31
  • Bonewerkz
    #31
    itt az uzenetuk: ...::..::::..:..:::::.....:::::.::..::...:::...ÿ::
  • Bonewerkz
    #30
    ha csak most fedeztek fel, es olyan instabil, hogy meg a kovetkezo nehany evben a Holdra csapodik.... akkor nemreg erkezhetett
  • awender
    #28
    Szerintem támad a Husszein Irakból.

    Én is megvizsgáltam a dolgot és ma este még csak 1 hold volt az égen. Majd szólok ha kettő lesz.
  • Deus Ex
    #24
    Ez a szemét sajnos strapabíróbb, mint szeretnénk. Az űreszközökben alkalmazott gömb alakú nyomástartó edények általában némi pörkölődéssel megússzák a visszatérést, de pottyant már le jóformán komplett rakétafokozat is.

    Ha az objektum természetes, akkor mennyire lesz látványos a Holdnak ütközése?
  • Laci73
    #22
    ööö...egy kis javítás :)

    "...de a csillagászok közül sokan úgy emlegetik a Mars körül kerigő Deimost (12,6 km) és Phobost (22,2 km) mint kísérő égitesteket, nem pedig holdakat."

  • Laci73
    #21
    Hello Mad Mind!

    Én a mi Holdunkat tekintem viszonyítási alapnak, tekintve hogy a kérdéses akármi is a Föld körül lébecol. A Marssal kapcsolatban igazad van, de a csillagászok közül sokan nem úgy emlegetik a Mars körül kerigő Deimost (12,6 km) és Phobost (22,2 km) mint kísérő égitesteket, nem pedig holdakat.
  • mad mind
    #18
    Szerinted mekkora tömegtől lehet holdnak nevezni valamit? A Mars kísérői sem sokkal nagyobbak, mégis holdak.
  • DF|Sylvie
    #15
    Mióta terjednek a szintetikus drogok, egyre több Holdat látnak a Föld körül egyesek.
  • DF|Sylvie
    #12
    "a számítógépes kalkulációk alapján 20 százalék az esélye, hogy jövő évben összetalálkozik a Holddal."

    Szegényke.
  • Inquisitor
    #6
    "Hamarosan azonban az objektum mozgása arra utalt, hogy pályára állt a Föld körül."
    A ... főnökükkel ... akarok ... beszélni.

    Békével jöttünk! :]
  • Cheky
    #5
    Mi az hogy a 3. holdunk?

    "Ha beigazolódna, hogy természetes eredetű, akkor a J002E3 lenne a Föld harmadik természetes holdja. A másodikat Cruithne-nak hívják, 1986-ban fedezték fel, pályája egy lópatkó alakjára emlékeztet a Föld és a Hold gravitációjának taszigálása következtében."

    Erről csak én nem halottam még?