2892
BigBrother, ValóVilág, A Farm
  • dashed_
    #280
    masnal se megy a nagy testver streem??
  • Nav
    #281
    Heh feltortek a tv2 honlapjat ,erdekes dumak mennek...:))))MEGA LOL total kaosz:)))
    Reality showwwwwwwwwwwwwww:)
  • Mike at home
    #282
    uncsi, nincs benne semmi
  • dashed_
    #283
    Big Brohter: Judit puncit mos

    http://www.amazinggifts.ca/borda/showthread.php?s=b873b69ce52e1cde87afaa846c2e587c&threadid=142

    Andi zuhanyzik

    http://www.amazinggifts.ca/borda/showthread.php?s=b873b69ce52e1cde87afaa846c2e587c&threadid=139

  • Sephi
    #284
    Hmm nekem se megy ma a kamera... aze elbasztak eszt mert tudhatak volna hogy tulterhelt lesz...

    De en mit nem rohogtem az elobb mikor Pongo beszolt Iti nek hogy ha estleg elromlik az ajto aszt majd potolhatja :))))))))
  • ipszilon
    #288
    szerintem otthon ez hamar ki lesz lőve. azért a társadalom van eléggé normális ahhoz, hogy nem ilyen primùitiv szarságot nézzen....bár ebben a topicban tényleg úgy néz ki, hogy sokakat érdekel ki hogyan zuhanyzik...wow!
  • N1
    #292
    Judit puncit mos.avi ez fennt van valahol?
  • Blasta
    #293
    #283
  • Ams
    #294
    nektek megy?
  • CSOCSO
    #295
    nemtom de nekem a 2 es kamera állandoan zúg mint aza tom..nektek is? és a 3-4 es sose megy..
  • Blasta
    #296
    Ilyenkor miért nem megy???? Bénák, vagy mi?
  • Hangianix
    #297
    Kit erdekel. A Boarda-n ugyis fent lesz minden. :D
  • Shiver
    #298
    jól veszem észre hogy megint leállt a Big bratyi video????
  • Pharaoh
    #299
    Nem semmi a vivendi 1 Gbit-esre bővítette a kapcsolatot. A tv2 és a korridor oldalak meg nem elérhetőek,m ert azok szerverei is a Big Brother-nek adták.
  • The Garrett
    #300
    Lehet ezt rükrözni valahogy egy másik szerverre? Meg kéne tudni hogy lehet e mert akkor tudok olyat aki feltenné így saját bika szerverére és tudnánk nézni remélhetőleg rendesen...
  • The Garrett
    #301
    ja ja letölthető 3 másik judit zuhanyzik videóval együtt a http://www.valosagshow.hu/ címről.
  • The Garrett
    #302
    rükrüzni=tükrözni
  • Ron Ragm
    #303
    nem akarják hogy afórumokba mindenfélét írjanak;)
  • CSOCSO
    #304
    nemtom ti hoyg vagytok vele..nekem tetszik..mondjuk én ugy nézem hogy beleélem magam milyen lenne ha ott lennék..szvsz kurva nagy buli lenne..persze ez lapos:) feldobnám egy kicsit a hangulatot:))) még egy külön csatit is elbirnék ennek a műsornak.. egész nap csak az megy:)
  • The Garrett
    #305
    van csati #bigbrother.hu
  • CSOCSO
    #306
    ma este 22:45 kor élöben..hahh komoly tegnap is ezt mondták..nemtom én semmit élő adást nem láttan csak ganxstáék pofáztak
  • dashed_
    #307
    pont az volt az elo
  • CSOCSO
    #308
    ehh de jó
  • zaki
    #309
    császtok

    megy nektek a kamera? mert nekem nem nagyon...
  • dashed_
    #310
    nalam egy oraja ez meg ment => mms://213.163.15.121/XBBStream2
    de most semmi :(
  • zaki
    #311
    tele van a faszom
  • Frank99
    #312
    hülye picsák, meg kis buzik, akik ráérnek 3 hónapig baszni a nénikéjüket valahol,
    estleg távol a családjuktól, a gyereküktől.
    A weboldalról meg annyit, hogy ennyire színvonaltalan, és lassú oldalt már réregn láttam.
    Megmutatta a Vivendi hogy mit tud.
    Nem mintha a Fatávot szeretném, de ekkora malőrt..
    Nem kellene körül nézni egy kicsit, hogy úgy sacc/kábé hányan nézték máshol a szervert az előző NagyBátyó showknál?
    LÁMÁK...
    legalább 100 szoros szélesség kellene, hogy az ÁTLAG magyar (ls. modem max ISDN) nézhetné.

