manga gamezt!és mondj nekem 3 olyan gamezt ami a te stylsusod!! most akkor a sok manga rajongó kezdje el szidni a te szar stylodat??
    nemtom miylen a stylod nem is a fikázáson van a hangsúly.. azé me neked nem tetszik nemtom mé kell szidni..pl amit tudok hogy az auto modellista ps2 re full mangás versenyzős gamma de eszméletlen királyúl néz ki
  • gumininja
    #13
    Manga rulz! Legyen az játék, rajzfilm vagy akár képregény. ;]] De ha nem teccik sem kell pánikba esni, lesz még őszi és karácsony előtti játékdömping, idő sem lesz belenézni a megjelenő gammákba..
  • KreeztalCODE
    #16
    mi ertelme Spehi barmelyik topikjanak? ^.^

    Szal...
  • Lammer
    #17
    gyerekek én még newbie vagyok a japcsi styleos gamékba, fílingbe de azért 1et illik tudni:
    MANGA=KÉPREGÉNY
    ANIME=FILM
    sokan manga styleról beszéltek...
    na mind1
  • Sir Quno Jedi
    #18
    Ha manga/anime beütésű gammák, akkor konzol, máson nem igazán fogtok részesülni benne !
  • Lammer
    #19
    rengeteg HENTAI(japcsi mangastyle szex) jellegü game van pcre olyan tipikus p1 hangulatú rengeteg
  • Lammer
    #20
    moncca ez igaz ps1en anno kilószámra volt meg most is kezd beindulni ugyi a 2es mesin erre is lesz egy kamionnyi, hanem több :))
  • Sir Quno Jedi
    #21
    ugye :-)))
  • CSOCSO
    #22
    az egy baromi jo kis gamma volt:)
  • CSOCSO
    #23
    igen tudjuk de a mai világban már mindenre a mangát használják:) kivéve a hentai..most nem az anime-sek használják a manga szót persze.. hanem a hozzá nem értők is lemangázzák az animé-t
  • Sephi
    #24
    Jo de mind ugyanaz vaz! Kepeken kell jaccani... hot unalams... oszt egyet jaccotam csak eddig de abba is az volt a lenyeg hogy mindent megfektetni:)
  • Sephi
    #26
    Tenyleg tud valaki valami tokl perverz prono manga letolto helyett?:)))
  • Sir Quno Jedi
    #28
    http://www.freeweb.hu/roshi/htmls/index2.html
  • KolkaF
    #29