44
Drivert keresek Acorp gyártmányú, Rockwell chip-szettel ellátott és Conexant szoftveres modemhez Win XP-re. Típusa FM-56SA-SCM V.90 & K56 FLEX (Acorp-56SCM).
  • norbi0325
    #44
    most meg azt csinálja hogy ha nincs fenn driver a gépen akkor ugyebár le van lassulva az egész képernyő .....ez érthető .mikor felrakom a kártyához való drivert akkor meg a z ikonok körül bepöttyöződik .olyan mintha memória hibás lenne !? de amíg nincs driver addig hibamentes a megjeleníts .ez driver hiba ??
  • norbi0325
    #43
    Nincs telepítve semmi ati catalyst.mégis talál egy csomó file-t !! és eltávolítás után is még mindig fenn van ! ez miért van ?
  • Puhos
    #42
    Akkor start gomb, vezérlőpult, programok telepítése törlése, itt megkeresed az ATI Catalyst Install Manager-t eltávolítod. Aztán jöhet a driver sweeper. Újraindítás, új driver fel és remélem jó.
  • norbi0325
    #41
    nem műxik jól ?? kipipálom hogy "ati driver " elemzés .egy csomó file ..takarítás .újraindítás,,,,,,,és ha megint elindítom a progit és megint kijelölöm az ati drivert ....elemzés.......már megint megtalálja azokat a fileket amiket már egyszer kitöröltem ...ez most mi a f ?? hogy hogy mrgint megtalálja ?? nem törli le ??
  • Puhos
    #40
    Letöltöd, telepíted. Kiválasztod, hogy melyik drivert akarod eltávolítani, vigyázz nehogy valami mást is töröljél a gépről. Újraindítás, új driver telepít, ha kéri újraindítás és örülsz, hogy működik.
  • norbi0325
    #39
    ok megvan driver eltávolító :))
    ....csak ijesmit én még nem használtam
  • norbi0325
    #38
    Igen ezt én is megtaláltam ez volt az első nekem is ! , és ez is fatal error hibát ír ! akkor lehet hogy az a baj hogy a másik driver még fenn van ?? miaza driver sweeper ?
  • Puhos
    #37
    Először is a másik kártya driverét el kell távolítani /Driver sweeper/, mert ütközés lehet. A te kártyád driverét nem tudom, hogy hol kerested de kb. 2 perc alatt én találtam itt. Ez amit linkeltem XP 32bit-hez való, ha nem jó akkor válassz másik op. rendszert.
  • norbi0325
    #36
    Helló
    Lenne egy kérésem : ha esetleg lenne valakinek egy jól működő drivere ATI RADEON 9600-ra és egész pontosan ERRE a típusra akkor azt megköszönném! próbáltam már a hivatalos oldalról a cataclyst-et de valami fatal errort ír telepítés közben!meg még kipróbáltam a régebbieket is de nem akarja .... ja igen infó : nem szűz gépre akarom tenni ( tehát egy másik kártya drivere már fenn a gépen ) de azt mikor telepíteni akarom a radeont, kiveszem előzőleg természetesen !
    lécci ,lécci .lécci :))
  • bat777
    #35
    hali

    driver kellene nekem egy OKI color C8600N típusú laser nyomtatóhoz, nem találok hozzá csak win 2000-ig. nekem xp-re kéne driver, de sehol se találok, driver kereső program se talált hozzá. ha valaki tudna segíteni, vagy van ilyen nyomtatója, akkor segítsen már.

