12
Conexant Modem NT alatt ???
  • TheZsenyka
    #12
    Szívesen.
  • orion
    #11
    TheZsenyka: köszi, műxik. a www.driverguide.com -on sikerült sokat taálnom, lehúztam párat és az elsővel amit kipróbáltam műxött. szóvl thx. byez...
  • orion
    #10
    jah, eredetileg a gyári cd-ről rockwellnek ismeri fel és feltesz egy enumeratort és egy hcf modemet. na így nem műxik, de ha a modemnél lecserélem erre a softk56-ra, akkor megy. ennyi. a chipre írva: RS56/SP-PCI. köszi sokinfót, találtam valagdrivert, lehúzom őket aztán meglátjuk mi lesz. thx
  • TheZsenyka
    #9
    De vazz :) Teljesen igaz... Rockwell -> Connexant... De akkor meg hogy a túrósba lenne Softos? :)
  • szasza_1
    #8
    TheZsenyka: Nem tudom, de nekem volt egy csomó connexantos modemem, és mindegyiket SoftK56-nak raktam fel. Soft nem arra utal, hogy szoftveres?? Mert az eredeti driver felrakot magának mindig valami enumerátort vagy mi a francot. De különben nem a Rockwell-böl lett a connexant??? Vagy én hallotam csak ezt?
  • TheZsenyka
    #7
    Ha beléptél, alul válaszd a "DRIVER SEARCH" menüpontot, az új oldalon ami feljön, azon meg keresd meg a "Enter any keyword" részt és írd be a chipset típust...
  • TheZsenyka
    #6
    Ha driver kell, ettől függetlenül:

    1.,
    szedd ki a cuccadékot a gépből... a processzorról (feltéve hogy nem softos) olvasd le a chipset típust (mittomén: 56RK-32PC, ez most csak vaker) és keress rá a neten.

    2., ugyanez, de konkrétan a WWW.DRIVERGUIDE.COM-on keress:

    kattints a bal felső sarokban levő "MEMBER LOGIN"-ra

    user: driver
    password: all

    Arghhh

    Ott kell legyen driver...
  • TheZsenyka
    #5
    Te... ott valami komoly gubanc van... ha connexant, akkor baromira nem lehet SoftK56... valami komoly félreértés van a cuccadék körül. Vagy nem connexant vagy nem Soft-os cuccadék...
  • orion
    #4
    hát ja. szívok is vele eleget. ha sikerül valami mégis - megírom, de mé nem szereti nt ??? a mocsok. köszi infó.
  • mozesapo
    #3
    A conexant oldalán ha jól tudom van driver, a haveromnál is ezzel szívtunk
  • orion
    #1
    hell. van egy problémám, éspedig hogy egy conexant SoftK56 pci modemet nem tudok megszólaltatni winY2k alatt. Ha v.ki tudja, esetleg van megfelejő drivere, szívesen várom jelentkezését. a gyári cd-n semmi használható, 9x alá is kínkeservesen lehet telepni. thx. (driver mehetne emailba :)