10
DVD filmlejátszó szoftverek
  • CybearBoy
    #10
    AMD TB 1.33, Gef3 Ti200, 512 MB ram...
    De tuti nem ezekkel lesz a gond, mert nemrég még win2k volt fenn, akkor rendesen működött a progi. Közben néztem MediaPlayerrel, azzal érdekes nem csúszik el a hang. Meg az is érdekes, hogy PowerDVD-vel sem az elejétől, hanem x y idő után...
  • CybearBoy
    #7
    Üdv!
    Lennne egy problémám. DVD filmnézés közben egy bizonyos idő után elcsúszik a hang a képhez képest, tehát pl már rég tátog az ember, de a beszéd 1-2 mp-es késéssel jön csak meg. (Persze nem csak a beszéd, hanem minden más hang is). Pls help!
    (Pineer DVD-117, WinXP Prof Eng SP1, PowerDVD XP 4, Creative Audigy)
  • CybearBoy
    #6
    Thx, de már innen sikerült beszerezni nekem is. :)
  • Ladisz
    #5
    POWER DVD XP 4
    nekem ez van regisztráltan. ha kell írj mailt és megdumáljuk hova rakjam fel
  • CybearBoy
    #4
    Üdv! Eddig csak a PowerDVD-t sikerült rábírnom, hogy szóljon a center hangszóróm is, viszont csak az ideiglenes programom van, tehát csak bizonyos ideig játsza le a filmet... Hiába szedtem hozzá keymakert, nem tudom sehol beírni, mert sehol nem kéri ez a 30 napos próbaváltozat. Valaki tudna segíteni? Thx
  • TomBond
    #3
    Pl: MicroDVD, PowerDVD, Bizonyos rásegítéssel Windows Medi Player...
  • CybearBoy
    #1
    Üdv! Most vettem egy DVD-ROM-ot, és kéne hozzá valami filmlejátszó szoftver. Ti mit ajánlotok? Olyan kéne, ami támogatja a 3 csatornás hangot, mert 5.1-es hangrendszerem van. Előre is köszi!