11
Soundblaster Audigy
  • GyaxyBoy
    #11
    Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, kinek van Audigy1 es karija és Vistat esetleg Sevent használ és mükszik az 5.1 hangfal rendszere rajta!
    Nekem nem akarja csak test nél működtetni a SW-t + Centert és a Reareket! :(

    XP alatt a gyári CDn telepített Surround mixerrel simán aktiválni tudom, de ide nem engedi, hogy azt feltegyem! :(

    Nagyon fontos lenne!

    Privit is küldhettek! :) Az jobb lenne!


    Köszi
  • Rage47
    #10
    Hi!
    Akarok venni egy hangkarit, s kinéztem a creative SoundBlaster Audigy 4 OEM -t. Viszont láttam egy helyet, ahol azt írják, h nem adnak hozzá CD-t, amin rajt van a driver. A honlapjáról letölthetö driver-rel viszont nem müxik az 5.1. Mit tudtok erröl??
  • KáZé
    #9
    akinek AUDIGY2 Zs hangkártyája van és használja a DIGITAL OUT kimenetét pls írjon nekem privátot!
  • Mikiller
    #8
    Hi!
    Olyan problema lepett fel nalam,hogy az Audigy 1 Player hangkartyam nem jatsza le az AC3-s File-okat.Emlekszem, hogy amikor megvettem es feltelepitettem lejatszotta a telepito lemezen levo 4-5db AC3 demot.Mar 4X telepitettem ujra a
    Windows ME-t es a hangkartyat a mai napon, de amikor elkezdem a probat rogton Kekhalal. "File name: ctac3(01)+00009E...." hibauzenetet kapom.
    Ez a ctac3 file a System mappaban van .vxd kiterjesztessel.Description: Creative AC3 SW Decoder Device Driver.Ha ez megserult akkor ujratelepiteskor miert nem javul meg?
    A kartya masfel eves es nem tudom, hogy elromlott-e?
    Akinek ilyen kartyaja van probalja mar meg lejatszani Telepito CD-n az AC3 mappaban levo File-kat,hogy nala megy-e.
    Bocs,hogy hosszu voltam.Elore is koszi!
  • dicsboy
    #5
    Melyik tipus van?
    Milyen alaplapod van?
    Nekem az oem és ilyen jellegü gondom nem volt, fut a war3. Ami problémát találtam, hogy a régi dos-os játékok nem ismerik fel soundblasterként, mivel nem használ mást csak egy memoriacimet és egy irq-t. Amúgy nagyon jó kártyának tartom.
  • dicsboy
    #3
    Szia!
    Nekem kormány van rákötve és volt néha probléma vele, de újrainditás után megszünt. Nem tudom a hangkártya okozta-e. Ha inditás után dugom rá akkor soha nem megy.
    Dicsboy
  • dicsboy
    #1
    Sziasztok!
    Kettö kérdésem lenne:
    Az audigyröl hova tünt az a lehetöség,hogy a hangforrásokat(mic,line,midi,wav) szét lehet pakolni különbözö oldalakra?
    Hogy lehet azt megoldani, hogy a fx effect csak egy eszközre fejtse ki hatását?
    Pl. egy winampban játszott zenére effecktel szeretem volna microfnon ráénekelni, de mind a kettöt torzitotta
    Dicsboy