    köszönöm.
  • Narusco
    #34
    köszönöm, szelektálok majd :)
  • molsi
    #33
    Sziasztok! Toshiba Tecra M9 (NVIDIA PTM 91) szeretnék Windows XP alatti (FN-F6-F7) billentyű vezérléshez, fényerő szabályozáshoz drivert letölteni. Kérdésem,hogy honnan és melyiket? Köszönöm a segítséget.
  • Inquisitor
    #32
    Driverek ...
    A teljes sorozathoz, ahhoz kell az Everest, hogy csak azt szed le ami neked kell.
  • Inquisitor
    #31
    Hát ebből max. a chipset típusa derül ki, így max., ahhoz lehet drivert keresni, ami nem meglepő módon az Intel oldalán lesz ... Kéne rá egy friss Everest program, és abból ki kéne írni a videovezérlő, a hangvezérlő, a hálózati vezérlő, a WiFi vezérlő és ha van a FireWire és Bluetooth vezérlők pontos típusát ... ja meg a touchpad típusát is.
    A képen látható noti alap típusszáma nem segít, mert Acernél is több erősebb és gyengébb konfig épül rá egy sorozatra, simán lehet más más bennük. De ha meg lenne a gép pontos típusa ... az Aspire 3820 nulla után álló betű és számhalmaz, az alapján lehet találni mások által összeszedett driver gyűjteményt.
  • Narusco
    #30
    sziasztok

    ilyen laptopom/alaplapom van. nincs benne dvd olvasó, úgyhogy drivert sem kaptam hozzá. ehhez az alaplaphoz kéne nekem a driver cd, mondjuk iso-ban, vagy ahogy használni tudom. újraraknám a gépet, de nem akarom elkezdeni enélkül
    valaki tud segíteni?
  • repvez
    #29
    Mercury KOB 740 FDMx
    Ehhez az alaplaphoz keresnék minden drivert (VGA,HANG,LAN,USB stb..)
    Sajnos a gyárto honlapjárol már levették ezt a drivert és máshol meg nem találom
  • wagzo
    #28
    Sziasztok! Találkozott már valaki azzal a problémával, hogy a WIN 7 nem ismeri fel rendesen a Logitech MOMO Racing kormányt? Tud-e valaki megoldást a problémára. A logitech oldalán nem találtam WIN 7-es drivert!
  • repvez
    #27
    sziasztok tudna nekem segiteni, hogy hol találok alaplapi drivert egy inteles micro ATx-es alaplapba Socket 370 foglalat van benne .
    sajna nem tudom a pontos megnevezését a lapnak, de ha az eddigi találataim 815 os chipre hasonlit a legjobban.
  • Máté12
    #26
    Sziasztok!

    Keresek egy drivert ehez a vidi karihoz:
    *nVidia GeForce 8400M GS TurboChance
    a kártya: 1024MB-os, Vista van a gépen és 32bites!

    Kösti elöre is a helpet!
  • JasonXXX
    #25
    Sziasztok!

    Sürgösen szükségem lenne driverre alaplaphoz és videókártyához.
    Az alaplap: AMD Athlon XP-M 2500+
    A videokártya: S3 Graphics ProSavage DDR
    Aki tud adni linket az inkább írjon a [email protected].

    Köszi
  • Zsolt1964
    #24
    most tettem fel ugyanilyen vga-ra, ha nem megy, összes ati cucc unistall, cleanerrel kipucol a gép , utána vissza minden + a net framework 3.0 is kell hozzá a nagyobb terjedelmű!
  • Deadkiller
    #23
    nelegyetek már ilyen segítőkészek!!
  • rikiabc
    #22
    Sziasztok jó driverek vannak a www.riki.uw.hu-n!!!
    Megéri
    megnézni
    hidd
    el!!!
  • bandi007
    #21
    Hali!
    Tud vki abban segíteni, hogy miért nem működik a legújabb Ati7.10 driver egy Sapphire X1950 PRO karin?
    ilyen kékhalálos videókártya hibaüzenet jelenik meg.
    THX
  • Deadkiller
    #20
    Sziasztok!
    Nekem USB-s gondom van!

    LG-FM30-as mp4 lejáccom-ra azt irja az SP2-es windowsom(servicepack2)Hogy az eszköz félkövéren jelenik meg,és semmit nemtok csinálni az mp4-el,usb driver a lemezén csak win98-ra van :S Az adatkábel nevét típusát nemtom,de 2.0-ás nak tüntetik fel mindenhol!Örülnék minden hozzászólásnak és segítségnek köszi!
  • Deadkiller
    #19
    Sziasztok!
    Nekem USB-s gondom van!

