21
melyiket, miert, hol.. stb ?
  • Isti1986
    #21
    ntfs-be le sem lehet formázni nem?
  • zummlencs
    #20
    sziasztok
    egy kérdés.....
    milyen fájlrendszerben érdemes használni egy pendrive-ot?
    fat32 vagy ntfs?
    eltekintve attól hogy a fatot a win 98 is ismeri!!!!
  • Zadeus
    #19
    Sziasztok! Volna egy nagyon nagy problémám! NF7-es alaplapom van, és van egy pendrive-om, amit nagyon jól felismer az alaplapom. Másolni tudok rá bármit, de visszaolvasni, tehát az usb-ről a gépre másolni egyszerűen nem lehet! Elindítom a másolást, és halál....nem csinál semmit. Aztán jön a szokásos hiba értesítő ablak, hogy a fájl nem olvasható...vagy nem elérhető. Másoknál is kipróbáltam ezt a pen-t, és náluk tökéletesen működött...
    Mi lehet a baj? Tud valaki segíteni?
    Előre is köszi!
  • TomBond
    #18
    Igen azt felismeri
  • barret
    #17
    Usb port fel van rendesen telepítve?
  • TomBond
    #16
    Elég régóta használok már egy 128 MB Samsug 316 (k9f5608udc-ycb0) memóriás usb drive-ot most a benti géppel is szeretném használni de ezen Win 98 van és mivel nem kaptam hozzá drivert ezért nem tudom használni mindig valami USB MASS DEVICE STORAGE drivert keres. Próbáltam letölteni a netről de nam találtam használhatót.
    Tud nekem valaki ilyen drivert adni?
    Szerintem a drive noname mert nincs rajta feltüntetve név vagy jelzés!
    Előre is köszönöm.
  • MaSzKa
    #15
    Ez így van! Win95 osr 2.0. win98, win 98se-re instalálni kell usb drive driverT!
  • Nemcso
    #14
    Max. Win98 alatt előtte installálni kell a driverét, mivel az nem ismeri fel Plug&Play módon.
  • Borg
    #13
    Az USBbe bármit bedughatsz menet közben is, a pendriveot is.
    Max a kivétel előtt kell OFF-ra rakni magát a pendriveot, a kezelőjében.
  • Herold
    #12
    Azt kifelejtettem, hogy Win98 alatt.
  • Herold
    #11
    Sziasztok

    Lamer kérdés: USB Pen drive csatlakoztatásál ki kell kapcsolni a gépet, vagy be lehet dugni futó oprendszer alatt is?

    Köszi
  • Laalee
    #10
    nézd meg a chipet hogy ki csinálta, és google :D

    én is igy szedtem le anno

    ha régebbi a cucc nagy esély van hogy oti driverrel megy
  • ollie
    #9
    nézd meg a dátumot :))
  • RelakS
    #8
    Ez OK, de honnan tudnék letölteni ilyen egy nóném cucchoz. Hatszor átnéztem a dobozát, és se cd, se url
  • Laalee
    #7
    w98 nem támogatja a flashdrivokat igy egy alkalommal mindenféleképpen fel kell teleíteni a drivert hozzá
  • Breki33
    #6
    Why?
  • RelakS
    #5
    Az nem biztos, hogy még aktuális :D
  • Breki33
    #4
    mp3-at tudjon?
  • RelakS
    #3
    Win98-hoz olyan usbkulcs meghajtó progi akad-e, aminek mindegy, milyen kulcsot dugunk be neki? Csak mert van olyan kulcsunk a cégnél, ami w98 alatt is kéne, de flash drive meghajtót akar...
  • TheZsenyka
    #2
    Nagyon kattognak olvasáskor... sajnos a fejpozícionálás zaját nem tudják radikálisan csökkenteni... (Arghhh)
  • beerlak
    #1
    Sziasztok!

    Ki mit tud az USB Drive-okrol? Tervezem, hogy veszek egyet.. csak elobb jon a szokasos korulnezes.. Es kivancsi lennek a velemenyetekre!
    Hasznalt valaki mar ilyet? Osszeszedtem par tipus.. Ti mit mondtok? Meg ugy egyaltalan.. velemeny/tapasztalat az egesszel kapcsolatban?

    Wayjet

    Ikebana

    Pen Drive

    JMTek


    Ja.. megvalami.. a JMTek-nel tobb altipus van.. Amit ide is raktam linket, a Driverless-re mutat. Ez nagyon bejon. Viszont fogalmam sincs hogy itthon ezt hol arusitjak.. a masik kategoriajat, a Secure Flash-t mar lattam itthon, de az meg allitolag nem kompatibilis az XP-vel es kifuoban van.. puff neki.. Ja.. es az sem art, ha linuxot is szereti.. sot! :)

    koszi!