    LÁMÁK!!!
  • zaki
    #313
    jól el van baszva ez a netes Big Brother
  • zaki
    #314
    méghogy napi 24 órán keresztül lehet követni a Big Brothert...
  • zaki
    #315
    24 percet nem tudtam normálisan megnézni, nemhogy 24 órát
  • Frank99
    #316
    ugye.
    ADSL-nél nem jön be a videó
    MIVEL nézzem itthon bazzeg, bérelt vonallal???

    Elbaszott szerkesztés, nagy szájú pénzeszsákok színvonaltalan, fos produkciója!

    Lehet köcsögölni nyugodtan!
  • Frank99
    #317
    most olvasom, valami 48000 ember kiakasztotta a szervert, holmi light verzio fut..
    Öcsém, az előzőnél több százezren nézték.
    Ha nem tudjuk bekapni a sajtot, hiába nyitjuk nagyra a csőrünket, kedves Nagybratyi STÁB!!!
    Ez egy egy NAGYKAKI, valami
    BIGSHIT!!!
  • zaki
    #318
    mind1 csak kitalálnak valamit...
  • CSOCSO
    #319
    hjaj haggyjuk má a számokat azok napi adatok nem az hogy egyszerre... szerointetek melyik a nagyobb szám a napi vagy az egy csúcs??? of korsz hogy a napi... szal inkább azt mondja a sajtó
  • Ams
    #320
    sztem a viv.-nek van elég "ereje" hogy mindenki tudja nézni, csak a tv2-nek nincs rá pénze
  • Frank99
    #321
    ja, mire vége lesz, majd megmagyarázzák.
    vagy mi megunjuk...
    amúgy meg ki a szart érdekel, hogy melyik tetovált majom vagy hülye kis volr picér picsa nyeri a 15 millát?
    Holnap olcsóbb lesz a kenyér? Vagy a telefonálás?
    Többet viszek haza?
    Felmentenek Szegeden?
    :-)
    ugyan....
    Lenne a sajtónak és a médiának fontodabb dolga is asszem...
  • Frank99
    #322
    Akkó bazzeg NE csinálják!

    Nekünk csinálják, bazzeg!
    Kíváncsi voltam, mint aktív netező, hogy mi a pálya! EZ!
    Egy fos. lehet 2 hét múlva jó lesz.. persze
    de addigra elmúlik a varázs, amit a TV2-őn nagycsöcsű hülye k*va kis műsorvezető beharangozott...
    gyere, gyere, gyere közelebb, ááááá...

    hánynom kell...
  • Sephi
    #323
    Mondjuk ott egyet ertek veled hogy a stie szar de nekem akkor is teccik a show:)

    Jah meg meg valami!
    NAGY DURANAS emberek!!!!
    Aszitetek az RTL KLUB ezt turni fogja? Hat persze hogy indul a valos vilag! Kicsit copy vazz! gondoltam hogy ahogy egyik csinal valamit azonnal a masik is fog csinalni valamit ennek ellenebe! Nag szivatas ez a dolog higyetek el nekem.

    En nezem baszus cegbol a bb livot es nekem remekul fut nem tudom nektek miert nem megy, en ma mit tudtam lerohogni az nem nem igaz!
    Az a baj hogy a tv2 nem mutatja a jo jeleneteket!Olyanok voltak hogy az nem igaz!Es ma este semmit sem mutatak beloluk1 tok suxxxxxxxx
  • dashed_
    #324
    holnap este vagy holnap utan reggel {tvben azondta a faszi} hogy jon az igazi BB site es nem lesznek streem gondok sem.. kivancsi leszek
  • dashed_
    #325
    holnap este vagy holnap utan reggel {tvben azondta a faszi} hogy jon az igazi BB site es nem lesznek streem gondok sem.. kivancsi valeszek