13
he
  • Goodwill
    #13
  • Goodwill
    #12
    na megvannak a cuccok csak nem tudom beállítani... :(
    Az alap 29.42-es driverrel a TV opció nem is választható, ki van szürkülve (amit nem igazán értek, miért is).
    A kártya driverével már választható ez, de ott is gondok vannak:



    Ezt elindítom, sötét képernyő egy ideig, aztán visszaáll minden, visszaugrik az analóg monitor opcióhoz (ezt csinálja auto-selectel, és s-videoval is). Mit csinálok rosszul?????
  • Goodwill
    #11
    najó, de akkor karácsonyra nem kapsz semmit!
  • einstein
    #10
    oki hoki:DD de most te gyere át
  • Goodwill
    #9
    kabbe a big bráneremet!
  • einstein
    #8
    De neked akkor se fog működni:DDDD
  • Goodwill
    #7
    New Yorkból küldte ezt 1 haverom alig használtan, csak a kábelt felejtette ki a csomagból....állítólag ez ott jó márkának számít, nem tudom.
  • Goodwill
    #5
    igen, S-video :P


  • Goodwill
    #4
    Igen, a media markt itt van a házunk mellett az nem gond :). Csak előbb tudni akartam ti mit mondtok, sajnos (tapasztalatból mondom) akad ott 1-2 balfasz eladó, aki nem tudja megkülönböztetni a cd-romot a monitortól. a kimenetem S-video asszem, úgy néz ki, mint a ps2/es egér kimenet...
  • Todd
    #2
    Attól függ milyen kimenet van avid kártyán, Gondolom vagy S-Video (kerek 4 kicsi + 1 nagyobb bemenettel) vagy sima Composite kimenet van a kártyán.
    Ha jól emlékeszem lehet kapni olyan átalakítót a SCART-hoz ami a TV kimenetére megy rá és a hátulján van 4 (vagy csak 3? mind1) Composite bemenet (Video in/out, Sound in/out). Ha ez megvan simán összekötheted őket a megfelelő kábellel (olyasmi mint a 2 videót összekötő kábel).
    Az S-Video kimenet a vid kártyán elvileg szebb TV képet adna, de sajna azzal nem tom mi a helyzet. De szerintem ha megkérdezel egy eladót a MediaMarktban vagy a Keravilban tudnak segíteni.
    JA és még egy dolog. Van olyan kábel is aminek az egyik végén 4 Composite (Video in/out, Sound in/out) van a másik vége pedig SCART-ban végződik. Ez is egy megoldás bár egyik barátom pórul járt egy ilyennel. GAGYI noname Gef2MX-ét kötötte ezzel össze a TV-jével és a TV out aktiválásánál a vid kártya szépen megsült :). De szerintem ez inkább a szar vid kártyának volt köszönhető...
  • Goodwill
    #1
    Van 1 PNY Geforce3 Ti 200 Tv Out-os kártyám, nincs hozzá kábelem. A tv-n van 1 Euro 21-es bemenet vagymi (fekete, hosszú :DD ,paralelogramma alakú).
    Milyen kábel/kábelek kellenek ehhez, hogy tudjam a tv-n nézni a témát?
    előre is thx