2892
BigBrother, ValóVilág, A Farm
  • Dynamic
    #2566
    Jajj istenkém végre, végre!!Ez volt hát a nagy titok!!Már tövig rágtam a körmeimet és a halántékomon csak úgy dagadtak az erek a nagy fejtörésben, hogy vajon mi lehet ez a csend...mi lehet ez a rejtély, amely sejtelmes ködként ereszkedik le otthonainkba akárhányszor meglátom szeretett Bucink titokzatos tekintetét.
  • Ramore
    #2565
    Vége a titkolózásnak! Stóhl és Tündike szerelme végre napvilágot láthatott. Stóhl dzsentlemanként meglepte egy (talán) negyed havi fizetéséből kipengetett 800.000.-Ft-os Omega órával a kis szerelmét.
  • PREMIERE1
    #2564
    Gondolom úgy gondolod - :) - mármint, ha látja a gombokat ...
  • Breki33
    #2563
    nemmondod? :-)

    Én egyszer küldtem majdnem az 1-ben, de csak mert tetszett a nyeremény
    (nem volt még elterjedt az mp3man)
  • csabawarchief
    #2562
    nemtudom, az idősebbek, nyugdíjasok biztos küldenek
  • CSOCSO
    #2561
    akik sms-t kuldenek azok jobb ha tudjak hogy nem mi dontjuk el a vegeredmenyt.. hiaba sms eznek..
  • zaki
    #2560
    lol.... én 1et sem küldtem még, és nem is fogk, nehogy már belőlem gazdagodjana meg a szemetek
  • hen-tes
    #2559
    :))))))))))))
    én ecce küdtem ebbe a szarba... asszem a kettő volt az, vagy az egy ?
    nemtom , amikor a majka meg a szabolcs volt a döntőbe..
    de csak ez az egy volt
  • zaki
    #2558
    igen, pl az olyanok, mint a muterom. bár ő már nem lakik Mo-on, de ő küldte az sms-eket minden műsorban. igaz csak 1et, de akkor is :)
  • Ramore
    #2557
    Szerintetek a rokonokon kívül tényleg vannak, akik küldenek sms-eket? Én egyszerűen nem hiszem el.
  • BADE
    #2556
    A videókat nem tudom leszedni.
  • hen-tes
    #2555
    de gáz..
    ijet lehet ?
  • a.carkey
    #2554
    Inkább ne, ha ilyen színvonalú lesz a felhozatal, mint akik nézik és közben dugnak!
  • Ramore
    #2552
    a második kérdés nem ez volt?

    Kérem sorolja fel, hogy milyen gyógyszereket szed.
  • PREMIERE1
    #2551
    Egyszer a No Komplettben volt egy "tévés" kérdőiv. Az első kérdés valahogy így volt:
    Meg van-e minden foga?
  • Ramore
    #2550
    ilyen tehetségtelen antipatikus idióta számtalan van a magyar kereskedelmi televízióknál, tehát az utánpoótlás nem lenne probléma
  • Voltan
    #2549
    Csináljunk peticiót, hogy a Stohlt rúgják ki a francba! Elég ideig volt már az Rtl-klubnál! Jól megszedte már magát, szerzett új csajt is, most már menjen, és adja át a helyét más antipatikus, tehetségtelen idiótáknak!
  • PREMIERE1
    #2548
    A magyar Survivor detto!
  • Ramore
    #2547
    Az amcsi Survivor nagyon király volt, hála a viasatnak így utólag is. A magyar viszont pocsék lett a csalások miatt.

    A magyarok által legjobban elrontott vetélkedő a Fort Boyard volt. Külföldi csatornákon amikor csak tudtam néztem, mert iszonyat jó műsor volt, erra a tv2-vizi-demcsák trio jól elrontotta az egészet. Szánalmas bukás lett a világon először és utoljára nálunk.
  • PREMIERE1
    #2546
    Hehe. Pl. az első "amerikai" Survivort egy buzi nyerte meg. A 3. meg egy 72 éves ex-SEAL-es volt. (Még ő is az alapítók között volt.) Poén lett volna, ha ő nyer. Szóval itt egy "táncos" nem is olyan nagy hűha. :)

    Ennek a magyar Survivornak azonban semmi köze sem volt az eredetihez. Kb. olyan szintű lett, mint a bázis vagy a Fort Boyard volt. Az eredetiben ráadásul nem a "közönség" döntötte el, hogy ki nyerjen. A buzi ott ingame legyőzte a csónaktúra vezetőt (akit mellesleg a játékban megvert evezésben egy úszni sem tudó feka srác :). Nem volt cheat, és 1 millió dollárt kapott a győztes. :)

    Itt a győztes ezek szerint Stohl "Bugyi" Bucit kapta meg egy kis aprót, amit Buci bácsi majd el is fog költeni.
  • Ramore
    #2545
    Pedig az összes magyar(!!!) szervezésű valóság show előre elkészített forgatókönyv szerint zajlik, amin néha változtatnak, de a lényeg, hogy le van zsírozva az egész és mindenki szerepet játszik.

