1135
border=0>



Vissza a jövőbe
  • Hunnenkoenig
    #133
    Most vitatkozol vaze?
    Ott voltam szemelyesen :-)))
  • Carlos
    #132
    Ismerem. Énis jártam oda régen...Tényleg jó!
  • McGrady
    #131
    lol:D
  • B0B0
    #130
    Szóval ezért lett Chritopher Lloyd a doki! :)))))
  • OPM
    #129
    lál :)
  • McGrady
    #128
    Buster Keaton :DDD
  • Hunnenkoenig
    #127
    Ja, amugy nem Buston Keater logott az orarol, hanem Harold Loyd
  • Hunnenkoenig
    #126
    A http://www.moviemistakes.com/-on adjatok be a keresöbe, hogy Back to the Future es mindharom filmhez rengeteg infot talaltok. Az oldal amugy a filmekben elöfordulo rendezöi es egyeb hibakkal foglalkozik. Nagyon erdekes oldal es orakat el lehet rajta tölteni böngeszessel :-)))

    Amugy en az elsö reszt a moziban lattam az elsö napokban es azota rajongoja vagyok. Mindegyiket lattam nehany szaz alkalommal :-)))
  • Carlos
    #125
    Nekem is tetszik az a görnyedős köszönöm rész.
    Egyik kedvencem...Meg amikor óbégat: Egyszer a csajom leszel! Kéééész...
  • Carlos
    #124
    Sajnos igen.
    De az eredeti angol is nagyon jó. A magyar szinkronos (eredeti) meg megvan videókazin (mindhárom), amúgy is tudom a szöveget fejből... :)
  • Carlos
    #123
    Énis... :)
  • Carlos
    #122
    Szerencsére nekem megvan DVD-n a trilógia!
    Imádom a legjobb trilógia a világon (Meg a Matrix persze)!
  • sz4bolcs
    #121
    csodálatos filmek. :-)

    fluxuskondenzátor, nyuszi vagy Mcfly.. doki , és a többi.. meg kell néznem újra.
  • AnuluWork #120
    [URL=http://www.mno.hu/index.mno?cikk=315225&rvt=136]"Off": bár témába vág ...[/URL]
  • B0B0
    #119
    Az tuti, hogy látta a filmet
  • AnuluWork #118
    Naná, hogy nem Keaton az, de neki volt az a bizonyos órás jelenete. Nyilván Zemeckist (így írja?) is ez motiválta.
  • B0B0
    #117
    Ha Keaton az, akkor is enyhe célzás azoknak, akik nem először látják a filmet! :)
  • McGrady
    #116
    hahaaj Buster Keaton nagyon nagy színész :)
  • AnuluWork #115
    Lehet Buster Keaton is ... :)

    Akkor az első részben, amikor Marty a kis JEEP után kapaszkodik a deszkával, azt meg Spielberg vezeti ...
  • McGrady
    #114
    de jóljönne az 1-et leszedtem de nem bírtam kiírni rendesen.
  • B0B0
    #113
    Neked amúgy nem kell régi szinkronnal mind a három rész??
  • McGrady
    #112
    ték :P
  • B0B0
    #111
    A Star Wars számomra egy nulla. Közelébe sem ér!!
  • McGrady
    #110
    hát lehet...de nekem összességében azis nagyon bejön...de az 1 a number one :)
    bár ennél jobb trilógiát még nem láttam talán a star wars verseng vele de én jobban csípem ezt
  • B0B0
    #109
    Én a kettőt láttam először, de ennek ellenére nekem is az egy a kedvencem. Szerintem a három már egy parányit erőltetett
  • McGrady
    #108
    nekem az 1. teccik a legjobban, egyszer régen fennmaradtam épp akkor ment a 2 és megtetszett ahogy kezdődik, de nem tudtam megnézni, aztán elkunyiztam az 1-et naon teccett.
    a 3 is faka nekem jobban bejön mint a 2.
    tegnap láttam a dvd-ről az extrákat nagyon zsírak a bakik főleg amikor doki elnyal a biciklivel :D
  • B0B0
    #107
    Mi van emberek!!!!! Ez a nagyszerű trilógia komolyabb topicot érdemelne! Tessék írni!!!!!!! Feldobok egy témát: kinek melyik rész tetszik a legjobban? Miért és mikor látta először valamelyiket?

    Rázzuk gatyábamán ezt a topicot! Több mint 3 éves és még csak 107-nél tartunk!!!!
  • McGrady
    #106
    kedvenc filmem nagyon király!
    a régi szinkron sokkal jobb mint az új...kár h a DVD-n átcseszték
  • jax
    #105
    Nekem is nagy kedvencem ez a sorozat. Találtam is egy oldalt, ahol vannak Bttf videók meg zenék is. Nézzétek meg, tök jó: www.bttfinkorea.pe.kr
  • MiloShee
    #104
    Heló! Megszereztem én is a régi szinkronos verziót, és én is csatlakozom a fan-klubhoz. A legjobb film! Vki meg tudja mondani honnan lehetne csak a kivágott jeleneteket megszerezni? THX
  • B0B0
    #103
    Ha már így összejöttünk OPM! :))

    A második rész közepén az alternatív 1985-ben, Marty néz egy filmet, ami Biffről szól, és ott mondják, hogy a Tannen história Buford "vadkutya" Tannennel kezdődött. Mutatnak is egy képet róla, de azon nem Thomas F. Wilson van. Egy apró hiba
  • OPM
    #102
    hogy te mikre nem figyelsz... :DDD
  • B0B0
    #101
    Egy másik érdekesség ami szerintem arra mutat rá, mennyire precízek próbáltak lenni:
    Amikor az első rész legelején a Dokit lelövik, szegény próbálja egyensúlyozni a beszedett golyókat és nagyon nehezen, egy lábra támaszkodva esik el. Csórikám próbál küzdeni, de hát...
    Aztán amikor Marty visszajön a film végén, és "újra" lelövik, akkor a második golyó után összecsuklik, ugyebár azért, mert ott a golyóálló, és ő azt szimuláéja, hogy meghalt. Szerintem eszméletlen!!!
  • B0B0
    #100
    Köszi OPM :)
  • B0B0
    #99
    A cdcovers oldalra feltettem a magyar DVD borítókat. Így talán eredetibbek lesznek a kópiák :))

    http://www.cdcovers.cc/dvd_b.php
  • OPM
    #98


  • B0B0
    #97
    Egy újabb érdekesség: az első rész legelején, amikor a még a felirat megy, van egy olyan asztali óra, aminek az egyik mutatóján egy alak csüng! Vajon ki lehet az? :))
  • Phat Smoker
    #96
    az eredeti magyar szinkron a legjobb!!
  • OPM
    #95
    nekem megvan a dvd-n a trilógia amióta megjelent, de tényleg jobb az eredeti szinkron!
  • Johnyy
    #94
    :O