33
  • Pheel
    #33
    Pont ennyi? És hogy lettél ilyen okos? Ha világ fekete és fehér volna, akkor TALÁN igazad lehetne...
  • Sephi
    #28
    Ha mar ilyen okos vagy hallotal te mar a TERC-I rol?
  • zer0
    #18

    "Azt, hogy mely szerveren van a replika le lehet kérdezni (ha gondolt rá a hacker) és ha tényleg olyan nagyon jó a hacker, akkor eltünteti onnan is a logokat."

    Regebben olvastam egy UNIX/LINUX dokumentacioban, hogy a kritikus logokat vagy csak egy reszuket iranyitsuk at egy nyomtatora. Onnan mar nem tudja eltuntetni senki...

    Ha csak be nem megy szemelyesen az illeto...

  • zer0
    #12
    WOLF1:

    "Egy LINUX rendszert is üzembe lehet helyezni "gyengén"."

    Ez igaz...



  • zer0
    #7
    Enterprise:

    "Tehat majd ha feltornek egy sved vagy akarmelyik bankba es meglopjak a szamlakat, vagy tudom is en milyen zurzavart csinalnak majd akkor dumaljonak"

    Szerinted a bank el fogja mondani ha hetornek a rendszerukbe?

    Volt mar ra pelda sok evvel ezelott, hogy elloptak egy csomo penzt egy amerikai banktol de a bank titokban tartotta es kifizette a karokat mert nem akarta, hogy a rossz hirnev miatt elveszitse az ugyfeleit es tonkremenjen.

    (A TV-ben lattam egy dokumentumfilmben, nem en talaltam ki...)


    -------


    "A biztonsági rendszer gyengesége elsősorban azonban nem a Microsoft hibája. A szakértő elmondása szerint a rendszer feltörése azért ilyen egyszerű, mert a hálózati adminisztrátorok a legtöbb esetben helytelenül telepítik fel a szoftveróriás megoldását."

    Kozvetve megis az M$ hibaja mert uzembe lehet helyezni (default install) ugy egy (kritikus) rendszert, hogy eselyt ad (tamogatja) a betoresre.


  • direwolf
    #2
    hát igen... MS megint implementált valami jót, de megint nem követte a szabványt, így most szophat a hibajavítással...
    hányszor hallottam már ezt...
  • Kosh
    #1
    "Még elméleti lehetőségét sem látom annak, hogy ez megtörténjen"

    Na ezekre a mondatokra szoktak írtóra bepipulni a hackerek.... és másnap már egy pirossal áthúzott M$ logo virít az oldalon, mellette egy montázs kép melyen Bill Gates pedig egy bitófán lóg