    LG-FM30-as mp lejáccom-ra azt irja az SP2-es windowsom(servicepack2)Hogy az ezsköz félövéren jelenik meg,és semmit nemtok csinálni az mp4-el,usb driver a lemezén csak win98-ra van :S Az adatkábel nevét típusát nemtom,de 2.0-ás nak tüntetik fel mindenhol!Örülnék minden hozzászólásnak és segítségnek köszi!
  • Zsolt1964
    #18
    ati.amd.com-ról letöltheted!
  • Zsolt1964
    #17
    elvileg a catalystok videó beállitása között van piros autó,de hogy Ferrari-e ?? Úgyhogy nézzél a legújabba bele!
  • Zsolt1964
    #16
    unistall minden ATI progi, cleanerrel /www.crapcleaner.com/ pucold ki a gépet, utána tegyél fel mindent újra! 7.10 a legújabb verzió
  • macilaci69
    #15
    Hello
    Remélem nem off,valaki nem tudja véletlenul
    hogy lehet hogy a Sapphire 1600 prom 7.7 driverrel jol megy,de a 7.8 meg 7.9 el nem indit 3D alkalmazást
    X akta?
  • master111
    #14
    sziasztok.ha vmi hulyeseget mondok,pls nezzetek el me nem naon ertek a driverekhez. ATi Radeon 9550-hez keresek Catalyst Control Centert,de olyat ahol van egy ablak es ott van egy piros szinu auto (sztem Ferrari F50)es mutassa a valtoztatasokat.En azt telepitettem fel regen,de sajnos letoroltem a setupjat.lecci adjatok linket privat uzenetbe de akar kozosbe is :) kosz elore is ! :)
  • savior
    #13
    nekem meg opti 931-es videokartyahoz kellene win2000 driver :)
  • gurubefree
    #12
    Ehez kellene : Winfast tv2000xp rm edition ....

    Amit kaptam hozzá azt nem hajlandó feltelepíteni ..... fogalmam sincs miért .
  • Curesz
    #11
    Halih, kéne nekem egy kis segítség! Telepíteni akarom a drivert, és erre ezt irja kih:
    "A telepítő nem tudta befejezni a telepítést. Próbálja meg standard VGA vezérlővel beállítani a megjelenítő illesztőt, majd futassa újra a telepítőt."
    A kártyám: ATI Radeon 9600XT 256MB
  • Fiberlaci
    #10
    Nem tudnátok megmondani hogy honnan lehetne leszedni illesztőprogramot az ATA BUS MASTER ULTRA ATA CONTROLLER-hez. Ha van olyan web oldal agyátok mán meg. Előre is kösz.
  • nico000
    #9
    Szevasztok kéne nekem multimédia vezérlő illesztőprogram. Az alaplapom VIA chipset-es p4x266e/ATX(478).
    Emellett egy multimédiás videovezérlő is kéne. Adjatok meg egy webcímet ahol van.
    Előre is köszi!!!
  • NeoMaN
    #7
    Hohóóóó, ez is.
    Mustek.
    http://www.mustek.com.tw/Download/driv_scanr/europe/600cp.html
  • NeoMaN
    #6
    Hohóóóóóó! Megvan:
    http://pub.axelero.hu/isdn.htm
  • TheZsenyka
    #3
    Kaptál emilt, mellékeltem a drivert!

    Ha valamiért nem kaptad volna meg:

    http://www.modem-drivers.com/drivers/81/81689.htm

    Itt kattints a FILE felirat mellett az 56eusXP.exe-re, amikor kódot kér:
    felhasználó: drivers
    jelszó: all

    Az új ablakban 'DOWNLOAD THIS FILE'

    A kövezkező ablakban meg írd be a robot ellenes számot és jön a file, de elvileg meg kellett kapnod.
  • Kömike
    #1
    www.drivers.hu/ próbáld meg. nem tudtam keresni rajta, mert most már mennem kell.