    Ez a mostani VV3 a kurvák&machok vs. vidéki sutyerák parasztok párharcaiból fog eldőlni ki lesz az első. A BB2 pontosan a szereplők parasztsága miatt bukott meg szerintem.
  • petee
    #2544
    abszolút:)
  • Voltan
    #2543
    Pontosan! Abszolút egyetértek.
  • bogyoka
    #2542
    Én is így látom, mert én láttam a VV2-őt, és ahhoz képest, és tényleg ez olyan megrendezettnek tűnik, k*rvára kezd nem tetszeni. Szerintem, elképzelhető, hogy úgy jár, mint tavaly a BB2., totál befuccsolt, és állítólag az RTL-nek kevesebb lett a nézettsége a VV. óta.
  • BaLeeX
    #2541
    Kész színjáték az egész. Műsor elején mindig mutatnak részeket az előző adásból, amíg oda nem kapok és el nem kapcsolom. De tegnap kajáltam és anyám természetesen ezt a szart nézte.

    Lett pár megállapításom:
    - Ez a Pandora csak b*szni tud, annyi esze sincs, mint egy tyúknak. Csodálom, hogy nem szőke. Ezt a nyifogást nem lehetne sokági kibírni látszik, hogy már nagyon hiányzik neki egy f*sz.
    - A műsor előtti ismétlésben volt: a párból aki bekerült csaj elküldi a picsába a párját a legdurvább szavakkal, mert nem ment be hozzá amikor hívta. Na ez olyan dolognak tűnt, hogy szóltak neki legyen már valami veszekedés, tudjanak mit mutogatni az előzetesben...
    - Tegnap láttam amikor kajáltam: valamelyik kitalálta "spontán", hogy játszunk Mónika vagy Balázs show-t. VALÓSZÍNŰ! Valaki csak úgy kitalálja, hogy játszanak ilyet, miért nem Jakupcseket (meg nem tudom milyen show megy még a másikon) mondott egész véletlenül? Mert megmondták neki mit kell csinálnia.

    És még van olyan akivel meg tudják etetni ezt a szart...
  • bogyoka
    #2540
    Tegnap néztem az összefoglalót, és ez a Pandora meg Ágica az agyamra megy, Pandora pld. egész más odabent, mint a beszavazó showban mutatkozott, bár ott sem tettszett igazán.
    Kivelük onnan!
  • Ramore
    #2539
    Stohl felesége meg egy közeli barátukkal költözött össze. Így megy ez a nagyoknál. :)
  • Breki33
    #2538
    Hát kezd szimpi lenni Frenkie túlélni Silvie-t showja :-)
    bár csak őt percet láttam de azis sok volt
  • Voltan
    #2537
    Nem mondom...
  • Frank99
    #2536
    CSAK csalás van!!!!
  • BADE
    #2535
    Tegnap látta valaki a bemutatót?
    Mit pampogott Silvi Frenkinek?Megverhetné már meg1*:)
  • BADE
    #2534
    Hát eléggé csalás is volt!Beszarok,hogyha igaz az,hogy egy izompacsírtát megver egy erőversenyben.
    Nem csak sztriptíztáncosnő volt,egy ilyennek összeállni eléggé szomorú.Mondjuk bucinak megfelel,biztos elviseli az alkoholizmusát:))
    Úgy vettem észre nálunk menő,hogy kurvák nyerik meg a show-kat:Évi(BB),Tünde(Survivor)
  • Ramore
    #2533
    Már össze is költöztek! Ha ez nyilvánosságra kerül, akkor még a végén csalással gyanusíthatnák meg a Survivor játékot teljes joggal!
  • Voltan
    #2532
    Hát meg egyébként is sztriptiztáncosnő, ami hát köztudottan egy erkölcsileg elismert és meg nem kérdőjelezhető szakma.
  • BADE
    #2531
    Az durva!Nem hiába nem állt a ribanccal szóba az anyja 6 évig,ebből lehet sejteni mit csinált:)
  • Shaman
    #2530
    Nem uj szeretö.
    Már akkor is az volt egy ideje,pont ezért nyert. Az is már előre lefutott dolog volt. Itt minden elöre le van játszva.
  • Shaman
    #2529
    Bakker milyen pöttyös:-))
  • PResident Evil
    #2528
    szar... fos... okádé !!!
  • rushman
    #2527
    tudom, csak teszem a hülyét, mintha nem ismerném, ajánlom neked is
  • Voltan
    #2526
    A VV3 üdvöskéje.