39
  • Pöty
    #39
    Nem azért, de nálam egy frissitett nV driver se volt WHQL! Mindig beszólt hogy HÉ! Egyébként ez is szar meg az ez előtti is. (GF2 vel nyomom, de már nem sokáig )
  • TheZsenyka
    #35
    Windows XP/2000
    Version: 40.41
    File Size: 9 MB
    Release Date: August 29, 2002
    WHQL Certification Pending <---------- FIGYELD!

    Ki is írták, hogy nem ment még át...
  • Veriel
    #32
    "Mivel minden GPU-nk binárisan kompatibilis,"

    tenyleg? a TNT2 meg a Gef4 proci ugyanazt tudja?

    "egy meghajtóprogrammal képesek vagyunk új funkciókat, innovatív képességeket és egyedülálló teljesítményt nyújtani az egész termékvonalunkra. Semmilyen más gyártó nem tud ekkora rugalmasságot kinálni."

    Most tenyleg arra verik, hogy az osszes kartyajukhoz valo drivert be tudtak tenni egy .zip file-ba? :)
  • Sephi
    #31
    Jah nekem mar beszolt hogy nem ment at a microsoft testeken de edes nem?

    egyebkent nekem gf3 ti 200 asom van ... lehet nem kamaja?
  • Sephi
    #29
    Mit is keres a Game Letoltesek allat a detonator drivere?:)
  • Zozo76
    #28
    A TNT -nel ugy sem lehet mar arra szamitani hogy egy ujjabb driver-rel 500-1000% -ot gyorsul... :)
  • Zozo76
    #27
    En a regi 6_31-est hasznalom. Hibatlan a kepkezelese + a TV kimenet is oke.
  • Bilux
    #25
    sati gef2-nél is már szarabb akkor mit vársz a TNT2 nél..
  • TheZsenyka
    #21
    Viszont!!! A 3DMark2001 alatt néha mintha egy pillanatra megállna a kép, csak fél másodpercre, de megáll.
  • TheZsenyka
    #20
    Tényleg furcsa egy kicsit, hogy hírtelen előhúzott az NVIDIA a zsebéből néhány új aritmetikai okosságot és megdörren a kártya...

    Nekem 8500-ról felment 9000-re (89xx) a cuccadék a 3DMark2001-ben amúgy...
  • rage
    #7
    Nos, egyrészt csak XP alá jó, meg WIN2000 alá.

    Másrészt, csal egy kicsit:))
    Nature teszt 50 fps helyett fut 70-nel
    Ezáltal a GEF 3-as 4-es kártyákon elér egy masszív teljesítmény-ugrást.
    Kár, hogy csak a 3DMark 2001-ben teszi mindezt..
    Játékokban már nem

    Van egy halom szép új feature, csak minek, ha minden bugos, mint állat
    Textúra-hibák, lassulások, fagyások, ráadásul, ha nem uninstalláljuk az előző drivert nyomtalanul (néhány file-t utólag kézzel), control panel helyett kapunk rundll.error-t.

    Nem baj, úgy sincs XP-m
    WIN98 alá ki tudja, ki jön-e egyáltalán..
  • kokas
    #6
    Hát nekem pedig a Gf4 Ti4400 -sal jó 1500 pontot esett vissza a 3DMark2001 SE pontom. Ráadásul a multitexture 560 Mpixel lett,míg a det28.90 verzióval 2200Mpixel. Jó mi?
    VAgy nincs még kész vagy ezt már erősen az Nv30- hoz irták. Nekem se jött be.
  • Gabest
    #4
    Ha nem volt előtte uninstall a régivel, akkor dob egy hátast a beállításainál.
  • Petyus_
    #3
    Én kiprószáltam nem ajánlom senkienk! :) Nincs WHQL minősítése, nekem a kis Inno Ti200-ammal gondok voltak (az egérmutatót érdekesen jelenítette meg...), a napjaink alkalmazásában +25% meg egyelőre 30 pont volt nálam a 3DMark2001 ben. :)

    De próbáljátok ki minél többen, úgy gyűlik a tapasztalat. :)